Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav za sve članove foruma!
» Da vam se ukratko predstavim...
30-12-2012, 04:02 AM (This post was last modified: 30-12-2012 04:03 AM by Darster.)
Icon4 Pozdrav za sve članove foruma!
Prije svega pozdrav svimaWaving

Ovu temu sam otvorio u sekciji "početnici" jer iako nisam potpuni početnik,ipak sam novo lice na ovom sjajnom forumu pa ću vam se pokušati predstaviti u što kraćim crtamaWinking

Imam jedva punih 18 godina,Internet Marketingom sam se počeo baviti prije 8 mjeseci.
U početku sam istraživao kako mogu zaraditi na internetu...naravno tražio sam lake načine kako da zgrnem odmah kojih $,$$$ Taunt Sad se sigurno smijete ali vjerujte mi i sam sebi se smijem sada.Naletao sam na razne proizvode tipa "Easy Chair Millionaire" ...i buffff shvatim da to tako ne ide...Uhvatio sam se knjiga i učenja u narednih 7 mjeseci.Prosjedio sam dnevno po 10 ili više sati i učio ali "najgore" je da je to vrijeme prošlo jako brzo za mene i da nisam ni svjestan koliko sam zapravo puno naučio.
E da sam samo ranije naletio na IZ forum mislim da bi moja edukacija trajala upola manje tj.znao sam za forum ali ga nisam uzeo za ozbiljno.
Ovih dana NON-STOP čitam ove kvalitetne teme i nevjerojatno koliko znanja mogu primjetiti kod većine članova i još to što nesebično dijele isto.
Pa tako odlučim se ja da vam se pridružim ,ne samo da posmatram
nego i da sudjelujem u kvalitetnim diskusijamaTaunt

Moram posebno napomenuti da iako imam 18 godina željan sam napretka i učenja još više i smatram da uspjeti mogu jedino prateći iskusnije marketere.
Mislim da sam pronašao mjesto gdje mogu pronaći odgovore na
gotovo sva svoja pitanja.
Moj primarni cilj je CPA marketing i htio bih ići u tom pravcu...
Član sam nekoliko jako dobrih CPA mreža no predstoji mi još mnogo učenja dok ne stignem do nekih većih rezultata...iako sam u svoja prva dva dana u CPA kao potpuni
početnik uspio zaraditi 100$ iako mi je to otišlo u zrak zbog mog neiskustva no nebitno.

Kreativnosti i dobre ideje mi ne manjkaju...moj najveći problem je nedisciplina ,tu mislim na sljedeće...dosta vremena provodim na internetu no to vrijeme koristim neproduktivno i to želim promijeniti,možda ako neko ima neki savjet za ovu moju manuFever

Da polako privodim ovo moje poduže predstavljanje kraju...
Vjerojatno će ovo čitati i veliki broj početnika bez nekog osnovnog znanja pa da se nadovežem na jednu stvar...
Zaraditi na internetu nije ni malo lako,štoviše dosta je teško ako nemate temelje
preko koje ćete graditi dalje...
Moje mišljenje je da u ovom poslu uspijevaju oni čiji glavni motiv nije samo dobra zarada već i uz to da vole ono što rade.
Mogao sam odustati već nakon 5 dana ali nisam...jer mene ne zanima brza zarada kratkoročnog daha već duga i nadam se uspješna online karijera i nadam se da ćete i vi doprinjeti na neki način da postignem svoje ciljeve.
P.s. Ne odustajte! Zagrijte stolicu i na posaoWinking

Drago mi je što sam vam se pridružio ovdjeDrinking
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-12-2012, 04:33 AM
RE: Pozdrav za sve članove foruma!
Dobro došao. Dakle CPA te zanima? Smile

Na pravom si mjestu. Smile

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Darster
30-12-2012, 04:16 PM
(30-12-2012 04:33 AM)Vatra Wolf Wrote:  Dobro došao. Dakle CPA te zanima? Smile

Na pravom si mjestu. Smile
HvalaWinking da CPA ali i općenito affiliate marketing...
30-12-2012, 05:06 PM
Dobrodosao !! Drinking
30-12-2012, 07:10 PM
Kreni lagano proučavati teme na ovom forumu vezane za ono što te interesuje i vidi koji od korisnika se time bavio/bavi. Njima možeš poslati poruku i pitati ako te šta zanima. Smile

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
30-12-2012, 09:18 PM
(30-12-2012 07:10 PM)Vatra Wolf Wrote:  Kreni lagano proučavati teme na ovom forumu vezane za ono što te interesuje i vidi koji od korisnika se time bavio/bavi. Njima možeš poslati poruku i pitati ako te šta zanima. Smile
već mi jedan od članova dosta pomogao i on me i usmjerio na ovaj forumWinking
ovom prilikom pozdravljam WizardaWaving
p.s. teorija mi dobro ide ali moram početi sve to primjenjivati u praksiWinking
Thanks given by (1): wizard
30-12-2012, 11:31 PM
Hehe, bas citam i razmisljam da li je to neko od ljudi koji su me kontaktirali ili neko random.. Ali po tvojoj prici i sta ti se desilo znam tacno ko si, tako da dobrodosao! Smile

Svaka cast za prvi post i evo odma jedan savet za tvoju disciplinu, nema saveta haha Biggrin Bukvalno trebas sebi to zabraniti i to je to.. Po meni mozda nije trenutno vreme za tako nesto, posto je Nova Godina tu, praznici i tako to. Ali recimo da kazes sebi cilj kad zelis tacno da krenes za ozbiljno da radis i da od tada svaki dan imas plan sta raditi za taj dan, a sta za sledeci. I od takvih zadataka ce samodisciplina da dodje sama (naravno ako se tih istih ciljeva/zadataka pridrzavas svakodnevno).

Waving

$$ HUSTLING ALWAYS $$
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Zarada sa besplatnim pristupom za clanove boshkodj 2 1,405 10-08-2014 12:47 PM
Last Post: nibs
  Kako do zarade preko sajta,foruma i do vise poseta rakicko 17 11,028 03-01-2011 06:41 PM
Last Post: Srdjan87
  pitanje vezano za pravljenje foruma bane1212 1 2,430 26-04-2009 12:58 PM
Last Post: stamenkovici

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)