Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ipage
20-12-2012, 01:04 PM
Ipage
Dobio mail od Ipagea,

"This offer is valid for current customers who are opening additional hosting accounts; current customers have the option to forward the offer to friends and family, but this sale is not being advertised publicly. This price is only available in USD currency when purchasing a 12-month term and may not be applied to existing accounts or the renewals of existing accounts."

Godinu dana hostinga po $1,99 i napomenuto je plan includes one-year domain registration. Ako netko želi uzeti, stranica je ipage.com/secret a coupon je SINGING.

vrijedi do 30.12.

Septimus, ponosan član Internet zarada foruma od Jul 2010.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-12-2012, 01:15 PM
RE: Ipage
Meni je ipage spor skroz, uzeo sam onaj hosting 1$ godinu dana kada je bilo, i jako su mi spori, mozda zato sto je 1$ pa stavili na poseban server i pretrpali ga pa sporo ili je takav hosting u cjelini Biggrin

Izreke i Citati
Send this user an email Find all posts by this user
20-12-2012, 01:27 PM
(20-12-2012 01:15 PM)m1l4n Wrote:  Meni je ipage spor skroz, uzeo sam onaj hosting 1$ godinu dana kada je bilo, i jako su mi spori, mozda zato sto je 1$ pa stavili na poseban server i pretrpali ga pa sporo ili je takav hosting u cjelini Biggrin

Imam taj hosting cca godinu dana, ali realno još uvijek nemam neku posebnu web stranicu na njemu, relativno sam pasivno koristio ga. Sjećam se da sam jedno vrijeme sumnjao u garantiranu online dostupnost jer web neobjašnjivo nije bio dostupan. To je bilo još u travnju-svibnju. Kasnije se više problemi nisu ponavljali i relativno sam zadovoljan (uskoro ću se aktivirati s nekoliko važnijih web stranica, pa ću tek onda moći relevantno procijeniti).

Kad sam jednom nešto zaje. u bazi mi se web srušio i opalio sam drvljem i kamenjem po hostingu, ekspresno su mi pomogli u rješenju problema i bili su iznimno ljubazni i više nego korektni jer sam siguran da me lik nije morao onako voditi korak-po-korak u rješenju problema (koji je definitivno bio na mojoj strani).

Ne mogu reći da dijelim tvoj problem, ali ne mogu ga ni odbaciti kao neosnovan. Zasad sam sasvim zadovoljan hostingom.

Prijatelju sam jedno vrijeme pomagao oko wordpress weba na bluehostu i češće je bilo raznih problema s hostingom, tako da mi je ipage subjektivno draži (ali ne mogu reći da je objektivno kvalitetniji).

20-12-2012, 03:05 PM (This post was last modified: 20-12-2012 03:06 PM by Davor.)
Ljudi realno s kuponom ili bez koliko moze da valja hostin 12 meseci za 2$..?

imate na goddady praznicna promocija odlicne ponude ja sam uzeo neki dan hosting i domen 12 meseci za 41$, a koliko cujem sutra neka promocija na hostigatoru...

ako vec imate neke planove ozbiljnije uzmite onda dobar i kvalitetan host Smile
20-12-2012, 04:24 PM
(20-12-2012 03:05 PM)Davor Wrote:  Ljudi realno s kuponom ili bez koliko moze da valja hostin 12 meseci za 2$..?

imate na goddady praznicna promocija odlicne ponude ja sam uzeo neki dan hosting i domen 12 meseci za 41$, a koliko cujem sutra neka promocija na hostigatoru...

ako vec imate neke planove ozbiljnije uzmite onda dobar i kvalitetan host Smile
Bojim se da nisi dobro čitao, riječ je o $2 mjesečno, odnosno $24 godišnje. Ja sam isti taj hosting bio platio $3,50/mj s tim da sam odmah uzeo 3-4 godine. Dakle, mene je hosting koštao $42 godišnje.

Osim toga, mislim da ipage nije baš "tamo neki" hosting, nego da spada u nekih top10 na svijetu. Čini mi se da je tako jer sam pretraživao prije nego sam uzeo hosting, ali naravno ovisi i o webu koji radi usporedbu. Ako me netko može demantirati i pokazati usporedbu hosting kuća iz najrelevantnijeg izvora, bit će mi drago da nešto naučim.

20-12-2012, 04:39 PM
Septimus moja greska nisam razumeo da je u pitanju mesecna cena po postu vec sam mislio da je rec o godisnjoj zbog:"Godinu dana hostinga po $1,99" ...

a za iPage ne mislim da je losa kompanija nego kao sto sam reko iznad ako je godinu dana host za 2$ ( sto sam pogresno razumeo ) ne moze da valjda da je ne znam koja promocija Smile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Ipage 12 meseci + Besplatan .com za $12 rappin 1 1,332 21-02-2016 10:56 PM
Last Post: REDorDEAD
  iPage hosting? louis.i.m 15 5,196 05-05-2012 10:52 PM
Last Post: romero121

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)