Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Ad
17-12-2012, 04:03 AM
Facebook Ad
Dobio sam od hostinga coupon od 50$ za facebook ad ja sam to i iskoristio, ali mi je preslo u oglasavanju tih 50$ i otislo u 75$ i tu sam stopirao AD, sad me interesusje dali cemi to biti naplaceno? Jer sam morao dati kucnu adresu, intesa internet karticu, kako bi mogao pokrenut sve to, al sam se nadao da ce stati kad se potrose novci od coupon 50$, a imam samo 5 eura na kartici, to jes sad i ne znam dal ih imam jos uvek, nego mene brine dali ostatak novaca da mi naplate? Nadam se da ima neko iskustva sa ovim. Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
18-12-2012, 02:12 AM
RE: Facebook Ad
(17-12-2012 04:03 AM)kasper90 Wrote:  Dobio sam od hostinga coupon od 50$ za facebook ad ja sam to i iskoristio, ali mi je preslo u oglasavanju tih 50$ i otislo u 75$ i tu sam stopirao AD, sad me interesusje dali cemi to biti naplaceno? Jer sam morao dati kucnu adresu, intesa internet karticu, kako bi mogao pokrenut sve to, al sam se nadao da ce stati kad se potrose novci od coupon 50$, a imam samo 5 eura na kartici, to jes sad i ne znam dal ih imam jos uvek, nego mene brine dali ostatak novaca da mi naplate? Nadam se da ima neko iskustva sa ovim. Hvala

ja mislim da su ti to vec nalatili. Provjeri stanje racuna na kartici.

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
Find all posts by this user
18-12-2012, 02:24 AM
RE: Facebook Ad
kartica ti je mozda otisla sad u minus. proveri to

igre auti| razmena linkova PR3>
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Facebook ads ? gringo 9 3,988 22-01-2016 05:08 PM
Last Post: Perky
  RSS FACEBOOK Vendetta 1 2,090 11-01-2012 08:16 PM
Last Post: sax

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)