Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayPal Problem
10-12-2012, 12:02 PM
PayPal Problem
Pozdrv , idem potvrditi paypal karticu i dode mi ovo od paypala :
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Dali se ovo desilo ikome od vas i kako se objasnili problem u banci?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
10-12-2012, 12:34 PM (This post was last modified: 10-12-2012 12:34 PM by hajro2.)
RE: PayPal Problem
Koja ti je kartica i koja banka?
Ja sam pokusavao neku Master Card karticu povezat i to mi se pojavljivalo, pa sam u drugoj banci otvorio devizni racun i dobio sam pin prije 3 dana , trebam otic podic karticu i probat onda sa ovom novom.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
Find all posts by this user
11-12-2012, 11:59 AM
Meni je visa , neznam gdje bi bio problem , bio sam jednom potvrdio sa amerikankom i sve je radilo, a sada nece
21-12-2012, 04:43 PM
(10-12-2012 12:34 PM)hajro2 Wrote:  Koja ti je kartica i koja banka?
Ja sam pokusavao neku Master Card karticu povezat i to mi se pojavljivalo, pa sam u drugoj banci otvorio devizni racun i dobio sam pin prije 3 dana , trebam otic podic karticu i probat onda sa ovom novom.

Samo da javnem, uspjesno sam povezao MasterCard deviznu karticu UniCredit banke na paypal.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
21-12-2012, 07:08 PM
(21-12-2012 04:43 PM)hajro2 Wrote:  
(10-12-2012 12:34 PM)hajro2 Wrote:  Koja ti je kartica i koja banka?

Samo da javnem, uspjesno sam povezao MasterCard deviznu karticu UniCredit banke na paypal.

DEviznu ili debitnu?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
Visit this user's website Find all posts by this user
21-12-2012, 07:34 PM
(21-12-2012 07:08 PM)Vatra Wolf Wrote:  
(21-12-2012 04:43 PM)hajro2 Wrote:  Samo da javnem, uspjesno sam povezao MasterCard deviznu karticu UniCredit banke na paypal.

DEviznu ili debitnu?

DEviznu, otvorili mi racun u €

21-12-2012, 08:50 PM (This post was last modified: 21-12-2012 08:50 PM by mariopazi.)
(21-12-2012 07:34 PM)hajro2 Wrote:  
(21-12-2012 07:08 PM)Vatra Wolf Wrote:  DEviznu ili debitnu?

DEviznu, otvorili mi racun u €

kad ostvaris isplatu ili uplatu @hajro .. s tom karticom ...javi jel proteklo kako treba ...

bas me zanima imam istu u eurima pa bih je mogao koristiti ...

a negdje prije citao da ne moze pa sam na rajfajzen uzeo debitnu visu u KM ... i radi za sad kako treba..
21-12-2012, 11:25 PM
Uh, uh.. potvrdio sam paypal account, sad kad odem na "Request money" izbaci poruku:

Quote:
Quote:As a PayPal Send Only account holder, you are not permitted to receive funds from other PayPal account holders.

Your account cannot receive payments. To receive payments, set up your account.

I sta sad opet moram nesto potvrdit?
Kako sam shvatio, sad samo mogu slat novce preko paypal?
Jel moze neko objasnit u par koraka ovaj paypal, oduzeo mi je 10 godina zivota Busted

22-12-2012, 12:33 AM
Koliko ja znam moraš imati Visa karticu za povlačenje novca, a s MasterCard možeš vršit plaćanja. S Vise možeš i plaćati i na nju primati uplate.

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
22-12-2012, 12:51 AM
(22-12-2012 12:33 AM)nickname-zg Wrote:  Koliko ja znam moraš imati Visa karticu za povlačenje novca, a s MasterCard možeš vršit plaćanja. S Vise možeš i plaćati i na nju primati uplate.

Hvala, bas mi i traze Visa karticu da verifikujem, a kod mene je Master Card.

Znaci ide account na brisanje Waving

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)