Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanje oko Dizajna.
25-11-2012, 11:27 PM
Pitanje oko Dizajna.
Imam hosting i domen kod FatCow, imao sam pre toga u orion takodje hosting i domen, ali u Orion svako dnevno sam se borio sa Hackerima. Sto vec kod FatCow nije mi se desilo nijednom a imam sajt vec 3 4 meseca, zamenio bi hosting a domen da ostane isti, jer mi sajt jako usporeno radi i kad predje 200 online izbacuje error, i verovatno je zbog hostinga, jer mi sajt nije uopste toliko natrpan pluginova da bi dolazilo do toga. Koja je procedura za razmenu hostinga a domen da ostane, i sta vi mislite o svemu ovome? sta mi je najbolje radit? Hvala unapred, iskren savet mi je dobro dosao.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-11-2012, 11:40 PM
RE: Pitanje oko Dizajna.
vrlo jednostavno

1. kupiš željeni hosting (novi)
2. prebaciš site na taj novi hosting (ako ti je u Joomli i WP-u imaš gotove pluginove koji ti sve odrade)
3. promjeniš u DNS registru IP trenutnog hostinga na kupljeni

to je to

Izreke i citati
Thanks given by (1): kasper90
26-11-2012, 12:33 AM
Hvala puno na pomoci, a jel bi mogli da mi preporucite neki hosting da je proveren, kako ne bih menjao i treci put.
26-11-2012, 01:22 AM (This post was last modified: 26-11-2012 01:29 AM by nibs.)
Hostgator, Justhost i sl
Bilo bi lijepo da ako npr kupis kod hostgator da nekom (npr meni Smile )kliknes na affilate i preko njega kupis... ionako istu uslugu dobijes, a nekom od nas pomognes

Čisto sumnjam da su ti hakirali sve to zbog hostinga jer su više manje svi slični, a i nisi naveo šta ti je točno hakirano web, cpanel ili nesto trece

Izreke i citati
26-11-2012, 02:24 AM
Kad sam imao Orion Hackovali su mi stalno, ne znam kako ali izmenjivali index i slicno, amateri.. Ali nikako ih se nisam otarasio, a ovaj FatCow mi sporo jako radi... Nije nikakav problem da pomognem ako uzimam taj hosting, molio bih te posalji mi na PM sajt sa hostingom Hostgator. Hvala
26-11-2012, 10:50 PM
Bit će ti najbolje da na google ukucaš : Best web hosting review ili tako nešto slično , pa će ti sigurno otvoriti najbolje hostinge , pa si fino pregledaš koji ti paše. Vjerujem da cijene nisu nekih velikih razlika , osim ako misliš uzimati domaći hosting.
27-11-2012, 12:07 AM
(26-11-2012 10:50 PM)kreativnost Wrote:  Bit će ti najbolje da na google ukucaš : Best web hosting review ili tako nešto slično , pa će ti sigurno otvoriti najbolje hostinge , pa si fino pregledaš koji ti paše. Vjerujem da cijene nisu nekih velikih razlika , osim ako misliš uzimati domaći hosting.

Sigh Očigledno nisi upoznat sa time da svako ko pravi minisajt u želji da promoviše neki proizvod ili uslugu želi da se reklamira za product ili service + review keyworde. Tako da je to teško merodavno.

Ja sam na webhostingtalk forumu gledao user reviews korisnika pojedinih hostinga. Ako ih ima stotine teško da je poverovati da nisu iskreni Winking

Ako pričamo o shared hostu, od par hostinga koje sam probao definitivno mi je najbolji MDD Hosting. Počev od toga da je uptime stvarno bio 99.9%, brzog učitavanja sajta pa do vrhunske podrške, zaista odličan host.

Nije "unlimited", ali ni jedan host nije stvarno unlimited. Čak bih preporučio da tražite host koji tačno precizira koliko protoka/ mesta na hdd/ procesorskog vremena nude za određenu cenu. Plus u MDD Hosting ne pretrpavaju servere, tj. ono što piše da ćete dobiti je minimum usluge, možda bude i bolje.

Ove "unlimited" hostove manje-više po defaultu preskačem, nisam imao dobra iskustva sa njima.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
27-11-2012, 05:52 AM
Igore Hvala, ovo mi je najprimamljije, samo nisi spomenuo hakere, da li je hosting zasticen, i ako ti nije prbolem pusti mi PM poruku sa nekim sajtom sa tog hostinga, cena mi nije toliko bitna, samo da funkcionise onako kako zelim.
27-11-2012, 06:21 AM (This post was last modified: 27-11-2012 06:27 AM by Igor Tomić.)
(27-11-2012 05:52 AM)kasper90 Wrote:  Igore Hvala, ovo mi je najprimamljije, samo nisi spomenuo hakere, da li je hosting zasticen, i ako ti nije prbolem pusti mi PM poruku sa nekim sajtom sa tog hostinga, cena mi nije toliko bitna, samo da funkcionise onako kako zelim.

Zaštićen je hosting Smile BTW koliko sam upućen, ako koristiš WP hakeri ti mogu preko određenih plugina upasti ma na kom hostu ti bio.

http://MDDHosting.com im je sajt.

EDIT: evo ti link ka delu njihovog foruma na kojem korisnici traže review njihovih sajtova, pa ćeš sigurno naći ono što te zanima:

http://forums.mddhosting.com/forum/16-we...e-traffic/

27-11-2012, 05:43 PM
To sam vec nasao, nego hteo sam da mi das neki sajt koji je hostovan kod njih Smile
27-11-2012, 07:17 PM
Pazi,ako ti odgovara neki domaći imaš AdriaHost.com .
Stvarno su fer i korektni,imam sajt kod njih. Nijednom nije bagovao niti kočio :

Filmovi 2012
Xbox 720
27-11-2012, 07:26 PM
(27-11-2012 05:43 PM)kasper90 Wrote:  To sam vec nasao, nego hteo sam da mi das neki sajt koji je hostovan kod njih Smile

Pogledaj tamo na forumu gde traže reviews svojih sajtova, to je kod njih hostovano.

Kod njih su hostovani i sajtovi iz potpisa članova sa MDD foruma.

28-11-2012, 05:12 PM
Kupujmo balkansko Winking
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Osnove web dizajna - pitanja durden 2 262 16-10-2018 10:24 PM
Last Post: durden
  Da li su programeri operisani od dizajna? NikiBgd 3 1,725 06-10-2015 05:03 PM
Last Post: NikiBgd
  Pomoc oko dizajna menia u WP-u! Shanyta 1 1,176 26-05-2013 09:42 AM
Last Post: wodstore
  Pomoc oko dizajna za blog? MusicFreak 1 2,010 10-08-2012 08:13 AM
Last Post: tryengraved

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)