Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Black Friday/Cyber Monday
» Ponude
21-11-2012, 09:52 PM
Black Friday/Cyber Monday
Ideja mi je da ovde stavljamo ponude za koje saznamo. Dakle hosting ili domene koje su na rasprodaji narednih pet dana.
Evo mog priloga
Ipage hosting plan $2.99/mo
Fatcow hosting plan $2.95/mo
http://www.webhostingpad.com/ 1.99 mo (pet godina)
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): EuforijaKg
21-11-2012, 10:24 PM
RE: Black Friday/Cyber Monday
Hostgator 50% popusta na sve pakete

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (1): EuforijaKg
22-11-2012, 12:36 AM (This post was last modified: 22-11-2012 12:37 AM by EuforijaKg.)
(21-11-2012 10:24 PM)rigor04 Wrote:  Hostgator 50% popusta na sve pakete

Jel treba za to neki code ili nesto? Kod mene idalje kostaju isto.

Btw. GoDaddy .com domene 1.99$
Code:
SMCOM199
Thanks given by (1): nibs
22-11-2012, 12:42 AM
Black Friday ponude su aktivne tek u petak. Ako to propustis imas sanse i u ponedeljak. Mislim da ne treba nikakav kod, bar nije trebalo prosle godine. Cim odes na HG automatski ti ubaci taj kod/popust u petak i dobijes sve upola cene.

MyThemeShop.com aff link
22-11-2012, 12:42 AM
Hostmonster i Bluehost

$3.95/mjesečno na 36 mjeseci
$4.95/mjesečno na 24 mjeseca
$5.95/mjesečno na 12 mjeseci

StableHost.com
Visit this user's website Find all posts by this user
22-11-2012, 02:18 AM
(22-11-2012 12:36 AM)EuforijaKg Wrote:  Jel treba za to neki code ili nesto? Kod mene idalje kostaju isto.

Dobio sam mail od njih pa probaj kod, možda već radi.

HostGator BlackfridayOFF50 ThanksGiving & Black Friday Promotion 2012 – 50% Off

50% OFF on ALL hosting services. This includes shared hosting, reseller hosting, VPS hosting, Dedicated servers and Windows hosting!
We are also offering Domain Names for only $1.95 if purchased with Web Hosting! This is THE BEST offer we have ever ran on domain names before!
Domain names not purchased with web hosting will still be only $6.95.

We also have custom banners made for this promotion for you to place on your website.
Please see below.

This promotion will bring our already competitive hosting packages as low as:

Shared hosting: As low as $4.95 Now only: $2.48/month (pre-paid)
Reseller Hosting: As low as $24.95 Now Only: $12.48/month (pre-paid)
VPS Hosting: As low as $19.95 Now Only: $9.98/month (First Month)
Dedicated Servers: As low as $174 Now Only $87/month (First Month)

Coupon code: BlackFridayOFF50

Besplatna objava članaka - dofollow linkovi | Najbolji domaći hosting
Timski rad je zakon, uvijek možeš okriviti nekog drugog.
22-11-2012, 06:00 PM (This post was last modified: 22-11-2012 06:01 PM by james.)
Sad sam probao taj kod.

Coupon Credit (BlackFridayOFF50 | 25 Percent OFF!)
22-11-2012, 06:31 PM
Ovi iz 1and1 su krajnje neozbiljni ja narucio domen i hosting pre 2 dana a oni mi nisu poslali nijedan mail sa informacijama o porudzbini???

always think positive ...
22-11-2012, 06:31 PM
Cijelo vrijeme popust 50% na JustHostu
Coupon code
50OFF

Izreke i citati
22-11-2012, 08:01 PM
Kod nije potreban na Hostgatoru za BlackFriday. Svaki kod koji vidite na forumu danas i sutra pa nadalje do ponedeljka je affiliate kod onoga ko postavlja i time ostvaruje zaradu.

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (1): dr0ne
23-11-2012, 12:56 AM (This post was last modified: 23-11-2012 01:06 AM by rappin.)
(22-11-2012 08:01 PM)rigor04 Wrote:  Kod nije potreban na Hostgatoru za BlackFriday. Svaki kod koji vidite na forumu danas i sutra pa nadalje do ponedeljka je affiliate kod onoga ko postavlja i time ostvaruje zaradu.

Gde je druze tu problem? Zar svi nismo ovde da zaradimo? Neko ko postavi kod, dobija $50 za referala, a taj ko kupi host bas nista ne gubi time sto je neciji referal!

OT: Thanksgiving 60% na SiteGroundu: http://www.siteground.com/

Imam tamo jedan sajt, i u odnosu na ostale "low cost" hostove ovaj nije los...

EDIT: Upravo kupio host kod njih sa jos vecim popustom, $34 za celu godinu hosta + free domen

Sibirski Haski
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-11-2012, 01:09 AM
Ima li ko kakvu informaciju da li ce gde biti kakvog popusta na us, in, co, ca i cc domene ?

Find all posts by this user
23-11-2012, 10:04 AM
(23-11-2012 12:56 AM)rappin Wrote:  Gde je druze tu problem? Zar svi nismo ovde da zaradimo? Neko ko postavi kod, dobija $50 za referala, a taj ko kupi host bas nista ne gubi time sto je neciji referal!

Tacno je da smo tu da zaradimo. Ali ako kod nije potreban, onda nije. Ako vec hoces da ostvaris neku zaradu, onda lepo otvoris novi thread i ponudis da tom nekom ko zeli da kupi hosting, recimo nekom pocetniku, da mu pomognes da postavi sajt i objasnis mu neke stvari oko wordpressa/joomle, Adsensa, uputis ga sta da radi da bi makar zaradio neki $ i slicno. U najvecem broju slucajeva pocetnici odmah krenu u recimo weightloss niche i naravno kad vide da nema rezultata onda odustanu od svega. Znaci ti jesi zaradio 50$ ali je taj drugi zauvek izgubio interesovanje da se bavi internet zaradom.

Znaci ako je ovo thread gde predstavljamo popuste na koje smo naisli za BlackFriday/CyberMonday onda affiliate kodovima tu nije mesto. Za to otvorite novi thread.

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (3): wizard, nesone, EuforijaKg
23-11-2012, 12:23 PM
Namecheap: $0.98 .COM/.Net/.ORG Domain Transfers
Starts on November 23, 2012 At 12:00 PM EST ima 2000 kodova samo, tako da kome treba transfer domene, neka uzme na vreme.
23-11-2012, 12:43 PM
(22-11-2012 08:01 PM)rigor04 Wrote:  Kod nije potreban na Hostgatoru za BlackFriday. Svaki kod koji vidite na forumu danas i sutra pa nadalje do ponedeljka je affiliate kod onoga ko postavlja i time ostvaruje zaradu.

Ako si ovime mislio na mene, varaš se, Ja s Hostgatorom nemam uopće veze, čak nemam nijednu stranicu još hostanu kod njih, a affiliate zarada mi ne pada na pamet ovdje.
Samo sam prenio što sam dobio u mailu, da je to moj aff link bio bi u potpisu, ne direkt u postu.

23-11-2012, 01:12 PM (This post was last modified: 23-11-2012 01:13 PM by rigor04.)
(23-11-2012 12:43 PM)JohnWizzer Wrote:  Ako si ovime mislio na mene, varaš se, Ja s Hostgatorom nemam uopće veze, čak nemam nijednu stranicu još hostanu kod njih, a affiliate zarada mi ne pada na pamet ovdje.
Samo sam prenio što sam dobio u mailu, da je to moj aff link bio bi u potpisu, ne direkt u postu.

Bez ljutnje molim, ali - da, mislio sam na tebe. Za zaradu ti je dovoljan i kod. Ako nije tvoj, onda cinis nekome uslugu. Isti mail sam dobio i ja, ali bez koda naravno. A evo sta kazu na Hostgatoru o tome, obrati paznju na drugu recenicu:

... you can create your own custom coupon code, and anyone who uses it will give you credit for the sale. Even if the visitor clicks someone else's affiliate link, if they use your coupon, then you will get the commission.
source: http://support.hostgator.com/articles/af...upon-codes

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (1): Igor Tomić
23-11-2012, 01:52 PM
Nema ljutnje ni problema. Nisam tu sa ciljem da zarađujem na članovima foruma, i što se mene tiče, ne stavljam više nikakve kodove za popust jer ispada da pokušaš nekome pomoći da dobije popust, a netko na tome ostvari zaradu.

Btw. thanks za objašnjenje.

23-11-2012, 02:25 PM (This post was last modified: 23-11-2012 02:25 PM by Igor Tomić.)
(23-11-2012 01:52 PM)JohnWizzer Wrote:  Nema ljutnje ni problema. Nisam tu sa ciljem da zarađujem na članovima foruma, i što se mene tiče, ne stavljam više nikakve kodove za popust jer ispada da pokušaš nekome pomoći da dobije popust, a netko na tome ostvari zaradu.

Btw. thanks za objašnjenje.

Dese se greške, a mislim da je jasno da nisi zato na forumu Winking. Ni ja nisam znao to za kodove.

Ukoliko neko stavi svoj affiliate kod, mislim da je ok da to i saopšti. Verujem da će članovi rađe kupiti preko nečijeg koda nego bez njega, ako im tim postupkom cena nije veća.

http://igortomic.net
23-11-2012, 03:16 PM
Za sada najjeftinije sto sam nasao je http://www.turnkeyinternet.net/web-hosting/ sa unosom ovog koda sa njihovog sajta (-75%) godisnje izadje 14,85$ (kod se unosi rucno copy/paste bar meni nije radio).

20 GB Raid-10 Protected Disk
200 GB Tier 1 Bandwidth
10 Domain Names

Ne znam kakav je hosting ali mi ovo 10 sajtova 20gb/200gb uliva poverenje (jer nije unlimited), ako neko ima iskustva neka napise nesto o njima. Ili ako je neko nasao slicnu/jeftiniju ponudu.
23-11-2012, 03:43 PM (This post was last modified: 23-11-2012 03:45 PM by susjed.)
HostGator VPS Coupon: HOUSTON
Quote:This hostgator vps free trial coupon will make their Level 1 VPS plan free for the first month. However, it can also be used on their other plans for $25 off. They will literally only charge you $0.01, so you don’t have to pay anything else up front. If you cancel within 30 days, you also won’t be charged anything else.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Star Black Frdiay i Cyber Monday popusti aktion 18 4,729 03-12-2014 06:26 PM
Last Post: VWolf
Icon4 Black Friday popusti mnmpn 6 2,661 01-12-2013 01:19 AM
Last Post: Deni
  Hostgator Cyber Monday - popust 50% b82 0 1,508 27-11-2011 07:16 PM
Last Post: b82
  NameCheap Black Friday / Cyber Monday akcije - domeni po 0,99$ KontraVolta 7 3,387 26-11-2011 03:34 AM
Last Post: sax
  Hostgator Black Friday - POPUST 50% rigor04 6 2,689 25-11-2011 06:51 PM
Last Post: rigor04
  Hostgator popusti do 80% - Black Friday maloni1991 16 4,306 26-11-2010 06:27 PM
Last Post: rovad

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)