Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preporuka za "unlimited" hosting
19-11-2012, 11:10 AM (This post was last modified: 19-11-2012 11:39 AM by zlobni hrcak.)
Preporuka za "unlimited" hosting
Ne znam jesu li ovakvi postovi dopusteni, pa se unaprijed ispricavam ukoliko nisu.
Trazio sam, ali nazalost nisam nasao aktualniji odgovor na moje pitanje.

Dakle treba mi hosting na koji bih nakrcao vise manjih strani (10-15), uglavnom staticne strane, ali biti ce i nesto nezahtjevnog wordpressa.

Zanima me sto bi mi preporucili? ipage kojeg se reklamira na sve strane djeluje idealno, ali opet na vise mjesta sam pricitao da je spor, da se rusi itd...
Naletio sam i na obhosting.com/basic-hosting i fatcow (ne mogu jos stavljati linkove, pa zato samo imena), djeluju ok, cijena je super povoljna, samo sto za njih apsolutno nikada nisam cuo.

Kakva su iskustva s navedenima i postoji li jos nesto ovog tipa sto bi preporucili, dakle kvazi unlimitedhosting do cirka 200-tinjak kn.

Jos jedno vazno pitanje mogu li se ipage i slicni servisi povezati s .hr domenama?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
19-11-2012, 02:04 PM (This post was last modified: 19-11-2012 02:12 PM by susjed.)
RE: Preporuka za "unlimited" hosting
HostGator, Site5, HostMonster, DreamHost..
Ja imam kod prva 2 hostinge, te neke manje, cca do 15$/mj.. Hostgator nikad problema, imam kod njega hostanih 25gb podataka i stranica, sve skupa s addon domenama oko 20k uv/dnevno, sve za 5 radi.
Site5 imam oko mjesec dana, ali samo 2 domene na istom accountu, no i tu sam debelo iskoristio "unlimited" pakete.

E sad, meni je hostgator malo bolji jer ima u ugovoru veći CPU koji možeš koristiti i više mailova na dnevnoj bazi za poslati, ali i Site5 i HostGator su ti po meni tu negdje. Ako nisu neka velika opterećenja za server nećeš pogriješiti s niti jednim od ta dva.
Ostale sam nabrojao jer su mi ljudi koji ih koriste, isto hvalili da su u redu, a iz svog iskustva nebi znao reći.
19-11-2012, 07:01 PM
Imam JustHost koji je super (preko 4 godine ga koristim), ali sad prelazm preko 60 000 nodova (fileova) pa mi vec lagano šalju opomene da ce mi sve ugasit ako ne optimziram to (dozvoljeno je 100k nodova).

Do sad su mi gasili hosting nekoliko puta, ali zbog spamera jer je ovo sherani hosting pa ako ti opteretis server svim ostalim klijentima na tom serveru je sporo (to pratiše preko cpu throttle) no nakon uklanjanja pogreške sve radi ok.

Budući da im kupon 50OFF vrijedi cijelo vrijeme, kad mi istekne hosting trebao bi platiti oko 180$ za 36 mjeseci + 3 godine domene = 210$ a s tim kuponom placam 90$ + domene tako što backupam stranice i za jedan ih dan sve upladam na novo zakupljeni hosting, a 50% uštedim.

Imao sam i domaće hostinge koje ne bi komentirao jer su blgo receno katastrofa (a uglavnom su reselleri nekih od ovih velikih riba)

Hostgator koristim već 2 godine i nemam nekih problema, a ni paket mi nije toliko opterećen.

Sve u svemu, kad ti se neki sajt razvije vjerojatno ćeš morati uzimat neki pro hosting

Izreke i citati
20-11-2012, 11:29 AM (This post was last modified: 20-11-2012 11:33 AM by b82.)
Koristio sam bluehost i hostmonster koji su solidni, ali nisam u potpunosti bio zadovoljan uslugom.
Već par godina koristim HostGator i za sada nemam primedbi.

StableHost.com
Visit this user's website Find all posts by this user
27-11-2012, 03:06 PM
(19-11-2012 11:10 AM)zlobni hrcak Wrote:  Jos jedno vazno pitanje mogu li se ipage i slicni servisi povezati s .hr domenama?

Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

naravno da mozes

Jeftin hosting - Kriptovalute
27-11-2012, 03:26 PM
po meni je problem što ljudi očekuju previše od shared "unlimited" hostinga.
Jednostavno pročitate TOS i vidite da li vam ili ne paše i to je to

Izreke i citati
27-11-2012, 04:53 PM
ja koristim fatcow i više-manje sam zadovoljan.

jedino s čime nisam zadovoljan je što nema cron jobove i što ima zastarjelu verziju phpmyadmina.

Da nije izmišljen C, dan danas bi programirali u Basiu, Pasalu i Obolu.
Find all posts by this user
04-12-2012, 04:03 PM
Bilo koji hosting da uzmes a koji ti je preporucen gore neces mnogo da pogresis jer kao sto si rekao imas uglavnom staticne strane. Problem nastaje kada klijent uzme paket na kome moze da hostuje 10 sajtova a onda na tom paketu nakrca 7 foruma koji imaju solidnu posetu.

Online igre - Jos igrica

Ninet Hosting - Najbolji hosting u Srbiji
11-12-2012, 10:54 PM
Jer nisu to malo visoke cijene? Onako pitam! Za nekog tko počinje sa recimo niche stranicama i bubnit 15$ mjesečno? Teški sam početnik pa mi nije baš jasno!
11-12-2012, 11:07 PM (This post was last modified: 11-12-2012 11:07 PM by Igor Tomić.)
(11-12-2012 10:54 PM)Hudini Wrote:  Jer nisu to malo visoke cijene? Onako pitam! Za nekog tko počinje sa recimo niche stranicama i bubnit 15$ mjesečno? Teški sam početnik pa mi nije baš jasno!

Neka standardna cena za najjeftiniji paket shared hostinga je 5$ +- 1 ili 2$ mesečno.

Ako platiš celu godinu, što svakako preporučujem ako misliš ozbiljno da kreneš sa radom, može i za 50$ da se nađe, a verovatno i za manje.

Dobro se raspitaj oko reputacije hosta pre nego što ga zakupiš.

http://igortomic.net
11-12-2012, 11:13 PM
Jasno mi je. Na što točno moram paziti kod tih ponuda hostinga?
11-12-2012, 11:44 PM
(11-12-2012 11:13 PM)Hudini Wrote:  Jasno mi je. Na što točno moram paziti kod tih ponuda hostinga?

Šta ljudi pričaju o njima Smile. Meni je dobar resurs http://www.webhostingtalk.com

http://igortomic.net
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Webhosting unlimited domena Loxo 2 1,786 23-01-2017 12:01 PM
Last Post: Loxo
  Preporuka za hosting wwewwe 15 4,417 23-07-2016 04:15 PM
Last Post: zigzaag
  Preporuka za hosting makson 19 3,999 02-11-2015 04:59 PM
Last Post: deea8888
  Preporuka za web domenu *Queen* 6 2,755 04-01-2014 11:27 PM
Last Post: mrgood
  Preporuka vps za vagex guglastican 1 1,570 11-11-2013 07:48 PM
Last Post: mico
Smil42c3e9b74e235 Unlimited Host BadBoy 10 2,749 05-09-2013 01:09 PM
Last Post: Deni
  Prekoračenje mjesečnog Bandwidtha i preporuka boljeg paketa VIC 5 2,330 13-03-2013 07:09 PM
Last Post: Narednik James
  Preporuka za hosting i domen -> Skrill ativar 6 3,133 15-09-2012 06:25 PM
Last Post: AlexT

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)