Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google sniper
» Vasa iskustva sa google sniperom
05-10-2012, 09:03 PM
Smile Google sniper
Da li neko koristi google sniper i kakva su vasa iskustva?
Planiram da ga kupim.Citao sam po netu i misljenja su podeljena neki kazu da je dobar neki pricaju da je to bacanje para, ali mene zanima sta vi mislite.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-10-2012, 09:24 PM (This post was last modified: 05-10-2012 09:24 PM by Igor Tomić.)
RE: Google sniper
Ako je to taj sistem u kome se prave minisajtovi, mislim da posle svih Pandi i Pingvina program nema smisla. Pogotovo što se Google definitivno odlučio da takve komercijalne minisajtove koji gađaju jednu frazu uništi, i tom se cilju (bar na papiru) približava svakim updateom.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
05-10-2012, 11:27 PM (This post was last modified: 05-10-2012 11:55 PM by danijel99.)
Znam momka koji je zaradio grdne pare sa ovog foruma sa njim. Nisam siguran dali još uvjek tako zarađuje. Mogu ti reci na private ko je. On je sa njim pravio mini sajtove sa kojih je ljude konektovao na CPA mreže. Kolko se sjećam desetine hiljada € je uzeo

Ukolko se ne varam program koristi neki pug-in za wordpress koji za relativno kratko vrijeme(petnaestak dana) izgura sajt na prvo mjesto na google. Naravno, ukoliko nema jaku konkurenciju. Program te valjda i uči kako da pronađeš pravu nišu

Prvo trebaš provjeriti dali je u pitanju Black hat pa onda sve ostalo. Kolko sam vidio mislim da program nije nešto ni preskup. Manje od 50$. Mislim da čak možeš da ga probaš za 1$ !!!

Meni je sve na prvi pogled izgledalo mutno pa nisam dalje istraživao
06-10-2012, 01:31 AM
Google sniper sistem se bazira na izradi wordpress stranice koja je dobro optimizirana za ciljani KW. Te izrade backlinkova prema toj stranici. Pisanje članaka po web 2.0 stranicama i umetanje backlinkova u njih. i tako dalje...
Uglavnom ukoliko dobro poznajete SEO nema potrebe da kupujete Google Sniper.

milan93 ako ipak želiš kupiti GS 2.0 javi mi preko PM da ti dam svoj reff link, da i ja imam neke koristi od toga... Winking

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): danijel99
09-06-2015, 10:01 PM (This post was last modified: 09-06-2015 11:41 PM by pero070.)
Dali jos neko na ovom forumu koristi google sniper? Jel neko kupio novi gsniper 3.0 i kakva su vam iskustva ako jeste? Hvala.
21-12-2015, 07:44 PM (This post was last modified: 21-12-2015 07:46 PM by insideman.)
Pozdrav, evo samo kratko google sniper 2.0 sam kupio i koristio i temeljem njega sam uspio ostvariti svoju prvu online zaradu. Ukratko kako su kolege već govorile, radi se o kreiranju minisiteova s ciljanjem određene skupine proizvoda.

Program odnosno više bih gsniper 2.0 nazvao tutorijal nema nikakvi plugin koji gura site prema vrhu googla, u osnovi treba samo xml sitemap i all in one seo pack od pluginova, sve ostalo je opcija.

Prvenstveno se kroz tutorijal uci kako napisati kvalitetan sadržaj s fokusom na određeni proizvod ili uslugu. Zahtjeva vrijeme, meni je treablo 2-3 dana samo da pronađem glavnu ključnu riječ i 3-4 ostale koje je podupiru na kojoj se onda baziraju tekstovi tj. sami sadržaj stranice. Nakon svega toga i kvalitetnog teksta radi se on i off page optimizacija, linkbuilding, socialbookmarking, poželjan je i vlastiti youtube video o proizvodu ili usluzi itd.

Po mojem skromnom mišljenju može se dosta naučit i također razmišljam da uzmem 3.0 verziju da vidim šta ima novoga.

Pozdrav
15-05-2018, 01:51 PM
Radi li Google Sniper još uvijek?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Smil42c642f95f382 Da li Google koristi Google Analytics protiv nas malih igrača ? mrgood 63 11,166 08-03-2014 05:03 AM
Last Post: mishop
  Google.hr među rezultatima na Google.hr adikcija 4 2,719 25-09-2013 09:46 AM
Last Post: adikcija
  Google izvrsio redirekciju sa google.com na google.rs jokara25 7 4,653 21-12-2011 10:17 AM
Last Post: tryengraved
  Google.com u odnosu na lokalni Google pretrazivac Jokja 17 6,579 02-09-2011 08:46 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)