Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon seo pitanje.
20-08-2012, 04:55 PM
Amazon seo pitanje.
Posto sam resio da radim Amazon sajtove a sa SEO bas ne stojim dobro imam jedno pitanje mozda deluje glupo.Naime kad se radi adsense napises jedan informativni clanak sa keyword-om i kad radis SEO linkas na taj clanak itd e sad posto amazon je o proizvodima i wordpress teme su takve naguzvane sa nekim rewjuima bilo bi ruzno da pisem tu neki generalni clanak a vidim dosta naguzvanih amazon sajtova se rangira za neki generalni kejword bez glavnog clanka...Pitanje je jel moze da se se radi seo bez glavnog clanka samo linkam na neke stranice na sajtu i na glavni domen???
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
24-08-2012, 07:19 PM (This post was last modified: 24-08-2012 07:20 PM by sakiman.)
RE: Amazon seo pitanje.
(20-08-2012 04:55 PM)sasa037 Wrote:  Posto sam resio da radim Amazon sajtove a sa SEO bas ne stojim dobro imam jedno pitanje mozda deluje glupo.Naime kad se radi adsense napises jedan informativni clanak sa keyword-om i kad radis SEO linkas na taj clanak itd e sad posto amazon je o proizvodima i wordpress teme su takve naguzvane sa nekim rewjuima bilo bi ruzno da pisem tu neki generalni clanak a vidim dosta naguzvanih amazon sajtova se rangira za neki generalni kejword bez glavnog clanka...Pitanje je jel moze da se se radi seo bez glavnog clanka samo linkam na neke stranice na sajtu i na glavni domen???

Kad kazes glavni clanak da li mislis na clanak koji se nalazi na naslovnoj strani?

Ako je to ono sto mislis rekao bi da je to bitno, ali da se moze i bez toga. Mozes samo linkovati na stranice sa proizvodima koje prodajes (naravno review proizvoda je obavezan), ali gledaj da ti linkovi budu relevantni i da se keywords-i sa stranice sa koje linkujes bar delimicno poklapaju sa keyword-ima tvog proizvoda (review-a tvog proizvoda).
26-08-2012, 02:53 PM
RE: Amazon seo pitanje.
Da mislim na clanak koji se nalazi na pocetnoj strani i za koji hocu da se rangiram ali sam hteo da izbegnem da pisem clanak za taj keyword zato sto ne umem lepo da uklopim reviewe od proizvoda i infomativne clanke tako da cu verovatno da linkam sa tim keywordom na domen bez clanka onako na prazno valjda cu moci da se rangiram za taj keyword.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Dropshipping Amazon - Ebay žžžž 3 657 06-03-2018 02:23 AM
Last Post: Lazar023
  Amazon Affiliate Programme i domain koji nije na moje ime SamoNeMotika 2 816 30-11-2017 03:07 AM
Last Post: weblinks
  Amazon Mechanical Turk nikola5555 23 12,244 02-02-2017 12:31 AM
Last Post: terminator
  Amazon Mechanical Turk Hedasba 10 8,863 16-01-2017 12:29 AM
Last Post: terminator
Smile Amazon KDP - poreska pitanja shki 1 1,396 11-03-2015 10:37 PM
Last Post: vlasta
  Amazon pitanje oko predmeta koji se prodaje novii 0 1,359 17-03-2014 09:43 PM
Last Post: novii
  Kako doći do ideje za Micro Niche sajt (Adsense i Amazon) aleksej 5 9,488 10-05-2012 06:19 PM
Last Post: aleksej

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)