Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guest bloging ponuda/potražnja
24-07-2012, 09:27 PM
Guest bloging ponuda/potražnja
Neznam da li je ovaj servis već pomenut na forumu ali ima preko 5000 ponuda onih koji traže tekstove kao i preko 5000 onih koji ih nude iz svih nisha.
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

WHO DARE WINS!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Igor Tomić
06-11-2013, 07:06 PM
Cool RE: Guest bloging ponuda/potražnja
Znam, nije mi promaklo da je ova tema otvorena odavno
no ipak mislim da je jako aktuelna i danas pa ću i ja dodati jedan sličan link:
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
i to izgleda dobro, kao i taj gornji link, ali...
ipak je pravi put za Guest pisce taj da pronađu blog ili stranicu u svome nicheu gdje će objaviti svoj članak, dok ovo držom da i nije najbolji izbor usprkos Page Ranku na glavnoj stranici?

Ovo je samo moje mišljenje, volio bih da mi netko sa ovom vrstom iskustva ovo potvrdi ili demantira? Fever
Baš gledam po forumu o ovoj temi, nisam naišao na ovo pitanje.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
07-11-2013, 08:24 AM
RE: Guest bloging ponuda/potražnja
Naravno, treba objavljivati na web stranicama iste ili slične tematike.
Međutim, ti si ovdje stavio link na jednu stranicu koja traži guest postove, a gorespomenuti myblogguest.com je servis koji povezuje ljude koji traže i one koji nude guest postove. Odličan je, ima čak i plugin s kojim direktno iz wordpressa pretražuješ ponudu i nudiš objavljivanje ili svoje tekstove za objavu.

Takvih servisa sad već ima dosta, jedan od najstarijih je i bloggerlinkup.com koji funkcionira tako da listu tražitelja i nuditelja po nišama dobivaš mailom nekoliko puta tjedno. Možeš pronaći i puno više takvih servisa za razmjenu ako proguglaš npr. "guest post service".

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Kapetan Bačvica
07-11-2013, 12:29 PM
Cool RE: Guest bloging ponuda/potražnja
Hvala ti Leone,
Ti znaš da si ti meni jedan od najcjenjenijih članova ovdje, stoga posebno cijenim ovaj post. Smile

(07-11-2013 08:24 AM)LeonMak Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Međutim, ti si ovdje stavio link na jednu stranicu koja traži guest postove, a gorespomenuti myblogguest.com je servis koji povezuje ljude koji traže i one koji nude guest postove.

To mi je promaklo. Sorry
No dobro, ispričavam se svima a posebno 1kvota1, ali tim bolje, znači treba samo prionuti poslu. Smile

A naravno, svi se slažemo da je jednako važno gdje staviti članak kao i kako ga napisati?
Po meni je to još i važnije, kako i kaže Leon.

(07-11-2013 08:24 AM)LeonMak Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Naravno, treba objavljivati na web stranicama iste ili slične tematike.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
29-04-2014, 01:00 AM
MyBlogGuest je banovan/penaliziran (kako vеć prevodite ovo Biggrin) Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
29-04-2014, 04:11 PM
(29-04-2014 01:00 AM)jeremyja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. MyBlogGuest je banovan/penaliziran (kako vеć prevodite ovo Biggrin) Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Jest, penalizovan je MBG i mnogi vlasnici sajtova, tj. sajtovi koji su se koristili MBG-om. Ali ovo je ipak tema stara skoro godinu dana i mislim da nema potrebe za njenim oživljavanjem. Smile
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Popis guest posting sajtova mali_ri 20 4,914 10-02-2016 04:04 PM
Last Post: nasy
  Matt Cutts - The decay and fall of guest blogging for SEO failey 1 1,342 03-03-2014 06:52 PM
Last Post: Sceko
  Puno guest postova sa istog servera? djetlic 13 2,118 06-11-2013 09:56 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  Link Building sa Guest Postovima - Kompletan Vodič Davor Bomestar 21 6,700 29-09-2013 12:44 PM
Last Post: JelenaM
  Pišem Guest postove blaz1988 2 1,991 27-01-2013 05:04 PM
Last Post: blaz1988
  Zanimljivi Link Building i Guest posting linkovi za citat Davor Bomestar 21 6,770 25-01-2013 12:37 AM
Last Post: Maslesha
  Guest Blogging Strategije - Whiteboard Friday by SEOmoz Davor Bomestar 11 2,747 18-10-2012 12:57 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Guest posting kao SEO strategija koja će funkcionirati i u budućnosti Davor Bomestar 1 3,122 02-04-2012 08:36 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)