hihi Tapatalk
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tapatalk
06-07-2012, 04:42 PM
Tapatalk
Hoce li uskoro moci forum da se pregleda sa ovom aplikacijom ?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): robi052
07-07-2012, 11:20 AM
RE: Tapatalk
(06-07-2012 04:42 PM)james Wrote:  Hoce li uskoro moci forum da se pregleda sa ovom aplikacijom ?

Nisam ni znao za to. Iskreno, za sada necu ici s time. Prvo moramo ispeglat neke bugove i rijesiti neke tehnicke probleme s forumom koje nas muce vec neko duze vrijeme, tek nakon toga cemo razmisljat o novim opcijama i mogucnostima.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): james
18-12-2012, 08:22 PM
Evo prođe 5 meseci, a ovo je pola sata posla. Hoće li uskoro biti nešto od ovoga ?
20-12-2012, 12:18 AM
Nije loša ideja, a nije ni komplicirano za postaviti.
Find all posts by this user
26-01-2013, 04:00 AM
+1

Bilo bi dobro kada bi se ubacio tapatalk na forum, mnogo olaksava mobilnim korisnicima.
26-01-2013, 04:08 AM
(26-01-2013 04:00 AM)webevil Wrote:  +1

Bilo bi dobro kada bi se ubacio tapatalk na forum, mnogo olaksava mobilnim korisnicima.

U danasnje vreme nemati ovako nesto na forumu je ozbiljan -. Nazalost admini ne zele da nam izadju u susret. Sorry
14-02-2013, 07:07 PM
Možda i ne trebaju. Lično mi se taj program ne sviđa jer, koliko sam video kada sam ga probao, zaobilazi deo dozvola koje su postavljene kroz admin panel foruma te se iste moraju postaviti posebno u TT ali bez mogućnosti detaljnog podešavanja.
Quote this message in a reply
14-02-2013, 08:49 PM (This post was last modified: 14-02-2013 08:52 PM by james.)
(14-02-2013 07:07 PM)noćna ptica Wrote:  Možda i ne trebaju. Lično mi se taj program ne sviđa jer, koliko sam video kada sam ga probao, zaobilazi deo dozvola koje su postavljene kroz admin panel foruma te se iste moraju postaviti posebno u TT ali bez mogućnosti detaljnog podešavanja.

Ne razumem tvoj post ali ajde. Pogledaj malo koji forumi koriste TT, a i sve više ljudi koristi svoj telefon za čitanje foruma.
15-02-2013, 01:45 AM
(14-02-2013 07:07 PM)noćna ptica Wrote:  Možda i ne trebaju. Lično mi se taj program ne sviđa jer, koliko sam video kada sam ga probao, zaobilazi deo dozvola koje su postavljene kroz admin panel foruma te se iste moraju postaviti posebno u TT ali bez mogućnosti detaljnog podešavanja.

Ne moras da ga koristis ako ti se ne svidja (mozes i dalje da ides direktno na forum) ali ima korisnika koji bi ga sigurno koristili.
17-02-2013, 02:24 AM
(14-02-2013 08:49 PM)james Wrote:  Ne razumem tvoj post ali ajde. Pogledaj malo koji forumi koriste TT, a i sve više ljudi koristi svoj telefon za čitanje foruma.

Sorry, pričao sam iz ugla administratora foruma.
Dakle, ne gledam ovo pitanje kao korisnik TT-a na telefonu.
Inače a i na žalost, primećujem upotrebu TT-a na nekim forumima pošto jedan broj korisnika istog programa ima neodoljivu potrebu da im i posle jednog smajlija stoji onaj, za mene, iritirajući dodatak "Sent from ... bla bla".

Što se tiče toga koji ga forumi koriste, zaista nisam pravio analizu ali sam sada bacio pogled na Burek (ne koristi) Es (radi nešto po tom pitanju ali to traje par godina), na Benchmarku koriste ali nešto zeza itd, itd. Za mene je to samo još jedna stavka više o kojoj moram da vodim računa i da je redovno apdejtujem a da vodim računa da ne dođe do konflikta sa softverom ili sudara sa nekom od unetih modifikacija.

Btw, da li vidite Adsense reklame preko TT-a?
Quote this message in a reply
17-02-2013, 02:31 AM (This post was last modified: 17-02-2013 02:31 AM by skepi91.)
Jeste mali offtopic ali je ontopic sto se tice foruma, kada odete na profil nekog korisnika, pojavljuje "hi" sto je malo bezveze Smile
http://prntscr.com/t10ia - vrh stranice, centrirano.

11111000111
17-02-2013, 03:46 AM
Benchmark.rs, i sk.rs ga ima. Pogledaj malo i strane forume. Winking
17-02-2013, 01:08 PM
Najvjerojatnije cemo uvest uskoro mobilnu verziju foruma. Sada testiramo neke opcije pa ak sve bude proslo ok vjerojatno ce bit uvedeno.

skepi91 - da to je vezano uz ovo testiranje. Moramo nadogradit prvo forum skriptu jer ima hrpetinu bugova, ovaj "hi" nije jedini problem, bilo je tu jos puno toga. Ali radi se na tome. Najveci strah je bio da nam se tema ne raspadne kad nadogradimo najnoviju forum skriptu jer je ovo custom tema koju je InFlames bio napravio posebno za ovaj forum. Ali testiranje pokazuje da se tema za sad ne raspada. Moramo jos odradit neka testiranja ali vjerojatno kroz par tjedana cemo imat nadogradjeni forum gdje ce neki bugovi koji su iritirali korisnike biti uklonjeni a mozda tada uvedemo i mobilnu verziju foruma. Prvi testovi pokazuju zadovoljavajuce rezultate i sto se tice teme i sto se tice mobilne verzije.

Ali nemojte me drzat za rijec kao da je ovo 100% jer ovisi o tome dali ce bit tehnickih problema kada sve podesimo ili ne.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
21-02-2014, 12:29 PM
Please welcome our newest member, blastoise Smile

Jeste da sam novi clan i da mi je ovo prvi post. Ali prvo sto sam potrazio je bas ova tema.
Samo da napomenem ako admini vide ovo jos jedan ogroman + glas za Tapatalk.
Ja najvise pratim forume preko mobilnog telefona i otvaram Tapatalk po 20 puta dnevno da vidim sta ima novo na forumu. A sto neko rece da pise Sent from my blabla... To moze da se iskljuci i recimo na benchmark forumu ne znam nijednog clana da to drzi ukljuceno. To je skroz bezveze i ne verujem ni da bi ovde to neko koristio.

Pozdrav Smile

Zanimljiva geografija
Internet ankete
28-02-2014, 01:56 PM
+1 za Tapatalk...

Inače, boldovanje i ostalo vam ne radi, prikazuje samo undefined... Već neko vrijeme je tako.
01-03-2014, 01:05 AM
(28-02-2014 01:56 PM)El Mero Wrote:  Inače, boldovanje i ostalo vam ne radi, prikazuje samo undefined... Već neko vrijeme je tako.

Ni meni neće u mozili ali zato radi u operi...

Rasadnik sadnice ruža

Web saveti

Travnjaci
29-07-2014, 02:39 AM
tapatalk besplatan, jednostavan za instalaciju, 10 minuta ...

Poslovi na kruzerima
16-01-2015, 05:53 PM
Prodje dve ipo godine od mog prvog posta u ovoj temi i na zalost nema nista od ovoga. Sorry
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)