Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem sa otvaranjem stranica
09-06-2012, 08:52 PM
Problem sa otvaranjem stranica
Crko mi laptop pa sam uzeo novi i odma problemi, instalirao win 7 i sve što ide uz to al imam problem sa otvaranjem stranica... isto se dešava i sa mozillom i IE i operom... većinu stranica uspijem otvorit nakon što prihvatim certifikat koji traži al hotmail neće nikako... prihvatim certifikat al kaže da nije validan...

Dal je do windowsa ili nečeg drugo? Ne znam šta više da mu radim... došlo mi je da da opuvam kom od zid Poke

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
09-06-2012, 09:06 PM
RE: Problem sa otvaranjem stranica
Premalo podataka za neko konkretno rješenje.
Možda je do AV programa ili firewalla, ovisi šta si sve instalirao i koje su postavke...
Ako si instalirao neki antivirusni program pogledaj postavke, isključi Windows Defender i windowsov firewall, obično se "kolju". Probaj isključiti UAC (kontrola korisničkih računa) i pogledaj postavke spajanja na Internet (bežične, jer ih vjerovatno koristiš).
Probaj otvoriti i sa isključenim AV programom, ali samo stranice za koje si siguran da su čiste. Testiraj dok ne nađeš šta ga koči, moguća je i neka totalno beznačajna sitnica...

Btw. provjeri i drivere za wifi karticu, sedmica obično ima problema s njima jer automatski instalira generičke MS drivere sa kojima dosta kartica zna imati problema.

Besplatna objava članaka - dofollow linkovi | Najbolji domaći hosting
Timski rad je zakon, uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Visit this user's website Find all posts by this user
09-06-2012, 09:22 PM
jooj koja glupost ne mogu da vjerujem Lol ovo mi se u životu nije desilo... slučajno pogledam da vidim koliko je sati kad ono dole 2008 godina naštimana hahahahah eto to je ujedno bio i problem... prebacio na 2012 i sad radi ko sat Taunt

JohnWizzer brate, hvala na pomoći Waving

Send this user an email Find all posts by this user
09-06-2012, 09:47 PM
Lol, što kaže moj kolega, ipak su to Windowsi, stvoreno za probleme i popravke Smile

Besplatna objava članaka - dofollow linkovi | Najbolji domaći hosting
Timski rad je zakon, uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kakve su ovo vrste stranica rudicode 3 301 24-01-2018 07:18 PM
Last Post: Lazar023
  problem sa otvaranjem stranice kres0 2 1,298 27-09-2012 06:47 PM
Last Post: kres0

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)