Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube od A do Š (Youtube vodič)
03-12-2015, 09:56 PM
RE: Youtube od A do Š (Youtube vodič)hitno
(03-12-2015 09:51 PM)dalinea69 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(03-12-2015 07:59 PM)sunbeach Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kad ih je kupio BroadbandTV,jer skoro sam pisao o njima kako su losi,kako automatski produzavaju ugovor rewshare za pocetnike 50%...
Sad sam razgovarala sa podrskom i kazu da je 70% minimum,e sad imam jos nekih koraka da uradim ali mi se cini da mora da prodje bar jedan dan da se to partnerstvo verifikuje.
Dali su mi neki link za viso catalyst,tu kao imam muziku koja sme da se koristi i tako to..ali vidim da pise da mora proci 48 sati od prihvatanja partnerstva.Meni se cini da su ok..Sorry

Mislim da je Viso Catalyst odlicna stvar, imas razne korisne stvari, videces kasnije, da ne pisem bas sve potanko. Meni je super sto je njihova biblioteka zvukova i muzike (Epidemic sound) bogata i sto mozes da koristis sve iz biblioteke, monetizujes i koristis cak i kad raskines ugovor, sto nije slucaj sa drugim mrezama. Naravno pre bih preporucio da direktno ides na BBTV, ali sad sta je tu je... Biggrin
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
03-12-2015, 10:16 PM
RE: Youtube od A do Š (Youtube vodič)hitno
(03-12-2015 09:56 PM)badramirez Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(03-12-2015 09:51 PM)dalinea69 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sad sam razgovarala sa podrskom i kazu da je 70% minimum,e sad imam jos nekih koraka da uradim ali mi se cini da mora da prodje bar jedan dan da se to partnerstvo verifikuje.
Dali su mi neki link za viso catalyst,tu kao imam muziku koja sme da se koristi i tako to..ali vidim da pise da mora proci 48 sati od prihvatanja partnerstva.Meni se cini da su ok..Sorry

Mislim da je Viso Catalyst odlicna stvar, imas razne korisne stvari, videces kasnije, da ne pisem bas sve potanko. Meni je super sto je njihova biblioteka zvukova i muzike (Epidemic sound) bogata i sto mozes da koristis sve iz biblioteke, monetizujes i koristis cak i kad raskines ugovor, sto nije slucaj sa drugim mrezama. Naravno pre bih preporucio da direktno ides na BBTV, ali sad sta je tu je... Biggrin
Pise ovako BBTV_SocialBlade..ok..u svakom slucaju i meni se zoom in nije svideo u nekim segmentima.Hvala jos jednom na informacijama.
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako postati Youtube Partner? liska 2,398 425,818 07-01-2018 05:03 PM
Last Post: mico
  Suspendovan youtube kanal - šta dalje? Zetor 7 1,122 27-11-2017 01:56 PM
Last Post: karudijan
  Reklamiranje YouTube Kanala ASVideos 73 6,154 26-11-2017 07:41 PM
Last Post: Pakaa
  Pitanje u vezi YouTube partnershipa - adsense problem. Jarrus 3 325 14-11-2017 11:07 PM
Last Post: Jarrus
  Youtube-Mala zarada EdisA 12 1,318 18-09-2017 06:52 PM
  YouTube partnerstvo Terminatorx 2 510 17-09-2017 05:17 PM
Last Post: AdSense
  Neka vrsta sponzorstva na Youtube-u piksi96 1 227 17-09-2017 05:15 PM
Last Post: AdSense
Icon4 YouTube Copyright Strike & Content ID Match videos - Kako ih ukloniti (Objasnjenje) MilanRE 28 15,381 24-08-2017 09:59 PM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)