Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tražim Nekoga da mi napravi webstranicu
» Neko da napravi novu ili klonira postojecu stranicu
22-05-2012, 08:58 PM
Nekoga da mi napravi webstranicu
Posto licno nemam vremena da se oko toga zabavljam, a i nisam vala neki programer niti dizajner, trazim nekoga ko ce
mi sklepati webstranicu. Iskoristio bih potencijal clanova na forumu, pa ako je neko voljan nek izvoli...pronaci nekog
freelancera na oDesku je najmanji problem, ali radije da pokusam prvo ovdje.

U biti, sajt bi trebao da bude orijentisan na prodaju raznih servisa i usluga na podrucju social media, i zamisljen ja za njemacko trziste.
Kandidat ne mora (nuzno) da poznaje navedeni jezik - oko toga cu se pozabaviti ja a meni je bitnija funkcionalnost sajta.
Ne mora da bude nikakav pretjeran design. Preferirao bih da sajt bude u WP-u, zbog lakseg dodavanja i mijenjanja sadrzaja
u buducnosti, a sve ostalo prepustam kandidatu. Imam i nekoliko linkova - gruba zamisao na sto sajt treba da lici i kako bi
sve to moglo da izgleda, ali to dijelim na PM. Za sve info zainteresirani neka me kontaktiraju na PM.

Waving

Samopouzdanje, motivacija, uspjeh, produktivnost
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
Thanks given by (1): VWolf
23-05-2012, 06:25 PM
RE: Nekoga da mi napravi webstranicu
Pozitivno sam iznenadjem odazivom i brojem kandidata koji su mi se javili u ovako kratkom vremenskom intervalu.
Bilo mi je tesko odluciti izmedju nekoliko velikana foruma i mojih kolega, ali clan Originalexe me onako "na prvu" ubijedio.

Zahvaljujem svima koji su se prijavili na interesu, te se istim putem i izvinjavam sto nisam u mogucnosti svima individualno
da odgovaram na PM, iz vremensko-tehnickih razloga.
U svakom slucaju drago mi je vidjeti da na forumu ima zasita mnogo
kompetentnih ljudi Smile

pozz & closed Waving

Thank you
Thanks given by (2): VWolf, OriginalEXE
07-07-2012, 03:25 PM
RE: Nekoga da mi napravi webstranicu
Evo kolega mi je relativno brzo odradio sajt i zadovoljan sam izgledom i funkcionalnoscu.

Posto on trenutno nema vremena za jos jedan projekat, otvaram ponovo oglas.
Ovaj put mi treba stranica / portal za domace (BiH) trziste.

Imam opet par linkova i postojecih stranica na inostranom trzistu, pa ce kandidati koji se budu javljali imati vise informacija.
Molim da se zainteresovani javljaju na PM, da se ne spama foum Smile
Waving

Thank you
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  [Tražim] Nekoga ko bi objavljivao članke na sajtu flex202 1 2,472 17-10-2016 07:13 PM
Last Post: Igor Tomić
  [Tražim] Nekoga da istrazi i napise tutorijal (vodic) o Local SEO-u Davor Bomestar 0 1,258 13-12-2014 02:22 PM
Last Post: Davor Bomestar
  [Tražim] Nekoga za video animaciju djdesign 1 1,590 02-05-2014 02:42 AM
Last Post: Igor Tomić
  [Tražim] Nekoga ko dobro zna nemacki cfire 1 1,504 07-07-2013 04:24 PM
Last Post: Skipper
  [Tražim] Nekoga za prevod teksta sa engleskog na srpski m1l4n 1 2,491 26-05-2013 04:07 PM
  Trebam nekoga ko radi 3D animacije goran89 1 1,822 25-05-2013 10:52 PM
  Potreban neko da napravi listu FB stranica anarchox 1 1,845 09-04-2013 08:54 PM
Last Post: anarchox
  [Tražim] nekoga tko zna prebacit websajt sa postojećeg hostinga na drugi besplatni pavlek 4 2,574 07-07-2012 03:40 PM
Last Post: pavlek

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)