Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sva pitanja Paypal
» kako otvoriti racun, povezati isti sa karticom, druga pitanja
02-11-2014, 06:07 PM
RE: Sva pitanja Paypal
Dobio sam novce na Paypal 31-og (petak), svakog 1-og u mjesecu Paypal bez fee-a prebacuje na karticu.
To se nije dogodilo 1-og u subotu, da li je to zbog vikenda ili?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
04-11-2014, 11:21 AM
Vidim da nitko osim Darstera ne spominje to da nema automatic withdrawal ovog mjeseca. Čitam na drugim forumima da su ljudi zvali i rekao im agent da zbog toga što više nema pending balance 30 dana da nema ni automatic withdrawal. Ja sam jučer poslao mail, čekam odgovor, pa ako netko zna više, neka u međuvremenu nešta rekne.

e sad ga više ne znam.....
04-11-2014, 11:32 AM
Meni je bolje da ga nema, ionako jako puno kupujem, a ovo mi dobro dode da mi lova ne dolazi svaki mjesec u banku, nego potrosim direktno sa paypala.

Money can't buy happiness... But somehow it's more comfortable to cry in a BMW than on a bicycle....
04-11-2014, 11:42 AM (This post was last modified: 04-11-2014 12:05 PM by failey.)
Da, izgleda da ga stvarno nema, čitam po forumima po netu i ljudi javljaju da je 8.10 ukinuto automatsko povlačenje love za HR. Ako je netko čeka da dođe automatski withdrawal, čekate uzalud... još čekam potvrdu sa supporta, ali vjerovatno je tako.

Čak sam primjetio da kod kupovine na ebayu samo mi nudi paypal balance. Dali to znači da više nema ni automatskog terećenja kartice pri kupovini?

EDIT: Izgleda da samo nudi paypal balance kada postoji, ako tamo nema love, ili nema dosta love, tereti karticu, moja isprika...

e sad ga više ne znam.....
26-11-2014, 02:20 PM
Otvaram PayPal račun.
Otvorila mi se slijedeća poruka:
The card verification system used by PayPal is currently unavailable. Please try to add your card
at a later time...
Molim vas, koliko je to "a later time"? Probala sam već više puta, uvijek mi se pojavljuje
ova poruka.
08-12-2014, 07:55 PM
Nitko ne pise o automatic withdrawal za HR, mozel mi neko rec jel ukinuto za HR???
Cekam automatic withdrawal medjutim nitko nista... ne desava se nista.... 01.12.2014 pa do sad 08.12.2014 mi nisu legli novci?Pomoc

I jel to dobro ili lose, jel traze iskaznicu sad svaki put pri povlacenju novca na racun ili ne??
Pomognite kolege.
Find all posts by this user
10-12-2014, 02:07 AM
Netko mi odgovoriti molim Vas?
10-12-2014, 01:44 PM
Od listopada uplate na paypal više ne idu u pending balance nego direktno u available balance. Također sada s tim novcima možemo direktno plaćati, nije nužno da ih prvo povučemo na banku/karticu ili Payoneer...
Čini se da je pritom i ukinunut automatic withdrawal, pa ako baš želiš podići novce tj. prebaciti u banku, mislim da nema druge nego da platiš proviziju.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
10-12-2014, 03:05 PM
Veseli me da se je Leon javio, naš stari i provjereni master. Naravno, sve je (kao i uvijek) kako on kaže, štoviše...

(10-12-2014 01:44 PM)LeonMak Wrote:  ...ako baš želiš podići novce tj. prebaciti u banku, mislim da nema druge nego da platiš proviziju.

Mislim da čak nema provizije za prvo slanje novaca u banku u toku mjeseca. Fever

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
11-12-2014, 02:54 AM
Moguće da je kod nekoga i tako kako kažeš... ja doduše dižem na Payoneer, ali kad bi skidao u banku piše mi da je 5$

[Image: screenshot_545.jpg]

Tu sam ja stalno negdje online, malo rjeđe na forumu u zadnje vrijeme, ali pratim vas Smile Pozrav kapetane Drinks

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

Thanks given by (1): Kapetan Bačvica
11-12-2014, 03:56 AM (This post was last modified: 11-12-2014 03:56 AM by Debra.)
@LeonMak, pun hvala sto ste se javili!
I planiram skidat na Payoneer, pa cu videti da l skida $5 ili ne.

Sve najlepse Drinking
26-01-2015, 07:38 PM
Pozdrav,

Zanima me koliko traje kada se novci automatski svakog prvog povuku na karticu u mjesecu. Npr. ovaj sljedeći mjesec (1. veljača) pada na nedjelju... Kada bih ja mogao očekivat novac dostupnim na svojoj VISA kartici, koliko to traje, je li netko pratio?
27-01-2015, 06:58 PM
Pozdrav,

Može odgovor neki? Koliko traje da novac bude dustopan kad se automatski povuce na karticu prvog u mjesecu a koliko kada ja trazim povlacenje?

Hitno mi je!
28-01-2015, 06:21 PM
Automatsko povlačenje je meni trajalo oko 5 dana, a kada sam zatražio 2-3. Otprilike, ne sjećam se točno više.
29-01-2015, 10:11 AM
I za jedno i drugo 3 radna dana. (raihffeisen banka) trecag dana mozes da podignes Biggrin osim ako te zovu da potpisujes papirice i zahteve i saglasnosti i opravdanost i bla i bla i bla.. U tom slucaju zavisi na kakvog si debila naleteo. Moj savet je da imas spreman neki fiktivni ugovor o delu, cisto da ubrzas proces.

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
30-01-2015, 07:51 PM
Je l` moze osoba koja nema stalan posao da dobije tu karticu za paypal? Kupio bih nesto preko ebaya, pa me zanima.

30-01-2015, 07:54 PM
Može. Ja imam karticu na svom imenu i vodi se na meni a čak ni punoljetan nisam. O poslu da ne pričam.
30-01-2015, 08:00 PM
U kojoj si banci uzeo to? Mislim, samo odes sa licnom tamo i oni te proslede i daju da popunis ona cuda?

30-01-2015, 08:49 PM (This post was last modified: 30-01-2015 09:14 PM by sunbeach.)
Kartica za paypal ti je VISA kartica trazi da ti naprave i onda napravi paypal.rs i verifikuj preko te VISA kartice ja sam paypal verifikovao preko VISA VIRTUON kartice a posle su mi napravili pravu VISA karticu

A da trebas i devizni racun i na racunu da imas 2.5 evra da bi ti paypal skinuo tokom verifikacije pa posle vratio.

Znaci treba ti devizni racun VISA VIRTUON ili VISA kartica povezana sa deviznim racunom na kom trebas da imas makar 2.5 evra ali stavi vise za svaki slucaj i kada verifikujes mozes placati preko ibeja,van Srbije ko ima paypal on placa i bez verifikacije jer mu posalju pare na racun sa nekog drugog paypal racuna ili zaradi negde pa mu posalju na paypal racun.
Thanks given by (1): rakicko
07-02-2015, 04:21 PM
Imam oko 10$ na paypalu, na kartici ništa.. kad idem da platim nešto na ebayu od 2$, piše ono što i treba pisati kad nemam na kartici ništa.. al me zanima kako da skida sa paypala a ne sa kartice preko paypala? I čitam sada za taj automatic withdrawal, jel to svakih 15 dana, svaki mjesec ili kako?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paypal problem ps3 32 17,557 23-06-2017 09:25 PM
Last Post: slobodan.z
  Pitanja za Paypal? LegalAlien 33 8,536 09-04-2017 02:25 PM
Last Post: kliknimisem
Rolleyes PayPal Pending za BiH?? shulk 2 1,430 09-04-2017 01:09 PM
Last Post: shulk
  Paypal greska? eyedrop 0 1,435 20-06-2016 11:41 PM
Last Post: eyedrop
  Paypal od sad i u BIH ps3 148 72,784 07-01-2016 12:35 PM
Last Post: liquid
  Paypal verifikacija barbarosa 6 3,636 27-08-2015 05:31 AM
Last Post: visitor
  PayPal 30 dana taba3 3 2,319 28-07-2015 10:09 PM
Last Post: mafica
  Paypal problem gamerxyz 17 6,661 03-06-2015 07:41 PM
Last Post: Cafa

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)