Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sva pitanja Paypal
» kako otvoriti racun, povezati isti sa karticom, druga pitanja
30-11-2012, 07:37 PM
RE: Sva pitanja Paypal
Hvala na odg. Kontaktiracu ga ali znas li ti gde je Amerika?. hahahha salim se malo Winking Tease
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
30-11-2012, 09:08 PM (This post was last modified: 30-11-2012 09:25 PM by nickname-zg.)
Da li netko u ovom trenutku ima problema s PayPal uplatom? Prije više od pola sata mi je poslana uplata, i još je nisam primio. Inače je vidljiva unutar minute. PayPal support (phone number) radi od 8am-4:30pm GMT pon-pet pa ih ne mogu nazvat.

Ima li još netko tko je u ovom trenutku trebao primiti novac, a da transakcija nije vidljiva?

EDIT: Evo sad je ok, stigla uplata.

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
01-12-2012, 06:06 AM
Htio bi nešto prodavati preko ebaya.
Pa me zanima vezano za paypal.
Dali mogu odmah raspolagati novcem ili moram čakati?
Send this user an email Find all posts by this user
01-12-2012, 11:34 AM (This post was last modified: 01-12-2012 11:35 AM by Hellas.)
(01-12-2012 06:06 AM)kres0 Wrote:  Htio bi nešto prodavati preko ebaya.
Pa me zanima vezano za paypal.
Dali mogu odmah raspolagati novcem ili moram čakati?

Cekat 30 dana barem za BiH.
Osim ako ti druga strana ne klikne ono confirm nesto...

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Thanks given by (1): kres0
01-12-2012, 04:37 PM
Pozdrav. Imam dva pitanja.

Hteo bih da otvorim PayPal nalog na ime moje supruge (ona ima račun u USA banci u inostranstvu), a ja da ga koristim.

Prvo - da li moram njenu email adresu da stavim prilikom registracije, ili ipak može moja? Pitam to zbog verifikacije, slanja pin-a itd.
Drugo - koliko ukupno email adresa može da se poveže sa jednim PayPal nalogom?

Hvala
01-12-2012, 04:50 PM
1. Možeš staviti svoju e-mail adresu, adresu stanovanja i sve ostalo

2. Možeš imati maksimalno do 8 povezanih računa s tim da samo jedan mora biti primarni
u opcijama profile->my account -> add (kod e-maila) -> nakon toga klikni na link koji ti je poslan na uneseni e-mail (ako mail nije u inboxu onda je u junkboxu (spam))

Izreke i citati
01-12-2012, 05:15 PM
(01-12-2012 04:50 PM)nibs Wrote:  2. Možeš imati maksimalno do 8 povezanih računa s tim da samo jedan mora biti primarni

Nije mi baš najjasnije: jel to znači da 1 PP nalog može primati uplate sa recimo (max) 8 sajtova koji su tipa fiverr, odesk...?
Ili da sa PP naloga pare mogu da pošaljem na jedan od (max) 8 bankovnih računa, al' jedan mora biti primaran?

Ili si mislio na nešto treće. Izvini, nov sam u ovome, totalno... Hvala
01-12-2012, 06:37 PM
Nije bitno odakle primas uplate, bitan je samo e-mail, a u ovom slučaju koliko ih registriraš na toliko ćeš ih moći primati/slati uplate.

Dakle, bitno je samo onaj mail koji si dodatno dodao verificirati preko tog linka i radi. Ovaj primarni link se tretira kao administrativni

Izreke i citati
12-12-2012, 05:48 PM
Gasi se Paypal Hr?
Jedna loša vijest, nažalost... Ne znam da će biti potvrđeno, trenutno je samo danas.net.hr objavio ovo:

Quote:PayPal, tvrtka u vlasništvu četvrte najveće internetske kompanije eBaya, koju u Hrvatskoj od prije godinu i pol zastupa tvrtka Where, krajem prosinca gasi poslovanje u Hrvatskoj. Čini to unatoč prošlogodišnjem prometu od milijun dolara i pozitivnom poslovanju. Na ulicu ide 17 programera, a još do jučer je tvrtka planirala povećati tim na njih 60 ili čak 200. Sada je pak kao jedinu opciju dobrom dijelu zaposlenika ponudila posao u Bostonu te tri puta veću plaću.

PayPal dostupan i u Hrvatskoj!
e-poslovanjePayPal dostupan i u Hrvatskoj!

"Ponudu je isprva prihvatilo šest ljudi, a na kraju pet. Većina je odbila otići, uključujući mene, jer se ne želimo preseliti u SAD. Za posao je lako, ima ga i ovdje dosta, jer i odavde možete raditi za bilo koga na svijetu", kazao je za Poslovni dnevnik glavni operativac tvrtke Where Bruno Batarelo.

Zašto gase poslovanje?

Pojašnjava da PayPal, odnosno eBay, iz Hrvatske odlazi zbog sigurnosnih i drugih standarda poslovanja. Razlozi se, naime, nalaze u tome što PayPal i eBay, upravo zbog tih standarda, ništa ne outsourceaju. U slučaju nastavka poslovanja morali bi zaposliti još 30-ak ljudi u računovodstvu, projekt menadžmentu, pravnom odjelu i drugim popratnim poslovima koje trenutno nemaju, a nužni su po njihovim standardima poslovanja.

"A s takvom logistikom svejedno je ima li vaš razvojni tim 20 ili 200 programera", navodi Batarelo dodajući da je Hrvatska za takvu investiciju bila predaleka i time previše izolirana operacija.

Pretpostavljam da bi se mogli vratiti na situaciju od prije godinu-dvije kad se iz Hrvatske Paypalom moglo plaćati ali ne i primati uplate.

Payoneer kartica i US Payment Service
Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

12-12-2012, 10:09 PM
Ne mogu više editirati.. Bit će da su se novinari, kao i inače, malo zaletili s naslovom. Gašenje Hr ureda je čini se, samo dio reorganizacije poslovanja cijelog PP: https://www.thepaypalblog.com/2012/10/to...%99s-news/

Ovo je affiliate link. Registracijom preko njega, nakon zarađenih 100$ Payoneer obojici poklanja po 25$ na račun.

12-12-2012, 10:37 PM
u večernjaku su odmah korektno napisali da se gase uredi PayPala u hr tj osoblje će dobiti otkaz odnosno ukoliko žele posao u SAD moći će preći uz znatno veću plaću. Samo je naslov bio senzacionalan pa su ljudi odmah počeli pogrešno zaključivat da će se usluga PayPal ugasiti jer ne pročitaju tekst

Izreke i citati
14-12-2012, 05:56 PM
Pozdrav,

Danas sam podigao karticu i povezao na paypal, kazu skinuli su $1,99 s nje i da moram unijet neka 4 broja. Gdje da nadjem to?

HVala..

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
14-12-2012, 06:09 PM
(14-12-2012 05:56 PM)hajro2 Wrote:  Pozdrav,

Danas sam podigao karticu i povezao na paypal, kazu skinuli su $1,99 s nje i da moram unijet neka 4 broja. Gdje da nadjem to?

HVala..

Taj kod ćeš vidjeti na popisu transakcija bankovnog računa (uz PayPal transakciju)

Ako ste zainteresirani za ozbiljnu zaradu trgovinom web domenama, pozvani ste na moju web stranicu http://www.HonorarniPosao.net
Na stranici se nalazi mnoštvo vrlo korisnih informacija (posebno u dijelu "Učionica").
Thanks given by (1): hajro2
23-12-2012, 03:39 PM
Potvrdio sam Master Card karticu na paypal i pise da moze bit koristena samo za slanje novca, a meni treba da primim novac od CPA.

Mogul oni meni poslat novac, pa kad mi bude gotov US virtual service od payoneera da ga tamo dodam i da povucem sa paypal na taj virtuelni racun u US?

Ili prvo moram cekat da bude taj US racun pa da ga dodam na paypal. negdje sam vidio na forumu jedan clan ima oko $62 na paypalu a uopce mu nije verifikovan paypal nalog.

U životu je važno imati cilj prema kojem se ide..... Možda ste pogrešili put i sredstvo kojim ste pošli, ali uvek ima i drugih puteva i načina da se do cilja dođe..... Važno je ne odustati...
23-12-2012, 05:20 PM
Mislim da nema problema da skineš novce na PayPal pa ih na US account skineš kasnije kad ti bude odobren. Jedino pazi da ti se prije automatski ne skinu na kraju mjeseca, odnosto ukini tu opciju ako ti to inače radi.
Inače, ako ta CPA mreža podržava isplatu na Payoneer, onda ti ne treba ni PP ni US account, može iću direktno na Payoneer račun.

Thanks given by (1): hajro2
23-12-2012, 11:55 PM
(23-12-2012 05:20 PM)LeonMak Wrote:  Mislim da nema problema da skineš novce na PayPal pa ih na US account skineš kasnije kad ti bude odobren. Jedino pazi da ti se prije automatski ne skinu na kraju mjeseca, odnosto ukini tu opciju ako ti to inače radi.
Inače, ako ta CPA mreža podržava isplatu na Payoneer, onda ti ne treba ni PP ni US account, može iću direktno na Payoneer račun.

Ne uplacuje CPA na payoneer.

A sta ako mi posalju ovi sa CPA novac na paypal i prodje mjesec a ja nisam dobio US account od payoneera? Hoce li paypal ostavit i dalje novac na racunu dok ne dodam taj US account ili ? nema ga gdje prebacit..

24-12-2012, 12:50 AM
Pa neće nestati s PayPala Smile Ako trebaš novce u međuvremenu, otvori Visa karticu, poveži ju na PP i povuci novce na nju.
Ali ako ispunjavaš uvjete za US acc, mislim da nećeš čekati tako dugo.

13-03-2013, 02:23 PM
Imam pitanje: osoba X mi je trebala poslati uplatu na paypal, međutim došlo je do greške

rekao mi je da je poslao na pogrešan mail. Da ne navodoim tačan pr. markomarkovic92@....

ali je on kao greškom uplatio na markomarkovic90@.... , e sada pošto mi je napisao da je

posalo poruku paypal-u a prošlo je već 5-6 dana , kako da to rešimo , i da li je moguće poslati

pare na neki nepostojani email??

Hvala!!!
13-03-2013, 04:12 PM
Moguće je poslati, međutim odmah ti se prikaže u transakciji da ne postoji korisnik i da mu je poslat mejl, a taj što ti je poslao novac može odmah vratiti ulaskom na detalje transakcije.

|| KnownSRV - Kvalitetni VPS serveri
|| Iskoristite kupon "NEW2013" za 20% popusta na mesečnom nivou ili kupon "NEW70" za 70% popusta za prvi predračun
Visit this user's website Find all posts by this user
13-03-2013, 08:40 PM
Hvala puno, samo da znam da li me zavlači ili šta Winking

Hvala još jednom
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paypal problem ps3 32 18,375 23-06-2017 09:25 PM
Last Post: slobodan.z
  Pitanja za Paypal? LegalAlien 33 9,062 09-04-2017 02:25 PM
Last Post: kliknimisem
Rolleyes PayPal Pending za BiH?? shulk 2 1,603 09-04-2017 01:09 PM
Last Post: shulk
  Paypal greska? eyedrop 0 1,557 20-06-2016 11:41 PM
Last Post: eyedrop
  Paypal od sad i u BIH ps3 148 75,582 07-01-2016 12:35 PM
Last Post: liquid
  Paypal verifikacija barbarosa 6 3,883 27-08-2015 05:31 AM
Last Post: visitor
  PayPal 30 dana taba3 3 2,485 28-07-2015 10:09 PM
Last Post: mafica
  Paypal problem gamerxyz 17 6,939 03-06-2015 07:41 PM
Last Post: Cafa

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)