Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrebna pomoć i savjet
05-05-2012, 03:13 PM
Smile Potrebna pomoć i savjet
Lijep pozdrav želim, vodim stranicu o svom gradu i pritom koristim facebook stranicu za reklamiranje objava i slično te isto tako i profil "https://www.facebook.com/busovaca.grad" i imam u prosjeku oko 480 unique posjeta na web stranici sto mislim da je okej jer sama općina ima oko 18k ljudi. Ovako, mene zanima jel' bolje da pređem sa običnog facebook-a na timeline ( ovo se odnosi na profil )? tj. kakve pozitivne stvari nosi timeline, a isto tako i negativne? uglavnom. na kojoj vrsti facebooka ce ljudi više vidjeti moje objave ?

Hvala puno ..
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-05-2012, 03:20 PM
RE: Potrebna pomoć i savjet
predji na timeline..lepse izgleda...a same postove fanovi isto vide..mislim da su skoro sve vece stranice presle i nisu dobile promenu losiju u broju lajkova..pa ne bi trebao ni ti...ali mislim da je to manje bitno...jer je bitno sta postavljas...

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): DarioPlavcic2
05-05-2012, 03:25 PM
(05-05-2012 03:20 PM)rakicko Wrote:  predji na timeline..lepse izgleda...a same postove fanovi isto vide..mislim da su skoro sve vece stranice presle i nisu dobile promenu losiju u broju lajkova..pa ne bi trebao ni ti...ali mislim da je to manje bitno...jer je bitno sta postavljas...

Hvala na odogovru, stranica mi je vec timeline, a pitam za profil, pošto je profil na neki način već postao "brand" i svi dolaze tu da vide što ima novo ....
05-05-2012, 03:26 PM
predji i tamo...veruj mi...nece odustati..jos zbog cover slike...sam pogled na profil izgledace lepse..

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
11-05-2012, 10:06 PM
Pređi na timeline i što brže se prilagodi jer i ovako i onako automatski će ti preć , a onda te može uhvatiti ne spremnog.
13-05-2012, 10:08 PM
Hvala svima! Zanima me još, nadam se da je okej što ovdje pitam, al' hajde, uglavnom ovako:
kako da navučem posjetu na facebook stranicu ( malo više više posjete, a potrebni su mi oni fanovi iz uže okolice mog grada .. dosad sam najviše ljudi dobio tako što sam reklamirao stranicu na facebook profilima i ljudi su sami od sebe lajkali jer im je koliko toliko zanimljivo .. a sad ja bi to malo želio ubrzati? pa imali tko kakav savjet kako da to uradim? ), trenutno stranica mi ima 814 fanova, 205 ljudi priča o njoj, Weekly Total Reach mi je u prosjeku oko 6000 tisuća.. Hvala svima unaprijed, nadam se da ću dobiti poneki savjet. Pozdrav Winking
24-04-2013, 05:40 PM
.... da ne otvaram novu temu....

Kako izreklamirati facebook page, da ne budem blokiran?
Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)