Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
20-11-2012, 03:00 PM
RE: kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
Evo da pitam i ja nešto, imam listu od nekih 600-700k ispravnih US mailova (legalno uz pristanak korisnika, da ne ide u ot). Imam i VPS tako da slanje mailova nije ograničeno po jedinici vremena..
Što bi preporučili napraviti s njom, nemam namjeru preprodavati ih, nije u skladu s onim što su članovi prihvatili.
Ima li netko konkretan primjer kako ih iskoristiti? (nije nikakav specijalizirani krug ljudi)
Ako ima kakvih ideja rado ću ih provesti u djelo, pa napisati neki tutoijal.

Otvoren sam i za suradnje, ali to na inbox zainteresirani..

OT: Kako složiti newsletter i listu da prolazi u inbox, i koji software PHP/MySql bi preporučili za to?
(VPS je Virtuozo + Kloxo, tamo u mail listi se ne snalazim uopće).. Napisao sam i neki vlastiti , ali ne radi kako sam zamislio. Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
21-11-2012, 02:21 AM
uh, meni je to jednom trebalo, siguran inboxing, pa sam na kraju odustao Smile

također bih volio čuti neku ideju Winking

Da nije izmišljen C, dan danas bi programirali u Basiu, Pasalu i Obolu.
Find all posts by this user
Thank you
21-11-2012, 02:37 PM
Sta znaci to "nije nikakav specijalizirani krug ljudi " , vec je domen i razlog sto su se prijavili specijalizovan , tako da je to dovoljno za kampanju.

Ako je lista legalna, i oni su se prijavili dobrovoljno na nekom sajtu, logicno je da ih vodis na taj isti sajt sa novim update-vima, novostima i slicno. Nisu se prijavili da bi primali neke ideje koje bi ti neko ovde rekao vec samo na tom sajtu.Ako je to tacno, onda je bolje pitanje,kako podesiti reklame i novosti za svoje pretplatnike. Posle ti mozes kombinovati i menjati reklame na istom sajtu, ali raditi neke kampanje koje nemaju veze sa sajtom na kom su se prijavili je spam , a plus nije ni korisno.

Affiliate - za sajtove iz Srbije i Hrvatske
Zarada deljenjem slika
Wordpress Autoposter
Thank you
21-11-2012, 04:26 PM
Stvar je što je stranica od vijesti, lyricsa, do slika, igrica i zabavnih sadržaja. Da se radi o nečemu konkretno znao bi kako usmjeriti svoje ciljeve. Zato sam i pitao ima li možda netko neku ideju, ja stvarno nemam.
Stvar je što sam do sad poslao samo jedan mail/newsletter, a opet takva reakcija, još sam u mailu i naveo otkud mi mail, te kako se ispisati s liste.
Prihod od reklama i ostalog sa stranice je dobar, i to nikako nebi dirao. Tražim kako dodatno doći do koje kune/dinara/$/€ kroz ovu listu. Po ovome ispada uzalud vam trud svirači, što sam ih i skupljao.
Rado ću probati bilo što, ako ima nekih ideja.
Thank you
10-12-2012, 03:25 PM
Koja je stranica preko koje si ih skupio i ako si ih skupljao gdje si ih tocno skupio ?

forex tip trading
California Mesothelioma Attorney
Thank you
14-10-2014, 03:36 PM
(23-09-2012 11:13 PM)mindhunter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @Kapetan Bačvica Doci ce do toga jer je i to SPAM, mozes da imas i 50 linkova za odjavu sa mail liste, ako se nisam prijavio na tu tvoju listu i time dozvolio da mi saljes mailove to je SPAM! Znaci odgovaraces u svakom slucaju.
Sad pitanje je koliko ce neko da se cima oko toga da te prijavi a jos je vece pitanje koliko ce neko od nadleznih da se iscima.

Isto mislimo. Uz najbolje želje postavljaču teme, zaista ne vidim kako bi ma ko voleo da primi NEŽELJENI mail Sorry.
Thank you
11-06-2015, 04:46 AM
Posjedujem veliku bazu mejlova sa ex-yu podrucja,

Imam oko 250.000 firmi iz Srbije, i oko 50.000 pravnih lica, 800,000 fizickih lica,10 miliona stranih mejlova.
Jedan znacajan dio baze je potpuno sredjen( opis firmi,sjediste,i kontakt telefon,fax)
Drugi dio baze je kategorisan po djelatnostima( advokati,inzinjeri,profesori,ili firme koje se bave nekretninama,proizvodnjom hrane,turisticke agencije,hoteli...)
treci dio je kategorisan geografski, (pomoravski okrug ili recimo Beograd,Novi Sad..)
Cetvrti dio bi bili mejlovi firmi koji nisu kategorisani, ali jasno odredjeni kao mejlovi firmi.
Fizicka lica su takodje kategorisana, 250 k it sektor, internet soping, soping zene, ...

Pitanje je na koji nacin najbolje iskoristiti?
Posjedujem i softver koji moze da salje 2 (moguce je slati cak i 7-8 k) mejlova po satu ali treba da ga instaliram na vps
Ako neko ima ideju ili neki svoj proizvod za slanje neka se javi...
Thank you
28-09-2015, 02:14 PM
Ako imaš svoju nišu, svoj proizvod ili uslugu koju nudiš, onda je više nego jasno kako treba da iskoristiš svoju listu. Možeš je koristiti i ako si affiliate i nuditi njihove proizvode. Piši blog, poveži se sa tim kontaktima preko Fejsbuka, Google Plusa i drugih socijalnih mreža. Ponekad ponudi nešto besplatno; to će učiniti da te ljudi sa liste ne posmatraju kao okorelog trgovca. Link sa ispisivanje sa kontakt liste u svakom mejlu je obavezan.

CheapWindowsVPS
Thank you
Thanks given by (2): rikirubio, Aleksandar92
29-09-2015, 01:54 PM (This post was last modified: 29-09-2015 01:56 PM by danijel99.)
Prodajes li ti to rikirubio? A i taj softver isto?
Ps. To ti je jos jedan nacin da je iskoristis, da je prodajes.
Thank you
29-09-2015, 04:14 PM
Zatvaram topic. Rikirubiovo pitanje je kako da spamuje ljude, što je protivno zakonu.
Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kakvu božićnu čestitku poslati mailing listi? Septimus 2 1,851 28-09-2015 02:27 PM
Last Post: cwvps
  Konsultacije mailing lista mishop 5 1,818 06-02-2014 09:23 PM
Last Post: mishop
  mailing lista dubbblin 21 9,751 28-06-2012 05:22 PM
Last Post: Igor Tomić
  iskoristivost mailing liste Tolkien11 2 2,149 25-06-2012 01:50 PM
Last Post: sema
  Legalnost mailing liste ? Avitra 2 2,908 10-10-2011 11:24 AM
Last Post: Avitra
  Nextmark.com - prodaja mailing lista LeonMak 9 5,401 13-03-2011 05:19 PM
Last Post: Davidian
  kako unovciti listu emailova maloni1991 11 4,532 13-03-2011 03:39 AM
Last Post: Davidian
Icon4 Na koji način unovčiti e-mail listu? djetlic 4 3,889 23-09-2010 07:05 AM
Last Post: Black Dragon

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)