Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
11-04-2012, 11:41 AM
Rolleyes kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
ako neko može dati kakav korisan savjet....posjedujem veliku mailing listu i ne znam kako je pametno iskoristiti i da li je uopće koristiti...
Send this user an email Find all posts by this user
Thank you
11-04-2012, 12:28 PM (This post was last modified: 11-04-2012 12:30 PM by Sceko.)
RE: kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
Ako su aktivni i sa nasih prostora mozes poslat mail Smile imam ja isto toga koliko zelis domacih. Znalo je da mi donese nekih 1000 poseta

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
11-04-2012, 12:38 PM (This post was last modified: 11-04-2012 12:40 PM by milan93.)
(11-04-2012 11:41 AM)kresovani Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ako neko može dati kakav korisan savjet....posjedujem veliku mailing listu i ne znam kako je pametno iskoristiti i da li je uopće koristiti...

Sve zavisi da li si je sam napravio ili si je nasao na netu.

Ako si je sam pravio onda mozes da im ponudis svoje usluge,prodas neki proizvod,itd,...
Potrazi malo na netu o email marketingu a imas i ovde na forumu.

A ako si je nasao na netu onda ne mozes nista sa njom jer je verovatno istrosena,a mozes i krivicno da odgovaras ako te neko prijavi jer se smatras spamerom.
Thank you
11-04-2012, 12:49 PM
(11-04-2012 12:38 PM)milan93 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-04-2012 11:41 AM)kresovani Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ako neko može dati kakav korisan savjet....posjedujem veliku mailing listu i ne znam kako je pametno iskoristiti i da li je uopće koristiti...

Sve zavisi da li si je sam napravio ili si je nasao na netu.

Ako si je sam pravio onda mozes da im ponudis svoje usluge,prodas neki proizvod,itd,...
Potrazi malo na netu o email marketingu a imas i ovde na forumu.

A ako si je nasao na netu onda ne mozes nista sa njom jer je verovatno istrosena,a mozes i krivicno da odgovaras ako te neko prijavi jer se smatras spamerom.

listu sam izgradio sam, nije korištena
Thank you
08-05-2012, 09:11 AM
domaca ili strana ? Koja nicha, kako si je gradio sve to ovisi jaku puno.

forex tip trading
California Mesothelioma Attorney
Thank you
23-09-2012, 10:33 AM
(11-04-2012 12:38 PM)milan93 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. a mozes i krivicno da odgovaras ako te neko prijavi jer se smatras spamerom.

Ja se pitam kolike su realne šanse da do toga dođe.

Tarot-Horoskop.com
Romansa.net
TarotKala
Max 3 linka dozvoljeno je u potpisu. :)
Thank you
23-09-2012, 09:45 PM
Smil4332b7ad99d21 RE: kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
(23-09-2012 10:33 AM)diz33 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(11-04-2012 12:38 PM)milan93 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. a mozes i krivicno da odgovaras ako te neko prijavi jer se smatras spamerom.
Ja se pitam kolike su realne šanse da do toga dođe.

Neće doći do toga ukoliko na mailu postoji link - opcija za isključenje sa mail liste.
Drugačije je SPAM. Od naših spamera najteži mi je VERLAG DASHÖFER, oni me "razveseljavaju" svojim spamovima skoro svakodnevno. Sorry Gomila linkova osim linka za isključenje.
Jeli kome od Vas poznata ta ekipa?

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Thank you
23-09-2012, 11:13 PM
@Kapetan Bačvica Doci ce do toga jer je i to SPAM, mozes da imas i 50 linkova za odjavu sa mail liste, ako se nisam prijavio na tu tvoju listu i time dozvolio da mi saljes mailove to je SPAM! Znaci odgovaraces u svakom slucaju.
Sad pitanje je koliko ce neko da se cima oko toga da te prijavi a jos je vece pitanje koliko ce neko od nadleznih da se iscima.
Thank you
Thanks given by (2): danijel99, Igor Tomić
24-09-2012, 02:13 AM (This post was last modified: 24-09-2012 02:15 AM by dev_masta.)
Ovako ti kod nas u Hrvatskoj jedna firma šalje spam:

Quote:Prema izmjenama zakona o elektroničkim komunikacijama iz 2011., čl. 101, t. 2, ova poruka nije SPAM jer samo prezentira firmu, a sadrži kontakte i adrese pošiljatelja te upute za brisanje s liste.

Pokušao sam pronaći spomenuti članak, ali nisam uspio u relativno kratkom roku pa sam odustao, imao sam posla.
Ako netko već zna o kojem se članku radi, bio bih zahvalan.

(23-09-2012 09:45 PM)Kapetan Bačvica Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Od naših spamera najteži mi je VERLAG DASHÖFER, oni me "razveseljavaju" svojim spamovima skoro svakodnevno. Sorry Gomila linkova osim linka za isključenje.

Joj, sad si me sjetio, ima godinu-dve otkad su i meni slali.
Jbg, sam sam uletio, opt-in, ali nikako opt-out.
Sjećam se da sam se dobro svađao s njima da me otkače.

evo, baš sam potražio u arhivi mailova, ovo im je pisalo na dnu:
"ukoliko ne želite primati naše obavijesti odjavite se na:iinfo@dashofer.hr"

Da nije izmišljen C, dan danas bi programirali u Basiu, Pasalu i Obolu.
Thank you
24-09-2012, 12:34 PM
Smile RE: kako najpametnije iskoristiti veliku mailing listu
(24-09-2012 02:13 AM)dev_masta Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(23-09-2012 09:45 PM)Kapetan Bačvica Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Od naših spamera najteži mi je VERLAG DASHÖFER, oni me "razveseljavaju" svojim spamovima skoro svakodnevno. Sorry Gomila linkova osim linka za isključenje.

Joj, sad si me sjetio, ima godinu-dve otkad su i meni slali.
Jbg, sam sam uletio, opt-in, ali nikako opt-out.
Sjećam se da sam se dobro svađao s njima da me otkače.

evo, baš sam potražio u arhivi mailova, ovo im je pisalo na dnu:
"ukoliko ne želite primati naše obavijesti odjavite se na:iinfo@dashofer.hr"

Eto vidiš, Smile ima nas još. No, na mojim primljenim mailovima nema te opcije niti za slati mail za odjavu. Jedino je u potpisu ponosna gospođa Ime Prezime 1 Prezime 2, dipl.oec. marketing manager. Bavim se mišlju da pišem njoj, tebe su uspješno isljučili sa mail liste?

@mindhunter : Je, točno, slažem se, ali još je mnogo veći spam kad se ne možeš niti isključiti. Sorry Uh.

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Thank you
Thanks given by (1): mindhunter
24-09-2012, 12:58 PM
@KapetanBacvice Slazem se, ovo je "posteniji" spam, bar ti daju mogucnost da se iskljucis, ali opet je spam i sa pravne tacke gledista nece se izvuci na sudu, mozda ce mu to biti samo olaksavajuca okolnost.
Thank you
24-09-2012, 11:31 PM
Ma, za mene, spam su nigerijci, koji se predstavljaju kao članovi neke bogate obitelji koja ti hoće uplatit pare.
Zapravo, sad sam se sjetio, to se zove scam.
slično je

A ovo, ako ću se ja malo izreklamirati na nekoj listi, manje zlo.
Mislim, u životu to nisam napravio, a dobio sam tisuće takvih.
Pa da i napravim to jednom, još uvijek je ok .)

Da nije izmišljen C, dan danas bi programirali u Basiu, Pasalu i Obolu.
Thank you
25-09-2012, 03:10 AM
(24-09-2012 12:58 PM)mindhunter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @KapetanBacvice Slazem se, ovo je "posteniji" spam, bar ti daju mogucnost da se iskljucis, ali opet je spam i sa pravne tacke gledista nece se izvuci na sudu, mozda ce mu to biti samo olaksavajuca okolnost.

Da li ti licno znas nekog kome je sudjeno za "tako nesto" na nasim prostorima (govorim o Ex-Yu) i da li je taj uopste bio na sudu i pravosnazno osudjen?

Pitanje nije samo tebi upuceno, nego svima koji citaju ove redove.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thank you
25-09-2012, 10:21 AM
(25-09-2012 03:10 AM)Outbox Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(24-09-2012 12:58 PM)mindhunter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @KapetanBacvice Slazem se, ovo je "posteniji" spam, bar ti daju mogucnost da se iskljucis, ali opet je spam i sa pravne tacke gledista nece se izvuci na sudu, mozda ce mu to biti samo olaksavajuca okolnost.

Da li ti licno znas nekog kome je sudjeno za "tako nesto" na nasim prostorima (govorim o Ex-Yu) i da li je taj uopste bio na sudu i pravosnazno osudjen?

Pitanje nije samo tebi upuceno, nego svima koji citaju ove redove.

Osobno znam ljude koji na taj način prodaju ili reklamiraju svoju robu ili uslugu i nikad nitko nije imao nikakvih problema a kamoli da je završio na sudu ili bio osuđen.
Thank you
01-10-2012, 10:32 PM
Probaj je prodati pogotovo ako je ciljana grupa mailova i ako je s naših područja , mislim da možeš dobiti lijepe novce za to.
Thank you
02-10-2012, 11:38 AM
(01-10-2012 10:32 PM)djoker Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Probaj je prodati pogotovo ako je ciljana grupa mailova i ako je s naših područja , mislim da možeš dobiti lijepe novce za to.

da, naše je područje i kvalitetna lista, pa ako kome zatreba nek se javi...
Thank you
31-10-2012, 03:58 PM
Kako znas da je kvalitena lista I kako si je izgradio ?

forex tip trading
Thank you
04-11-2012, 03:16 PM
(31-10-2012 03:58 PM)blogex Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kako znas da je kvalitena lista I kako si je izgradio ?

na listi su sve zaposlene osobe koje ostvaruju odlična primanja, a kako sam je izgradio...to ću ipak zadržati za sebe
Thank you
04-11-2012, 08:34 PM
Jedan član ovdje je pisao o tome kako možeš iskoristiti mailove koji su ti @gmail.com da ih ubaciš na facebook i onda ih facebook automatski pozove kao prijatelje.

Pa ako te to intresuje pretraži forum jer neznam tačno gdje je to.
Thank you
Thanks given by (1): kresovani
18-11-2012, 03:38 PM
Smijesni ste kad sve ovo citam toliko pametovanjaa nitko ovdje nema pojma u emm-u ovaj je digo listu od hrpu ljudi a nezna zaraditi jer ali opet to su poslovni ljudi sa primanjima, pa koga brigaSmile) neznas za sta je tko zainteresiran niti nista pa ako je lista u nekom od ar-a onda bi vec znao ako lista nije u ar-u jako tesko da ces ista zaraditi. Sretno

forex tip trading
Thank you
Thread Closed 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kakvu božićnu čestitku poslati mailing listi? Septimus 2 1,626 28-09-2015 02:27 PM
Last Post: cwvps
  Konsultacije mailing lista mishop 5 1,564 06-02-2014 09:23 PM
Last Post: mishop
  mailing lista dubbblin 21 8,654 28-06-2012 05:22 PM
Last Post: Igor Tomić
  iskoristivost mailing liste Tolkien11 2 1,971 25-06-2012 01:50 PM
Last Post: sema
  Legalnost mailing liste ? Avitra 2 2,737 10-10-2011 11:24 AM
Last Post: Avitra
  Nextmark.com - prodaja mailing lista LeonMak 9 4,929 13-03-2011 05:19 PM
Last Post: Davidian
  kako unovciti listu emailova maloni1991 11 4,240 13-03-2011 03:39 AM
Last Post: Davidian
Icon4 Na koji način unovčiti e-mail listu? djetlic 4 3,677 23-09-2010 07:05 AM
Last Post: Black Dragon

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)