Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako dolazite do follower i prijatelja
11-06-2012, 03:46 PM (This post was last modified: 11-06-2012 03:49 PM by danijel99.)
RE: Kako dolazite do follower i prijatelja
(11-06-2012 05:32 AM)BlackSwan Wrote:  Dodajem isključivo ručno i samo ljude koje će stvarno zanimati to što nudim/reklamiram.

Znači ideš na kvalitet u odnosu na kvantitet. I kako si zadovoljan uspjehom?

Možeš li reći kako nalaziš ljude koji te zanimaju? Preko grupa, stranica, čitaš im intresovanja ili slično?

Da li FB ima mogućnost da pretražiš npr. samo ljude koji se recimo zanimaju za fitnes?

Hvala
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
05-07-2012, 08:37 PM
(11-06-2012 05:32 AM)BlackSwan Wrote:  Dodajem isključivo ručno i samo ljude koje će stvarno zanimati to što nudim/reklamiram.

Sve se na kraju svede na ručnu tehniku Smile

Privatni smještaj Hrvatska | Apartmani Hrvatska
01-08-2012, 09:17 PM
Pozdrav svima, nov sam u ovome... Interesuje me ovaj deo oko email extractora...da li su to programi ili sta? po kom principu funkcionise i da li su free ili ne?

Hvala unapred
Find all posts by this user
19-04-2013, 01:01 AM
Na jednom profilu me je fejs blokirao i traži da odradim verifikaciju profila tako što ću prepoznati 5 prijatelja, tj. FB mi da njihove slike, a ja da upišem ime. To je, naravno, nemoguća misija...

Ima li neki način da zaobiđem to? Sorry
Find all posts by this user
24-04-2013, 08:26 AM
I ja sam imala isti problem i na kraju odustala...sad imam samo "prave" profile odnosno FB stranice...

SEO Edukacija -
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-11-2013, 09:57 AM
Čim imaš na profilu par hiljda prijatelja a poruke ne šalješ ili šalješ sa linkovima, potpuno je jasno da je to pforil za marketing.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
01-12-2013, 03:07 AM
(19-04-2013 01:01 AM)El Mero Wrote:  Na jednom profilu me je fejs blokirao i traži da odradim verifikaciju profila tako što ću prepoznati 5 prijatelja, tj. FB mi da njihove slike, a ja da upišem ime. To je, naravno, nemoguća misija...

Ima li neki način da zaobiđem to? Sorry

Ima jedan zanimljiv nacin da zaobidjes taj profil mada mislim da je tebi sada kasno za to ali pricam za ubuduce da bi ljudi znali sta da rade u tim situacijama

Kada imas profil na koji masovno dodajes prijatelje bilo kojom metodom i ocekujes da ce te face zablokirati obavezno dodas neki svoj drugi profil za prijatelja. I obavezno da moze da ti vidi sve prijatelje.

Znaci u trenutku kada te zablokiraju sto ce se kad tad desiti i kada ti da da prepoznas 5 prijatelja ti upalis drugi profil, udjes u prijatelje tvog zablokiranog facea i trazis. Mozes metodom copy paste imena

Nacin da sa jednog kompa udjes na dva facea neprimeceno, bar koji ja koristim, je putem Virtual Box-a i npr jos jednog operativnog sistema na njemu. Ja imam win7 na VB-u i imam instaliran VPN na njemu, samim tim facebook ne moze da me skonta.. Nadam se da sam ti pomogao
Thanks given by (1): zeraprinc
13-01-2016, 12:37 AM
(22-03-2012 03:20 PM)gox1971 Wrote:  Ja koristim poseban sistem na Facebooku te softver za twitter. Objasniti cu najprije jedno pa drugo.
Facebook:
Kako Facebook ogranicava dnevno dodavanje prijatelja pronasao sam taktiku kako to izbjeci, dodati i vise stotina prijatelja u jednom danu te biti u skladu sa pravilima. Kao prvo, Facebook mora biti kreiran gmailom. Nakon toga se email ekstraktorom kreira 9999 emailova, ovisi od kuda se prijatelji zele dovesti (drzava). Nakon toga se ti emailovi spreme u CSV (odvojeno zarezom) datoteku te uploada na Gmail racun kao novi kontakti. Nakon toga se ode na Facebook te pod "find friends" pronadje prijatelje, klikne se na gmail racun te podigne ista CSV datoteka no ostavi se gmail aktivan, online. Facebook ce pronaci sve "prijatelje" koji imaju profil sa email adresom koja se nalazi u CSV datoteci.
Tu do izrazaja dolazi kreativnost jer email adrese treba kreirati. FAS - 2011 Facebook Autopilot Sistem je super za to. Odguglaj to pa vidi...
Za twitter koristim Twitter attack, softver koji ima i FREE verziju (unlimited) no ja koristim placenu. Za jednog pocetnika i FREE je vise nego dovoljno.

Da li je ovaj metod i dalje aktivan?

www.evolve-designstudio.com
www.botanicar.com
21-06-2016, 05:19 AM (This post was last modified: 21-06-2016 07:55 AM by Igor Tomić.)
Na Facebook imaj profil neke lepe ribe. To je to. 5000 prijatelja, sve super, lagano...

Na Twitter, prati ljude. Mnogi ce te pratiti nazad.

That's just general advice. It goes much deeper than that...

MOD EDIT: zabranjena reklama u okviru posta

Digesale.com - Premium Microjobs Marketplace
Socialesale.com - Social Media Services Seller
Onmoneyline.com - Internet Marketing Blog
22-06-2016, 09:47 AM
(13-01-2016 12:37 AM)REDorDEAD Wrote:  
(22-03-2012 03:20 PM)gox1971 Wrote:  Ja koristim poseban sistem na Facebooku te softver za twitter. Objasniti cu najprije jedno pa drugo.
Facebook:
Kako Facebook ogranicava dnevno dodavanje prijatelja pronasao sam taktiku kako to izbjeci, dodati i vise stotina prijatelja u jednom danu te biti u skladu sa pravilima. Kao prvo, Facebook mora biti kreiran gmailom. Nakon toga se email ekstraktorom kreira 9999 emailova, ovisi od kuda se prijatelji zele dovesti (drzava). Nakon toga se ti emailovi spreme u CSV (odvojeno zarezom) datoteku te uploada na Gmail racun kao novi kontakti. Nakon toga se ode na Facebook te pod "find friends" pronadje prijatelje, klikne se na gmail racun te podigne ista CSV datoteka no ostavi se gmail aktivan, online. Facebook ce pronaci sve "prijatelje" koji imaju profil sa email adresom koja se nalazi u CSV datoteci.
Tu do izrazaja dolazi kreativnost jer email adrese treba kreirati. FAS - 2011 Facebook Autopilot Sistem je super za to. Odguglaj to pa vidi...
Za twitter koristim Twitter attack, softver koji ima i FREE verziju (unlimited) no ja koristim placenu. Za jednog pocetnika i FREE je vise nego dovoljno.

Da li je ovaj metod i dalje aktivan?

Ne, odavano. Probao sam prije nekih godinu ii vise i nije radio
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Auto follower za twitter the_bulk 2 1,823 11-01-2017 08:39 PM
Last Post: grasshopper
  Instagram auto follower varjaca 0 1,382 09-11-2016 01:27 AM
Last Post: varjaca

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)