Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako dolazite do follower i prijatelja
22-03-2012, 12:04 PM
Kako dolazite do follower i prijatelja
Naslov sve govori. Imate li neke posebne tehnike prikupljanja ljudi na naše Face i Twit profile?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-03-2012, 03:20 PM
RE: Kako dolazite do follower i prijatelja
Ja koristim poseban sistem na Facebooku te softver za twitter. Objasniti cu najprije jedno pa drugo.
Facebook:
Kako Facebook ogranicava dnevno dodavanje prijatelja pronasao sam taktiku kako to izbjeci, dodati i vise stotina prijatelja u jednom danu te biti u skladu sa pravilima. Kao prvo, Facebook mora biti kreiran gmailom. Nakon toga se email ekstraktorom kreira 9999 emailova, ovisi od kuda se prijatelji zele dovesti (drzava). Nakon toga se ti emailovi spreme u CSV (odvojeno zarezom) datoteku te uploada na Gmail racun kao novi kontakti. Nakon toga se ode na Facebook te pod "find friends" pronadje prijatelje, klikne se na gmail racun te podigne ista CSV datoteka no ostavi se gmail aktivan, online. Facebook ce pronaci sve "prijatelje" koji imaju profil sa email adresom koja se nalazi u CSV datoteci.
Tu do izrazaja dolazi kreativnost jer email adrese treba kreirati. FAS - 2011 Facebook Autopilot Sistem je super za to. Odguglaj to pa vidi...
Za twitter koristim Twitter attack, softver koji ima i FREE verziju (unlimited) no ja koristim placenu. Za jednog pocetnika i FREE je vise nego dovoljno.

[AK ELITE] - Internet marketing više nije isti kao prije...
Visit this user's website Find all posts by this user
22-03-2012, 04:42 PM
Je l' pitaš ljude kako nalaze prave ili pitaš za lažne?

Ako su tebi potrebni pretplatnici (followers) za tvoj profil, potpuno je beskorisno imati neke koji nisu prave osobe ili koji svojom voljom nisu odlučili da te prate i uopšte ti se ne isplati kršiti pravilila da ih praviš jer nećeš nikakve koristi imati od njih.

Najbolje je da daš ljudima razlog da posete tvoj profil i da sami odluče da ga prate. Jeste da ti je za pravljenje kvalitetnog profila potrebno više vremena i da je potrebno više vremena naći prave ljude koji bi te pratili, ali onda dobijaš followere koji će da čitaju ono što budeš pisao.
Find all posts by this user
Thanks given by (1): M00nlander
23-03-2012, 04:14 PM
Ako mi je potrebno mogu 10k lajkova, 5k prijatelja i dosta followera za kratko vrijeme,
Naravno onih pravih možeš sakupiti samo ako odeš u grupe na koje ciljaš i dodaješ ljude sa tvojim interesovanjima.

Garsonjere - besplatni oglasi, postavite vaš..
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-03-2012, 05:12 AM (This post was last modified: 24-03-2012 05:13 AM by Markos.)
Da dodam još nešto...

Ako neko misli da napumpava broj followera lažnim profilima da bi onda zarađivao od reklamiranja, to mu se ne isplati jer će pre ili kasnije neko ko je platio za reklamu da pita kako to da imaš, na primer, 50 000 followera, a da niko od njih nije čak ni kliknuo da pogleda njegov link. Pravi followeri nekad kliknu na link i ako ih to baš i ne zanima (neko iz dosade, neko iz radoznalosti...), tako da je nerealno da ni 0,01% ne klikne bar da vidi o čemu se radi ako bi to bili pravi followeri. Zbog takvih stvari bi neko lako mogao da dobije negativan rejting na sajtovima gde nudi da reklamira nešto, ljudi bi mogli da mu traže da vrati pare, a neki bi mogli i da ga prijave što ima lažne followere, pa da ostane bez profila.
Find all posts by this user
30-03-2012, 05:20 PM
Da se nadovežen ovdje da ne otvaram novu temu.

Dakle sa novootvorenog Face profila sam krenuo dodavati frendove za koje vidim da imaju interese za ono čim se bavim i slao bi im poruku da me prihvate ako su zainteresirani za moju ponudu.

Blokirao me face i traži da potvrdim identitet preko telefona i ja upišem broj telefona, ali ne šalju mi nikakvu poruku s kodom?

Što da radim?
30-03-2012, 08:31 PM
(30-03-2012 05:20 PM)NoxX Wrote:  Blokirao me face i traži da potvrdim identitet preko telefona i ja upišem broj telefona, ali ne šalju mi nikakvu poruku s kodom?
Ako ti je taj broj telefona vec u upotrebi za drugi profil, nece ti ni stici (skoro sam to imala), daj tatin ili mamin broj za verifikaciju.

I nemoj slati previse zahteva odjednom, opet ce da te blokira Winking

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
30-03-2012, 09:18 PM
(30-03-2012 08:31 PM)JelenaM Wrote:  
(30-03-2012 05:20 PM)NoxX Wrote:  Blokirao me face i traži da potvrdim identitet preko telefona i ja upišem broj telefona, ali ne šalju mi nikakvu poruku s kodom?
Ako ti je taj broj telefona vec u upotrebi za drugi profil, nece ti ni stici (skoro sam to imala), daj tatin ili mamin broj za verifikaciju.

Broj nije korišten zato mi je čudno.

Pa postoji li koja fora da se šalje više zahtjeva dnevno?
30-03-2012, 11:16 PM
(30-03-2012 09:18 PM)NoxX Wrote:  Broj nije korišten zato mi je čudno.

Ako si slučajno koristija BonBon broj onda ti ga neće aktivirat na njega jer ja koliko sam god pokušava nikad nisan uspija, a neće ni na vip ili neki drugi na kojeg predhodno nije uplačen bon.

FPTraffic - Najbolji Alat za Facebook Automatizaciju
31-03-2012, 02:24 AM
(30-03-2012 09:18 PM)NoxX Wrote:  
(30-03-2012 08:31 PM)JelenaM Wrote:  Ako ti je taj broj telefona vec u upotrebi za drugi profil, nece ti ni stici (skoro sam to imala), daj tatin ili mamin broj za verifikaciju.

Naravno... Ja dodam i do 400-500 dnevno i nemam problema... Postoji jedan nacin no facebook profil ti mora biti kreiran gmailom. Pomocu mail extractora kreiras u par minuta 10.000 emailova, uploadas ih na gmail racun te otvoris facebook racun i samo pod find friends unesec datoteku, CSV u facebook i automatski facebook pronadje korisnike koji imaju email koji si kreirao.
Dogodi se da ih pronadje 100 a zna se dogoditi da ih nadje i preko 700. Samo ih dodas i ti si u skladu sa pravilima facebooka jer si uvezao kontakte sa maila koji imas povezan sa facebook racunom. To radi samo sa gmailom...

Thanks given by (1): NoxX
31-03-2012, 09:09 AM
Da li ljudi prihvataju zahteve?
31-03-2012, 02:19 PM
Pa u 70% prihvate a o tome ovisi i kakav ti je profil sa kojeg saljes zahtjeve...

31-03-2012, 02:28 PM
Da li bi mogao da nam das par saveta kako da sredimo profil.Ja sam ovo radio pre par meseci imam listu od 1.5 miliona fb naloga ali niko nece da prihvati zahtev.
31-03-2012, 02:43 PM
Sve ovisi sto zelis sa tim profilom... sto ciljati, kakvu publiku. Ima tu puno toga na sto se treba paziti. Slike su jako bitne, profil treba biti uvjerljiv. Nadalje, sekcija "o meni" po meni je 90% bitna u svakom profilu na drustvenim mrezama.
Jednom rijecju faktor kredibiliteta je u pitanju.

31-03-2012, 02:51 PM
Jel ko probao http://traffup.net/ meni radi okej i funkcionise dobro najjaca stvar je RT

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
31-03-2012, 09:21 PM
Davno sam koristio traffup.net i nisam se puno zadržao na tom sajtu. Je li dobar i za referale?

Elgato - jednostavan nacin placanja racuna
01-04-2012, 09:01 AM
(30-03-2012 09:18 PM)NoxX Wrote:  
(30-03-2012 08:31 PM)JelenaM Wrote:  Ako ti je taj broj telefona vec u upotrebi za drugi profil, nece ti ni stici (skoro sam to imala), daj tatin ili mamin broj za verifikaciju.

Niti nakon 3 dana ne mogu pristupiti računu od facea niti su mi poslali kod na broj koji sam upisao. Koliko bi to moglo potrajati?
01-04-2012, 02:17 PM
Ovisi koliko su ti naveli u poruci upozorenja. Zna se dogoditi da te blokiraju i do 30 dana...

09-06-2012, 11:22 PM
(31-03-2012 02:43 PM)gox1971 Wrote:  Sve ovisi sto zelis sa tim profilom... sto ciljati, kakvu publiku. Ima tu puno toga na sto se treba paziti. Slike su jako bitne, profil treba biti uvjerljiv. Nadalje, sekcija "o meni" po meni je 90% bitna u svakom profilu na drustvenim mrezama.
Jednom rijecju faktor kredibiliteta je u pitanju.

Evo ja hoću da prodajem neke preparate za zdravlje mršavljanje anti-stres i slično. I stvarno su vrlo kvalitetni.

Dali možeš neki savjet da daš? (Ili bilo ko drugi)

Ješ jedno pitanje - Kako te sa našim imenom prihvataju u inostranstvu kao prijatelja?

Jer ja bih malo u EU Smile a kako sam krenuo neću nigdje Smile
11-06-2012, 05:32 AM
Dodajem isključivo ručno i samo ljude koje će stvarno zanimati to što nudim/reklamiram.
Thanks given by (1): DarioPlavcic2
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Auto follower za twitter the_bulk 2 1,808 11-01-2017 08:39 PM
Last Post: grasshopper
  Instagram auto follower varjaca 0 1,374 09-11-2016 01:27 AM
Last Post: varjaca

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)