Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guest Posting - Pišite postove, članke sa svojim backlinkovima
» Pišite postove, članke sa svojim backlinkovima
26-02-2012, 05:13 PM (This post was last modified: 26-02-2012 05:22 PM by Kapetan Bačvica.)
Guest Posting - Pišite postove, članke sa svojim backlinkovima
Nudim Vam online mjesto, Blog gdje možete napisati post, članak i tako brzo i lako postaviti do dva backlinka na svoje web stranice. Postanite stalan suradnik odnosno pisac ili samo Guest Posting.
Dobivate slijedeće:
-Vaš post će ostati zauvijek, ili barem dok ima struje, ovdje:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Smile je Blog PR=2, na domeni staroj 6 godina, Portal na glavnoj domeni ima PR=3. Sve je optimizirano i jako SE Friendly, post koji ćete napisati će biti indexiran od strane Velikog G takoreći - odmah. Smile
-Podršku bilo koje vrste imati ćete stalno dok traje suradnja.
-Ovo je idealna solucija za nekoga tko želi pisati a još nije otvorio stranicu i nema domenu, ovdje će sve i naučiti jer:
-Nakon par Postova, kada se upoznamo barem donekle, dobivate Account i Password na Blogu i imate mogućnost unošenja postova u Blog bez obavještavanja admina (mene).

Sve što ja tražim je - unikatan text.
Forum se zove "Internet Blog: Blog o Internetu i prirodnim katastrofama", no ime je apstraktno i slobodni ste pisati o onome što Vam je interesantno, otvorit ćemo i novu kategoriju ako je potrebno.

Zašto je ovo Win Win kombinacija?
Zatp jer je korisno i Vama koji dobivate mjesto za svoj članak, odnosno medij za promociju svog texta i linkove, a Blog dobiva unikatan sadržaj, znači i meni je korisno. Smile

Bilo bi dobro, zašto ne, da ovako nađem i nekoga za dugoročnu suradnju, pa i šire od navedenih okvira.
Slobodni ste se javiti na PM, a na neko pitanje mogu Vam odgovoriti i ovdje.

Dobrodošli, Smile
Srdačno, Kapetan Bačvica
www.Bacvice.com

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-03-2012, 08:05 PM (This post was last modified: 07-03-2012 08:06 PM by Kapetan Bačvica.)
RE: Guest Posting - Pišite postove, članke sa svojim backlinkovima
Bump ! Drinking
Mali bump kao podsjetnik da je ovo još aktuelno.
Dobrodošli ste na Guest Blogging.

Peace. Smile

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
Find all posts by this user
20-09-2017, 05:29 PM
RE: Guest Posting - Pišite postove, članke sa svojim backlinkovima
Po struci sam diplomirani ecc. u penziji. Po poreklu sam iz porodice, pisaca, novinara i medijskih licnosti. Pisao sam i znam da pisem sa izuzetnim darom genetskog porekla, ali moja profesija me je odvela na drugu stranu. Na zadate teme mnogima sam uspesno pisao radove. Mana je meni sto od engleskog jezika neznam ni E. Na koji nacin mogu da se uklopim u vas posao. Pozdrav Andrija.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Guest blogging - potrebni tekstovi b82 0 2,371 12-03-2012 12:45 PM
Last Post: b82

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)