Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adf.ly pomoc
08-02-2012, 03:21 PM (This post was last modified: 08-02-2012 03:24 PM by FireFish.)
Adf.ly pomoc
Pozdrav svima...

Znam da ima dosta tema o adf.ly ali sam otvorio ovu temu jer mi treba pomoc strucnjaka...

Pratio sam ovaj forum u nadi da cu nesto uspjeti profitirati na internetu ali mi to slabo ide...

Prihvatio sam se posla na adf.ly poceo postavljati neke klipove na youtube i preko njega u opisu postavljati svoje skracene linkove...

Pocelo je da ide ali ide jako sporo,mozda u prosjeku 4-5 posjeta dnevno...

Molim vas ako ko ima savjet ili iskustva kako da povecam to mislim na koji nacin,gdje da postam linkove isl,da mi odgovori na ovu temu...

Hvala unaprijed

Edit: U zurbi sam pisao temu i nisam u odg forum postao....zamolio bih administratore i moderatore da mi oproste i prebace temu na odgovarajuce mjesto Sorry
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
08-02-2012, 03:30 PM
RE: Adf.ly pomoc
Otkako je Facebook zabranio FB, Adf više nije tako isplativ. Na 100k lajkova bilo kakav Facebook sajtna našem području donio bi oko 100$ zarade, vani 4x više. Zlatno doba adf na Facebooku je trajalo sredinom 2011 godine.

Nakon zabrane, više nemam kontakata koji rade sa adf, tj da su zadovoljni sa zaradom. Nemoguće je postići takvu vrstu zarade linkajući sadržaje na vlastitom sajtu jer će to na duge staze odbiti korisnike a i problem je kako dovesti stotine tisuća ljudi na sajt - nije to mala stvar.

Facebook je jedno, web stranica je drugo. Također, Facebook bi ti mogao banati domenu ako ima adf linkova na sebi, ne znam točno kako je to bilo moguće no imao sam takav problem.

Adf trebaš kombinirati kada nudiš korisnicima neki konačan sadržaj, i to je onda samo link na tvojoj stranici koji vodi prema nekom fileu, video, program, igra, nešto za download. U konačnici, nećeš biti zadovoljan zaradom i jedva ćeš je vidjeti ako na sajtu ne budeš imao bar nekoliko desetaka tisuća posjetioca mjesečno.

20% ćeš odmah biti u plusu ako radiš preko svog affiliate linka.
Prvi račun će dobivati 20% zarade drugog računa.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
08-02-2012, 03:34 PM
Kazes da si pratio forum i opet od svih nacina ti bas adf.ly izabra.
Zarada skracivanjem linkova je bila unosna u pocetku i moglo se fino zaraditi, ali je sada vec drukcija situacija.
Adf.fy ce ti otjerati vecinu posjete jer se ljudima ne da cekati 5 sec + ucitavanje krajnje stranice.
Moj savjet je da se okusas u necemu drugom. Smile
08-02-2012, 03:37 PM
Adfly se isplati samo ako imas zivaca napraviti nekih 1000 youtube videa sa linkom u opisu.Tek tada bi mogao nesto ozbiljnije zaraditi...
Odredi neki niche i drzi se toga. Zaradu nemoj gledati prvih mjesec dana. Te imaj plan koliko ces dnevno raditi...
sretno
08-02-2012, 04:08 PM
@FireFish sa adf.ly se i dalje zna zaraditi veoma lepa suma mesecno tu pricam o 500 $ + i to sa domacom posetom.

Uostalom pogledaj malo isplate i dalje na ADF, kada uspevaju stranci da dizu ogromnu lovu znaci da ima ko zna koliko nacina jos jer ne rade svi jedan te isti. Najbolje kod njih je da provereno isplacuju znaci nema sanse da isplata omane prvog ponedeljka u novom mesecu, i sto su mogucnosti za ban kod njih stvarno smesne, ja jos nisam cuo za nekoga da je dobio ban kod njih Smile.

Tako da mogucnosti i dalje ima samo ih moras pronaci, a za YT odma da ti kazem da se okanes toga nema od toga nista, probao sam to davno i slaba vajda jedino mozda kada bi imao stvari koje se ultra traze i veliki veliki broj video snimaka.

Find all posts by this user
Thanks given by (1): wizard
10-04-2012, 02:53 AM
Ja ga koristim i zarada nije toliko losa obzirom da na adf.ly trosim 10 minuta dnevno. Ucestvujem na nekim forumima i tu i tamo linkujem neke postove sa mog bloga koji su vezani za tu tematiku... dnevno imam do 3-4k poseta.
13-05-2013, 12:55 PM
Imam veliki problem sa adf.ly. Naime, postavio sa na mojoj Facebook stranici gomilu knjiga i link do mog bloga, gde su adf.ly linkovi za skidanje. Interesovanje za te knjige je ogromno, imam preko 30.000 poseta na Facebook stranici tom postu, a klikova 0. Adf. ly registruje samo moje klikove. Gde gresim? Molim za pomoc!
13-05-2013, 06:59 PM (This post was last modified: 13-05-2013 07:00 PM by Igor Tomić.)
(13-05-2013 12:55 PM)zluradi Wrote:  Imam veliki problem sa adf.ly. Naime, postavio sa na mojoj Facebook stranici gomilu knjiga i link do mog bloga, gde su adf.ly linkovi za skidanje. Interesovanje za te knjige je ogromno, imam preko 30.000 poseta na Facebook stranici tom postu, a klikova 0. Adf. ly registruje samo moje klikove. Gde gresim? Molim za pomoc!

Facebook je banovao adfly još odavno, tako da džaba postavljaš te linkove na FB.

http://igortomic.net
Visit this user's website Find all posts by this user
13-05-2013, 07:28 PM
(13-05-2013 06:59 PM)Igor Tomić Wrote:  
(13-05-2013 12:55 PM)zluradi Wrote:  Imam veliki problem sa adf.ly. Naime, postavio sa na mojoj Facebook stranici gomilu knjiga i link do mog bloga, gde su adf.ly linkovi za skidanje. Interesovanje za te knjige je ogromno, imam preko 30.000 poseta na Facebook stranici tom postu, a klikova 0. Adf. ly registruje samo moje klikove. Gde gresim? Molim za pomoc!

Facebook je banovao adfly još odavno, tako da džaba postavljaš te linkove na FB.

Zato sam ja postavio linkove na moj blog na google, a na facebook samo link koji vodi do bloga, ali i dalje nista. Nevolj je sto sada imam vec 45.000 poseta tom postu, a ja mogu samo da se nerviram.
28-11-2015, 02:18 AM (This post was last modified: 28-11-2015 02:19 AM by nerminagent.)
Biggrin RE: Adf.ly pomoc
(08-02-2012 03:21 PM)FireFish Wrote:  Pozdrav svima...

Znam da ima dosta tema o adf.ly ali sam otvorio ovu temu jer mi treba pomoc strucnjaka...

Pratio sam ovaj forum u nadi da cu nesto uspjeti profitirati na internetu ali mi to slabo ide...

Prihvatio sam se posla na adf.ly poceo postavljati neke klipove na youtube i preko njega u opisu postavljati svoje skracene linkove...

Pocelo je da ide ali ide jako sporo,mozda u prosjeku 4-5 posjeta dnevno...

Molim vas ako ko ima savjet ili iskustva kako da povecam to mislim na koji nacin,gdje da postam linkove isl,da mi odgovori na ovu temu...

Hvala unaprijed

Edit: U zurbi sam pisao temu i nisam u odg forum postao....zamolio bih administratore i moderatore da mi oproste i prebace temu na odgovarajuce mjesto Sorry

Druze i ja isto radim na adf.ly jest da je sporo nisam jos dosao do 5$ ali sam blizu
vidim da ti sporo ide pregledi...
Ovako ja radim: nadem neki link skratim ga i ubacim ga na svoju fb stranicu i onda ga razmijenjujem sa stranice po grupama, ja dnevno imam oko 100 150 pregleda iz cijelog svijeta... Javi se na fb profil Nermin Black Redzic da detaljnije razgovaramo...
21-06-2016, 05:03 AM
Fin nacin da se zaradi na Adfly je da se nadje neki mali niche, i da se napravi sajt koji daje ljudima nesto sto zele, i za sta bi bili spremni da klikcu na te Adfly linkove.

To bi bilo kolko tolko I guess passive income.

Jedan fin sajt koji sam vido pre jedno godinu dana je bio sajt napravlje na Bloggeru (znaci besplatan sajt), koji je rangirao prvi za neki search term. Trazio sam kodove za neke sajtove preko kojih mozes da skidas stvari, ali da bi skidao neke stvari treba ti nalog na tim sajtovima. Nalog koji se placa. Ali mnogo racuni se dele na netu besplatno od hakera ili bem li ga koga.

E taj blogger sto je neko imao je svakih par dana izbacivao nove racune za raznorazne sajtove, i za svaki racun, da bih mogao da vidis username and password, morao si da kliknes na link, a link je bio adfly link uvek.

Sto znaci ako trazis racun sa "Website.com," a lik na blogeru ima 10 racuna za "Website.com," a ti moras da kliknes na svaki link, znaci 10 linkova, da bih video svaki username and password. A cesto prodjes sve available linkove i ni jedan ne radi. Nekad neki radi.

Taj lik je sigurno fino zaradjivao, i sigurno jako lako i pasivno, samo ako mu nije tesko da nabavlja racune. A ko zna, mozda je stavljao i po neki totalno lazni racun, samo da dobije extra klikove.

Isto sam vido ljude da rade fine stvarcice sa imacros, i sa ebooks, koristeci Adfly. To je jer ljudi are much more likely da odgledaju ad i kliknu na "Skip" ako misle da ce dobiti nesto na destinaciji, instead of just wanting to read some news story or whatever.

Digesale.com - Premium Microjobs Marketplace
Socialesale.com - Social Media Services Seller
Onmoneyline.com - Internet Marketing Blog
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)