Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEM rush Besplatno 2 nedelje
13-12-2011, 03:22 PM
SEM rush Besplatno 2 nedelje
Odlcian servis za istrazivanje kljucnih reci konkurencije.
Registrujte se preko ovog linka kako bi dobili 2 nedelje besplatno http://offervault.com/SEMrush

U mailu sam dobio da ponuda vazi do 15 decembra tako da pozurite.

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (2): Drenova, Davor Bomestar
13-12-2011, 03:29 PM
RE: SEM rush Besplatno 2 nedelje
Svakako iskoristit ovo i spijunirat sve vece igrace u industriji. SEMrush imamo pretplatu u firmi i moram reci da je koristan alat osobito kad pogledate za koje keyworde vam rangira jaka konkurencija u nichi. Jednostavno odlican alat.

Za jednu nichu sam pregledao konkurenciju i dosao do 30 000 keyworda za koje oni rangiraju, sto je naravno poprilicno odredilo strategiju za projekt. Kombiniranjem SEMrusha i SEOmoz-ovog keyword dificulty alata vrlo brzo sam otkrio jako puno informacija o nichi.

Preporucam svima koji su u niche marketingu i pouzdaju se na SEO posjetu s pretezito Engleskog govornot trzista da iskoriste ovu priliku.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Drenova
13-12-2011, 04:48 PM
Treba samo spomenut da su rezultati pretrage ograniceni na 500 rezultata odnosno 500 keyworda..
I da slažem se semrush je genijalan alat.
Send this user an email Find all posts by this user
13-12-2011, 05:15 PM
Ne znam kako je u ovoj probnoj verziji ali ja u placenoj verziji imam 10 000 keyworda po reportu. Dok se moze uzet i veci paket sa 30 000.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
13-12-2011, 10:16 PM
(13-12-2011 05:15 PM)dbomestar Wrote:  Ne znam kako je u ovoj probnoj verziji ali ja u placenoj verziji imam 10 000 keyworda po reportu. Dok se moze uzet i veci paket sa 30 000.

Pricao sam o probnoj verziji... Postoji i najača Enterprise verzija pretplate od 100,000 rezultata samo je i cjena bogme poštena od 500 $ mjesečno. Makar tko znašto radi od toga može napravit desetke tisuča dolara Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)