Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
All about WordPress
» Instalacija,dizajna,pluginovi za WordPress
26-05-2012, 10:59 PM
RE: All about WordPress
Može li se nekako namestiti da se sadržaj widgeta prikazuje samo u određenoj kategoriji kao što to ima na joomli?
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
26-05-2012, 11:06 PM
(26-05-2012 10:59 PM)Skipper Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Može li se nekako namestiti da se sadržaj widgeta prikazuje samo u određenoj kategoriji kao što to ima na joomli?

Naravno, treba ti ovaj plugin:

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

OriginalEXE
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (3): zeka, JelenaM, Skipper
28-03-2014, 10:30 PM
Je li ima neki plug za dodavanje vesti da je lepog izgleda Waving
28-03-2014, 10:38 PM
Sta ce ti plugin za to?

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Hellas
29-03-2014, 12:05 AM
(28-03-2014 10:38 PM)Sceko Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sta ce ti plugin za to?
Pa na prvoj strani pisem vesti vezane za sajt pa da to izgleda lepo da nije ovaj primitivni koji vec postoji Sigh
29-03-2014, 12:22 AM
(29-03-2014 12:05 AM)marsovacpfc Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(28-03-2014 10:38 PM)Sceko Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Sta ce ti plugin za to?
Pa na prvoj strani pisem vesti vezane za sajt pa da to izgleda lepo da nije ovaj primitivni koji vec postoji Sigh

Ako sam te dobro razumio ti tražiš editor. Wordpress koristi besplatni mislim TinyMCE editor. Od komercijalnih ima Redactor koji koristi XenForo forum ( Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ) i ok izgleda. Ja ga koristim na svojem forumu. Ali tebi ne treba editor. Sam si možeš složiti izgled stranice, ili da pronađeš neku wordpress temu koja ima složeno kako se tebi sviđa. Ja sam mjesecima tražio temu i isprobavao.

Moja foto galerija
Plesni studio VEM
Visit this user's website Find all posts by this user
29-03-2014, 12:51 AM
Da li postoji plugin koji bi izbacio automatski youtube video na osnovu titla to jest naziva tog posta?
29-03-2014, 01:41 AM (This post was last modified: 29-03-2014 01:42 AM by Sceko.)
ja koliko znam ne jer ne bi mogao ni da zna na koji video mislis sobzirom da imas milion njih sa istim nazivom, ali postoji koji bi automacki ubacuje featured image na osnovu embed code

11-03-2015, 12:39 PM
Jel se kome strgao ikad wordpress kod redovite nadogradnje? Meni nije, ali zanima me kakva imate vi iskustva.

Web hosting, održavanje servera, profesionalna IT rješenja - www.serverlab.hr
Find all posts by this user
11-03-2015, 02:14 PM
Najiskrenije, ja sam imao i dobra i losa iskustva, mozda malo vise dobrih, odnos 70-30%. Najbolji savet koji mogu da ti dam je da pre svakog WP azuriranja na najnoviju verziju i instalacije plugina uradis full backup.

Popart Studio
11-03-2015, 08:44 PM
Kako mogu da filtriram postove po vrednostima Meta box-ova? Recimo na jednoj strani imam 20 postova. Mislim na ono samo neki preview od postova, po 4 posta u redu. I onda želim da na toj strani postoji neki filter kojim mogu da filtriram samo one postove koji zadovoljavaju te kriterijume. Filteri trebaju da budu na osnovu vrednosti meta box-ova koje bih unapred predefinisao za svaku post.

To bi trebalo da bude nešto slično ovome, samo što ovo ne funckioniše: jultranet.com/wp/ssf-pro/

Da li je neko koristio Meta Box plugin? Probao sam i njega, ali tamo koliko sam video mogu samo da se dodaju vrednosti meta box-ova, ali ne i da se filtrira po njima: wordpress.org/plugins/meta-box/
11-03-2015, 08:49 PM
(11-03-2015 08:44 PM)Tracker Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kako mogu da filtriram postove po vrednostima Meta box-ova? Recimo na jednoj strani imam 20 postova. Mislim na ono samo neki preview od postova, po 4 posta u redu. I onda želim da na toj strani postoji neki filter kojim mogu da filtriram samo one postove koji zadovoljavaju te kriterijume. Filteri trebaju da budu na osnovu vrednosti meta box-ova koje bih unapred predefinisao za svaku post.

To bi trebalo da bude nešto slično ovome, samo što ovo ne funckioniše: jultranet.com/wp/ssf-pro/

Da li je neko koristio Meta Box plugin? Probao sam i njega, ali tamo koliko sam video mogu samo da se dodaju vrednosti meta box-ova, ali ne i da se filtrira po njima: wordpress.org/plugins/meta-box/

Mozda ovo https://facetwp.com/ ?
11-03-2015, 08:55 PM
Da, tako nešto. Još kad bi bilo besplatno Biggrin
12-03-2015, 01:39 AM
Integrisao sam forum mybb na subdomeni kroz hosting panel, naparavio određene kategorije,forume i podforume.Zanima me kako to sve funkcionise? Nisam baš upućen.Šta se dešava kada se član registruje, kako mu dođe na mail obavjestenje...? Nemojte mi zamjeriti, nisam toliko upoznat sa funcionisanjem foruma. Šta mi preporučujete kao dalje korake...?

Magazin - Ljepota i zdravlje
16-03-2016, 01:48 PM
ne znam gde da postavim pitanje, potrebna mi je pomoc oko nalazenja wordpress teme koja je najslicnija sajtu appleservis.rs

da li moze neko iskusniji da mi pomogne?
08-02-2017, 12:03 AM
(16-03-2016 01:48 PM)savanko Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ne znam gde da postavim pitanje, potrebna mi je pomoc oko nalazenja wordpress teme koja je najslicnija sajtu appleservis.rs

da li moze neko iskusniji da mi pomogne?
Poz,
Koliko vidim to je custom wp tema ali bilo koja kvalitetna wp tema ce ti odraditi posao.
Layer slider, visual composer i eto ti identicnog izgleda.
17-05-2017, 06:06 PM
potrebna mi je pomoc. Trazi mi se meni kao na ovom sajtu - .spectre-music.com/about/overview/
znaci posle klika na dugme da se odtovri vertikalna bela traka sa submenijem

radim sa Divi temom koja nemtu opciju, da li neko zna neki plugin koji moze da resi ovaj problem? Ili mozda treba da menjam temu?
21-06-2017, 07:50 PM
Ako praviš novi sajt praviš i novu bazu podataka. Tehnički je moguće i na istoj bazi da se to odradi ali nemoj nikako pokušavati.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Optimizacija WordPress stranice - Kako ubrzati vas WordPress sajt belmo996 32 9,298 17-10-2014 01:03 PM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)