Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva)
12-11-2011, 04:52 PM (This post was last modified: 19-01-2013 02:55 AM by Davor Bomestar.)
Clickbank internet zarada (ClickBank Metoda i Iskustva)
----UVOD I PREDSTAVLJANJE----

**** Posle duzeg istrazivanja za dobrom i legalnom meotodom,za trazenje sto veceg profita sa sto manje ulaganja,dosao sam na ideju da uz pomoc jednog prijatelja na jednu vrstu metode koja se pokazala veoma dobro i isplativo.

- U pocetku sam gledao sta ljudima treba,koji proizvod ce kupiti,da li izabrati nesto i promovisati sto je skupo ili neki jeftiniji proizvod da bi se brze prodavao. Sve to kasnije nije bilo bitno i shvatio sam da sam gubio dosta vremena na nebitne stvari....

-I tako Pokusavajuci mnoge stvari ne bi li izvukao par dolara cisto da dobijem motivaciju da nastavim dalje dodjoh na jednu ideju koja mi je veoma pomogla i koju cu upravo da podelim sa Vama ovde.

*******POCETAK(PRVA FAZA)********

---------- Idite na ClickBank i prvo pogledajte konkurenciju,takodje bitno je da vidite GRAVITY tog proizvoda posto je jako bitan faktor,sto veci graviti znaci puno se promovise i dobro prodaje. Kad nadjete sta Vam odgovara(Po meni najbolje idu dietski proizvodi,najvise se novaca uzima) pokupite link i idemo dalje....

******* BRENDIRANJE PROIZVODA*******

----- Ovo je zanimljiv deo sada. Ovde je bitan sad naziv domena koji trebate da kupite. Preporucujem da on sadrzi 2 reci i broj. NPR. www. smart666diet.
com,zasto je ovo bitno? Zbog toga sto nam treba takav naziv gde je konkurencija 0 ili veoma mala.Pre nego sto kupite domain prvo idite na google i pogledajte da preko keyword tool-a ili mozete jednostavno u search ukucati i gledati da konkurencije ne bude po moguctsvu nikako ili jako malo. Veoma je jos bitno da domena zvuci primamljivo i da se lako pamti,da ne stavite smart666beskinnydiettomorrow i slicne,nego jednostavne kratke ali domene koje za svoj keyword nemaju konkurenciju na pretrazivacu.

*******SAJT(LANDER) I DOMENA*******

---- Recimo da smo kupili domenu smart666diet.com na namecheap za koju smo prethodno pogledali da nema uopste ili veoma malo konkurencije.
Sajt ili landing page Ovo je jako bitna stavka. Landing page treba da bude veoma jasan i profesionalan,bez puno sarenila i nebitnih stvari. Postoji jedna veoma dobra taktika koju cu kasnije da napisem vezano za landing page koja ljudima zapadne za oko i vecina se mozda bas zbog toga odluci za kupovinu prozivoda kojeg vi reklamirate. Ovde cu da Vam iznesem veoma bitne stavke koje su Vam neophodne za pocetak:

* Kupite domen za koji ste se odlucili.
* Ime domene stavite u tittle sajta npr. ako je domena smart666diet.com vi u naslov vaseg landing page-a stavite smart666diet.
*Bitno je da koristite h1 tag za vas naslov
*Napisati jako kvalitetan clanak o vasem prozivodu koji sadrzi oko 2-5% kljucne reci ili naziv vaseg domena.
*Napravite jako kvalitetan video za youtube u vezi sajta
* Landing page treba da bude jako lak za navigaciju i da potencijalni kupac moze vrlo jednostavno da dodje do linka za kupovinu.
* Nemojte se previse opterecivati oko SEO optimizacije posto ste bez konkurencije sa vasom domenom,tako da sve mozete na miru da odradite.

***BONUS TAKTIKA***

E sad taktiku za landing page da Vam kazem koja ostavi utisak potencijalnim musterijama proizvoda koji vi reklamirate. Vrlo je jednostavno, nadjite sliku sa facebook lajkovima,ako ne znate gde je ima evo ja cu Vam je ovde priloziti >>>[Image: 1zfmmbs.jpg]<<<
ovo jednostavno kad ljudi vide ne ostaju ravnodusni. Druga stvar kod landing page je da stavite sliku da se pominjao proizvod i na poznatim televizijama,medijama i sl. tako da ako nemate neku sliku ja cu je priloziti kao primer [Image: 2hs8dwx.png]
to stavite dole iznad ADD TO CART,znaci posle objasnjenja vaseg proizvoda. Na ovu lajk sliku mozete da stavite link da vodi takodje do proizvoda. Ovo je bilo malo objasnjenje za mazanje ociju kupaca,jer ako ne znate malo da zamazete oci musteriji nikad necete biti dobar trgovac ili menadzer. Idemo dalje.....

********FAZA 1 METODA*******

---- Ako ne znate sami da napisete kvalitetan clanak o vasem proizvodu koji reklamirate,idite na neki freelancer sajt i platite 10-20 $ nekoga da umesto vas to odradi. Ako ne zelite da trosite novac mozete vi to uraditi,ali tekst mora biti unikatan i jako originalan da bi kupac tacno znao o cemu se radi i koja je poenta proizvoda.
Ako cete placati obavezno morate navesti vasem poslodavcu na nekom freelancer-u sledece stavke:

* Originalan clanak velikog kvalita
* Da targetira vas keyword u artiklu koji pise
* Da postavi vas naslov u recenici npr. losing weight with smart666diet now.

- to su neke osnovne stvari koje trebaju da se odrade. Kad ste napravili stranicu i lepo je ukrasili,sledi indexiranje stranice na pretrazivace,to moze da potraje par dana,ali takodje mozete u roku od 24 casa da indexirate uz pomoc sajtova koji Vam nude vrednost sajta,mozete preko fiverra uglavnom postepeno da ne bi upali u sandbox,a to nam ne treba. Idemo dalje....

********FAZA 2 METODA*******

---- E sad prelazimo na glavnu stvar cele ove price.... Sad cu da Vam dam objasnjenje kako ce te dolaziti do potencijalnih kupaca bez ikakve gradnje link buildinga i celog tog procesa,znaci bitno je samo stranica da se indexira, ovo sto cu Vam sad objasniti radite tek kad vidite da se vasa stranica nasla na GOOGLE.

---- Youtube je jedan od boljih nacina promovisanja ClickBank proizvoda ili uopste Affiliate programa. Ova metoda sto delim sa Vama zasniva se na komentarisanju youtube video klipova. Svi znate da youtube ne dozvoljava linkove u komentarima i videli ste da mnogi koriste npr. www*google * com i slicne stvari, a takvi linkovi sa zvezdicama,razmacima brzo odu pod flag spam. E sad ja cu da Vam pokazem taktiku kako treba u komentar napisati da ljudi ne bi prijavljivali da je spam ili nesto poput toga. Ako smo resili da reklamiramo proizvod i dijeti,to znaci da cemo na Youtube traziti video klipove o mrsavljenju,kako izgubiti kile,kako doci do zeljene linije i sl. Posle toga smisljamo tekst za komentar kad nadjemo oko 40-50 video klipova nase tematike. Tekst neka glasi: Thank you for your helpful video, do you heard about smart666diet, I`heard so many good thinks about that diet. My friend lost tons of weight but he refuse to tell me how he did that Sorry( Sad ce ljudi da se pitaju i zainteresuju,sta kako znaju samo da se radi o nekoj smart666 dieti. Tu onda nastupa i veci broj rezultata na vasu kljucnu rec u google pretrazivacu sto je isto jako bitno.

----BITNA STVAR-----

Da ne bi isli od videa do videa i pisali samo vi komentare,ljudi ce znati da je spam i da nesto zelite da prodate,zato lepo uzmete napravite malu web stranicu sa oko 30-40 youtube linkova koja vode do videa koji je slican vasoj tematici,znaci tu se morate potruditi da nadjete sto vise klipoiva o mrsavljenju. Ovde mozete da iskoristite neki besplatni hosting za ovu mini stranicu posto ce nam ona sluziti za reklamiranje preko microworkersa,minuteworkers i slicnih sajtova.

- Pazite sad, stranica mora da ima tekst za svaki link od videa, za svaki razlicito napisite ne mora mnogo da ima razlike,ali bar nesto.

- Ako ne znate o cemu pricam i kakve stranice da napravite iskoristite ovu sto ja radim sa njom, naci cete je u attachment file.

- Idite sada na Microworkers

Za ovo morate da ulozite nesto novca da bi platili ljude da komentarisu vas proizvod na youtube:

Microworkers

-Opis Posla-

1) Go to Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
2)Copy 3 given comments to 3 videos from list

-Za ulozenih 20 dolara na microworkers mozete da platite reko 600 komentara i vise,ne znam tacno koliko jedno komentarisanje kosta,ali to cete i sami videti.

-Za dokaz o odradjenom poslu nek Vam posalju link od youtube videa,ali i vi sami cete da li odradio posto znate linkove jer ste ih vi postavili.

-Rezultate cete imati vec posle 24h,u to budite uvereni...

Prvo cete primetiti vise rezultate pretrage, posle toga cak se mozda desi da je neko pitao na nekom forumu ili sajtu o smart666dieti-i(ovo se sad odnosi na primer odavde) vi stavite drugo ime naravno. Rezultati posle 2-3 nedelje ce biti evidentni,dosta njih ce i proivod uzeti i bice mnogo vise rezultata,npr za 20 ulozenih za microworkers prodacete sigurno 2-3 puta proizvod i zaraditi 150-200 dolara,to Vam ja garantujem. Jos jedna stvar,mozete da idete i na yahoo answers i da postavite pitanje o vasem proizvodu,tako da mozete i tako da iskoristite sirenje promocije proizvoda.

****ZAKLJUCAK SVEGA****

---- Ova Metoda je meni jako korisna, i donosi solidan novac,resio sam da je podelim sa Vama ne samo zbog ovog takmicenja nego da Vam i skrenem paznju na ovaj nacin zarade posto u njemu ima uvek novaca,potrebno je samo da skontate sta ljudima treba i kako da im ponudite to u najboljem svetlu tj. da ih zainteresujete da kupe to sto nudite. Mozda cu sa ovom metodom nekom pomoci i da sam smisli neku svoju koja ce biti i efikasnija od ove. Uglavnom ne moze preko noci da se obogatite ili da pocnete da zaradjujete,ovu metodu ako zelite koristite i bez ulaganja ali mnogo je sporije i neefikasnije. Uz puno volje i recimo mesec dana uz indexiranje vaseg sajta, pravljenje stranice, slaganje naslova,teksta jos jednom Vam garantujem da cete videti zadovoljavajucu cifru na vasem ClickBank nalogu.

S postovanjem,

Srdjan87

Attached File(s)
youtube.php
File Type: .php
Downloaded: 396 times
Size: 2.79 KB

NUMEROLOGIJA

Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
12-11-2011, 05:06 PM (This post was last modified: 12-11-2011 05:08 PM by karabajakit.)
RE: ClickBank Metoda
Ljepo napisano svaka čast, pokušat ću i ja nešto slično tako samo kad nađem vremena sad ću najprije probati amazon affilate ,pa ako to ne uspije idemo na to
hvala Smile
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): Srdjan87
12-11-2011, 06:12 PM
Quote:----BITNA STVAR-----

Da ne bi isli od videa do videa i pisali samo vi komentare,ljudi ce znati da je spam i da nesto zelite da prodate,zato lepo uzmete napravite malu web stranicu sa oko 30-40 youtube linkova koja vode do videa koji je slican vasoj tematici,znaci tu se morate potruditi da nadjete sto vise klipoiva o mrsavljenju. Ovde mozete da iskoristite neki besplatni hosting za ovu mini stranicu posto ce nam ona sluziti za reklamiranje preko microworkersa,minuteworkers i slicnih sajtova.

- Pazite sad, stranica mora da ima tekst za svaki link od videa, za svaki razlicito napisite ne mora mnogo da ima razlike,ali bar nesto.

- Ako ne znate o cemu pricam i kakve stranice da napravite iskoristite ovu sto ja radim sa njom, naci cete je u attachment file.

- Idite sada na Microworkers

Za ovo morate da ulozite nesto novca da bi platili ljude da komentarisu vas proizvod na youtube:

Microworkers

-Opis Posla-

1) Go to Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
2)Copy 3 given comments to 3 videos from list

-Za ulozenih 20 dolara na microworkers mozete da platite reko 600 komentara i vise,ne znam tacno koliko jedno komentarisanje kosta,ali to cete i sami videti.

-Za dokaz o odradjenom poslu nek Vam posalju link od youtube videa,ali i vi sami cete da li odradio posto znate linkove jer ste ih vi postavili.

Dobar tut samo je ovaj dio malo nejasan.

Znaci ti ako sam dobro razumio napravis neki sajt koji samo dajes lancerima .Na taj sajt nabacis sto vise videa vezanih za taj proizvod. Onda im kazes da izaberu 3 videa sa liste i komentarisu ta 3 videa sa 3 komentara koji sadrze tvoj link ??

DAFUQ??
Find all posts by this user
12-11-2011, 06:28 PM
@ps3 Oni moraju da izaberu 3 video klipa i da napisu 3 komentara na svakom, bez ikakvih linkova posto youtube ne dozvoljava linkove u komentarima,ali u tim komentarima sto ovi sa microworkersa da pisu moraju da sadrze rec tvoje domene,da bi ljudi isli na google i trazili je tamo. To je cela poenta, kao sto sam i stavio primer odes na neki video o mrslavljenu i kazes hvala na odlicnom videu,jeste li culi za tu i tu dietu npr, moj prijatelj je izgubio dosta kila,ali nije bas hteo da mi kaze o cemu se radi,i veruj mi ljudi ce odmah ici na google da vide o kakvoj se dijeti radi,ukucace npr kao sto sam stavio smart666diet i naravno ti ces biti prvi na sajtu, kliknuce,videti sta se nudi i i onda ce kupiti ili ne. Waving

NUMEROLOGIJA

Thanks given by (3): AleksaS, ps3, DavidVictor
12-11-2011, 06:57 PM (This post was last modified: 12-11-2011 07:04 PM by AleksaS.)
Odlican tutorial, svaka cast. Isto za dobijanje traffica bi moglo da se proba, da se na dobrom klipu izlajkuje komentar i da onda bude u top comments, naravno za to treba vise naloga.
Ovo za pravljenje free site-a mi nije jasno, zasto bih pravio to kad mogu u opisu posla da stavim npr. 30 linkova i onda da jedan odaberu?
Takodje dobro kod ove metode, je sto nije samo vezana za specifican niche, vec moze za vise njih.
I da kad stavim order link, onda ih saljem na landing page npr. Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
Thanks given by (1): Srdjan87
12-11-2011, 07:24 PM
(12-11-2011 06:57 PM)AleksaS Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Odlican tutorial, svaka cast. Isto za dobijanje traffica bi moglo da se proba, da se na dobrom klipu izlajkuje komentar i da onda bude u top comments, naravno za to treba vise naloga.
Ovo za pravljenje free site-a mi nije jasno, zasto bih pravio to kad mogu u opisu posla da stavim npr. 30 linkova i onda da jedan odaberu?
Takodje dobro kod ove metode, je sto nije samo vezana za specifican niche, vec moze za vise njih.
I da kad stavim order link, onda ih saljem na landing page npr. Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

To za free sajt stavis zato sto moras da ih vodis do nekok sajta,ne mozes direktno ja mislim,mozda i moze ali meni je lakse ovako post tu napises na tom free sajtu tekst pa link i onda oni taj tekst kopiraju u video, zato je prednost,da ne bi tamo na microworkersu pisao tolike textove...

NUMEROLOGIJA

Thanks given by (1): AleksaS
12-11-2011, 08:18 PM
Odličan tutorijal... Probat cu se upustiti u ovo....
Nego upravo sto kaze AleksaS kad bi napravila svoju stranicu i napišem kvalitetan članak o proizvodu i order tipku... on bi me prebacio na originalan sait o proizvodu. To mi nikak ne igra.. Cemu se onda muciti kada link za narudjbu ide na drugi sajt??

Ili ja to sve nisam dobro shvatila Smile Plavuša Smile Smile
12-11-2011, 08:25 PM
(12-11-2011 08:18 PM)skorpionkazg Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Odličan tutorijal... Probat cu se upustiti u ovo....
Nego upravo sto kaze AleksaS kad bi napravila svoju stranicu i napišem kvalitetan članak o proizvodu i order tipku... on bi me prebacio na originalan sait o proizvodu. To mi nikak ne igra.. Cemu se onda muciti kada link za narudjbu ide na drugi sajt??

Ili ja to sve nisam dobro shvatila Smile Plavuša Smile Smile

Nema veze sto ide na drugi link vi cete isto opisivati o tom prozivodu ili slicno ali mora biti originalno, on ce da ih prebaci na taj drugi originalni sajt i to je to tamo ce da idu,najbitnije je da ih zainteresujete, znaci opisete kako je to odlican proizvod pa sa ovim slikama zamazete oci, a na originalnoj stranici ce dobiti video i text o samom proizvodu.

NUMEROLOGIJA

Thanks given by (2): sportbilly, AleksaS
12-11-2011, 08:42 PM (This post was last modified: 12-11-2011 08:42 PM by AleksaS.)
Jos malo istrazujem, i verovatno cu veceras da kupim domen, sutra cu i clanak da napisem, i tad ce me google i indexirati, vec imam nekih para na microworkers-u, znaci negde u ponedeljak utorak ce krenuti ovo sa radom. Ako bude dobro islo, casticu te Srdjane.

12-11-2011, 08:44 PM
(12-11-2011 08:42 PM)AleksaS Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jos malo istrazujem, i verovatno cu veceras da kupim domen, sutra cu i clanak da napisem, i tad ce me google i indexirati, vec imam nekih para na microworkers-u, znaci negde u ponedeljak utorak ce krenuti ovo sa radom. Ako bude dobro islo, casticu te Srdjane.

Samo ti radi care,nema potrebe za cascavanjem, ako se budes drzao svih ovih faza sto sam pricao ja ti garantujem zaradu. Pozz

NUMEROLOGIJA

Thanks given by (1): AleksaS
12-11-2011, 08:52 PM
Odrzacu rec Winking
Koliko u proseku dobijas pregleda po komentaru? Koliko taj clanak bude dug?
Ovo mi izgleda bas kao quick cash metoda.

12-11-2011, 11:06 PM
Jos jedno pitanje Smile Da li i kako zadrzavas komentare na vrhu? Jer kao sto je poznato ako je video popularan on dobija velik broj komentara i tvoj pada na dno.

DAFUQ??
12-11-2011, 11:31 PM
(12-11-2011 11:06 PM)ps3 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jos jedno pitanje Smile Da li i kako zadrzavas komentare na vrhu? Jer kao sto je poznato ako je video popularan on dobija velik broj komentara i tvoj pada na dno.

Ujedno napravis posao na Microworkers da lajkuju tvoj komentar i tako ce se zadrzati u vrhu.

kupujem fb subscribere sa prostora ex yu , ponude i nacin na pm
13-11-2011, 12:15 AM
Odlican tutorijal.Samo jos jedna stvar, uz sve ovo sto u sustini i nije tako tesko izvodljivo,potrebno je perfektno znanje engleskog jezika, jer bez toga ne treba se ni upustati u sve ovo.

Crtani Filmovi
13-11-2011, 04:42 AM
Ne mora se imati perfektno znanje engleskog, dovoljno je da ga razumes, a platices ljude koji ce da napisu perfektno clanak ili komentar.

Ovo je jedan od retkih tutorijala , gde je detaljno razradjena taktika, "korak po korak", bez mnogo teorije i mudrovanja.
Thanks given by (2): Srdjan87, AleksaS
13-11-2011, 09:01 AM
(12-11-2011 11:06 PM)ps3 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Jos jedno pitanje Smile Da li i kako zadrzavas komentare na vrhu? Jer kao sto je poznato ako je video popularan on dobija velik broj komentara i tvoj pada na dno.

Ti ces sve jedno, i bio i ne bio tvoj komentar na top poziciji dobijati preglede, normalno da ce biti vise pregleda ako si na top poziciji, ali ni ovo nije zanemarljivo. Nek ti svaki komentar posalje jednog posetioca, pa ti vidi, koliko ce posete biti ako kupis 1000, 2000 komentara i samim tim i zarade. Jednostavno kupi yt 10 acc-ova i onda sam komentarisi, ako neces da dajes ovima na freelance-u pare, ali mislim da je bolje njima lepo platiti, jer te yt nece cimati zbog iste IP adrese...

Thanks given by (2): ps3, Srdjan87
13-11-2011, 04:02 PM
(12-11-2011 04:52 PM)Srdjan87 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ******* BRENDIRANJE PROIZVODA*******

----- Ovo je zanimljiv deo sada. Ovde je bitan sad naziv domena koji trebate da kupite. Preporucujem da on sadrzi 2 reci i broj. NPR. www. smart666diet.
com,zasto je ovo bitno? Zbog toga sto nam treba takav naziv gde je konkurencija 0 ili veoma mala.Pre nego sto kupite domain prvo idite na google i pogledajte da preko keyword tool-a ili mozete jednostavno u search ukucati i gledati da konkurencije ne bude po moguctsvu nikako ili jako malo. Veoma je jos bitno da domena zvuci primamljivo i da se lako pamti,da ne stavite smart666beskinnydiettomorrow i slicne,nego jednostavne kratke ali domene koje za svoj keyword nemaju konkurenciju na pretrazivacu.

Da li neko moze da pojasni malo ovo oko izbora domena.

Crtani Filmovi
13-11-2011, 04:08 PM
(13-11-2011 04:02 PM)nesone Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(12-11-2011 04:52 PM)Srdjan87 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ******* BRENDIRANJE PROIZVODA*******

Da li neko moze da pojasni malo ovo oko izbora domena.

Pa treba da ti bude domen kao sto je srdjan odabrao smart666diet, kad to ukucas na google da izadje samo tvoj sajt, kao kad ukucas smart666diet izadje samo ovaj forum jer se na njemu pricalo o smart666diet.

"Porazi su samo kratka odmaralista za buduce pobede" - M. Pupin
13-11-2011, 04:13 PM (This post was last modified: 13-11-2011 05:12 PM by adsenseamater.)
Kako ustediti na ovoj metodi?

Umjesto da placate komentarisanje na Microworkersu , registrujete se na servis Enhanceviews.net koji ima opciju postavljanja vasih komentara na bilo koji video potpuno besplatno.
Za 2 pregledana videa zaradicete poena za 1 komentar.

Dok za povecanje postotka konverzije postavite MaxMind GeoIP Script Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. na stranicu.

kupujem fb subscribere sa prostora ex yu , ponude i nacin na pm
Thanks given by (4): grkis, sportbilly, Srdjan87, AleksaS
13-11-2011, 04:36 PM
Ja bih ovo rado probao ali sad sam isao na Clickbank i BiH nije na listi zemalja koje mogu raditit kao affiliate Sorry.

DAFUQ??
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Clickbank par pitanja exer 44 1,036 Today 09:53 PM
Last Post: exer
Rolleyes Kako ClickBank-om 30$ dnevno? Dzoks1 10 3,276 18-12-2017 06:03 PM
Last Post: exer
Smile Uvod u Clickbank; metode i taktike za promociju Kapetan Bačvica 19 4,284 23-09-2014 05:12 PM
Last Post: sema
  Primjeri odličnih clickbank blogova/sajtova mvasic 14 4,562 30-08-2014 07:31 PM
Last Post: posteryu
Icon2 ClickBank i mjerenje konverzije BadBoy 0 1,094 17-08-2014 01:01 PM
Last Post: BadBoy
  Povrat novca na Clickbank-u? Darster 4 1,953 17-03-2014 06:16 PM
Last Post: dragandragan04
  Clickbank ček kasni flame93 10 3,234 26-11-2013 07:32 PM
Last Post: flame93
  clickbank i landing page izbagy2903 1 1,652 30-06-2013 06:36 AM
Last Post: Mhorin

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)