Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ecommerce CMS ali da korisnici dodaju proizvode
08-08-2011, 03:41 PM
Ecommerce CMS ali da korisnici dodaju proizvode
Pozdrav

Da li netko zna možda neki CMS sustav ili skriptu za Ecommerce da radi na principu Ebaya npr. ili sličnih online trgovina gdje se user može registrirati i prodavati onda svoje proizvode na toj stranici?

Thx
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
20-11-2011, 01:57 PM
RE: Ecommerce CMS ali da korisnici dodaju proizvode
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. ima neku opciju za prodavnicu tog tipa, forum, gde se nekoj grupi članova, može dozvoliti postavljanje svojih proizvoda na prodaju. Kao primer navešću Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. .

U osnovi je napravljeno prilično siromašno, ali dok sam u lokalu testirao Dragonfly, video sam da se može dosta lako napucati sa dodatnim opcijama. Jedino se nisam udubljivao u uređenje grafičke teme, ali mislim da ni to nije problem, jer je u pitanju CMS sistem koji se već duže vremena razvija.
25-11-2011, 03:10 PM
Ima dosta scripti koje su clone "Ebay" , ja sam mislio nesto slicno napraviti za domace trziste pa ako si za suradnju javi se na PM.

Remember, remember the 5th of november...
Send this user an email Find all posts by this user
25-11-2011, 08:52 PM
Ne bavim se toliko programiranjem, da bih se upuštao u izradu skripte tog tipa. Lično mislim da bi bila bolja varijanta da se nekoliko postojećih rešenja prilagodi korišćenju u ovom regionu, pa za njih ponuditi tehničku podršku.
06-10-2014, 03:20 PM
Znam da postoji plugin za Woocommerce (Wordpress) koji nudi opciju da ljudi prodaju svoje proizvode na tvom webshopu uz komisiju. Plugin se zove Commision king i dostupan je za 95 $: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Prelazak na novu ecommerce platformu (Magento) hedseek 2 1,399 07-10-2014 05:11 PM
Last Post: hedseek

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)