Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1and1 Domeni
17-07-2011, 02:36 PM
1and1 Domeni
Pozdrav evo vidim kod njih .com domeni 5$ pa da li ih je neko probao kakva je podrska, kvalitet i ostalo?

http://order.1and1.com/xml/order/Instant...av.domains

FileIce - zamjena za upload zaradu
Uploaded.to - Zaradite 7e od svake prodaje
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-07-2011, 02:51 PM
RE: 1and1 Domeni
(17-07-2011 02:36 PM)N!xon Wrote:  Pozdrav evo vidim kod njih .com domeni 5$ pa da li ih je neko probao kakva je podrska, kvalitet i ostalo?

http://order.1and1.com/xml/order/Instant...av.domains

Moguce je da je sve ok, samo da ce ti naplatiti vise nego ostali sajtovi renew domene Winking

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
17-07-2011, 04:58 PM (This post was last modified: 17-07-2011 04:59 PM by Jokja.)
Ma nude oni i dva domena plus hosting godinu dana za 5$, ali dzaba kad evo proslo vec 24 casa i jos mi nisu ni odobrili hosting ni registrovali domen. Eto u startu moze se zakljuciti da je podrska losa, jer dok im ovoliko treba za registraciju domena i odobrenje hosting naloga mogu tek misliti koliko im treba za pomoc.

17-07-2011, 09:49 PM (This post was last modified: 17-07-2011 09:52 PM by Jokja.)
Evo pre jedno sat vremena su mi odobrili nalog. Za sada ono sto vidim delujem mi sasvim ok, mada videcemo jos. Malo su spori za sada su mi odobrili samo hosting, a domen jos nije registrovan ali je izgleda je u toku. Ma samo da imaju dobre severe i da je dobra stopa dostupnosti, a sto je podrska spora nema veze ako sve radi ok. Sve u svemu cini mi se da ce hosting zadovoljiti kriterijume kvaliteta.

18-07-2011, 05:30 PM
Imaju nekih problema trenutno, sa promenom DNS-a na .eu domenima (mozda i na nekim drugim).

Kako do love
World of Tanks Skins
Find all posts by this user
02-09-2011, 05:37 PM
.com + whois privacy = $0.99 za prvu godinu
Akcija do 31.10.2011
Thanks given by (4): Maslesha, DavidVictor, jokara25, Mikipumas
02-09-2011, 06:52 PM
(02-09-2011 05:37 PM)collapse Wrote:  .com + whois privacy = $0.99 za prvu godinu
Akcija do 31.10.2011

Uf, ovo ce mi sjesti pravo Biggrin
02-09-2011, 07:31 PM
Upravo sam procitao nevidjen broj katastrofalnih iskustava ljudi koji su registrovali domene preko ove kompanije pa sam odustao od registracije bilo kojeg domena. Pozz

ServInt Hosting - VPS & Dedicated

Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (3): Maslesha, Mikipumas, DavidVictor
02-09-2011, 09:43 PM (This post was last modified: 02-09-2011 09:49 PM by cfire.)
(02-09-2011 07:31 PM)jokara25 Wrote:  Upravo sam procitao nevidjen broj katastrofalnih iskustava ljudi koji su registrovali domene preko ove kompanije pa sam odustao od registracije bilo kojeg domena. Pozz

Ajde linkuj to gde si procitao, da bi i mi znali na cemu smo Smile
Da li podrzavaju alertpay? Posto nigde na sajtu nisam mogao da nadjem nacine placanja.
02-09-2011, 10:52 PM (This post was last modified: 02-09-2011 11:04 PM by Jokja.)
Ajde bilo bi dobro da postavis link gde su ljudi izneli ta iskustva povodom domena. Ja sam prilikom prosle akcije uzeo hosting kod njih i evo vec skoro dva meseca nemogu reci po reci hosting radi zaista besprekorno. Iako sam cuo da se ljudi zale i na njihov hosting, ali eto meni stvarno radi perfetno. Prilikom te akcije imao sam pravo i na dva besplatna domena, jedan sam iskoristio, a drugi nisam jos uvek. U medjuvremenu kupovao sam jos jedan domen, ali posto mi je to zaista ozbiljan projekat nisam smeo da se kockam pa sam uzeo domen kod godaddy-a. Upravo zbog tih negativnih izjava mase i ja sam na oprezu sa njima, ali ako pogledam logicki ne znam sto bi im bio interes da nas tu sad nesto zeznu. Bitno je da host radi ok, koji cu ja dogodine platiti 70$, a sa ta dva besplatna domena oni bi trebali da se uklapaju u to. Sto se tice same registracije domena isto tako, sada placamo 1$, a dogodine 10$, plus ima sanse i da navuku nekog na host. U svakom slucaju ja licno za sada mogu im dati cistu 10, ali voleo bi da cujem ta iskustva sto si ti pronasao, pa da vidim sta da radim jos sa ovim jednim domenom sto imam pravo i povodom te akcije.

Edit: i da napomenem kod hostinga mi se posebno svidelo sto imam tacan uvid koliko imam pravo hosting prostora. Nije ono klasika kao neograniceno, a kad dodje veca poseta banana, (mozda ce tako i ovde biti) ali recimo u kontrol panelu imam tacnu statistiku koliko zauzimam prostora i sto je najbitnije imam uvid koliko imam fajlova iskorisceno a koliko jos slobodno. Vecina neogranicenih hostinga daju pravo na 50000 fajlova, a kod ovih sa ogranicenim hostingom od 150gb prostora ja imam pravo na 262000 fajlova, za koje ce mi trebati podosta vremena da ih iskoritim. Uglavnom bitno je da imam tacan uvid, a sa njihove strane ne vidim razlog zasto ne bi ispostovali kad je vec sve tako lepo i jasno definisano.

Thanks given by (1): Mikipumas
09-09-2011, 12:06 PM
ja sam uzima kod http://order.1and1.com i mislim da ne moze niko biti gori od njih Biggrin

Prvo problem dok im platis, treba jedno par dana dok ti domena ne postane aktivna, onda izmjena dns-a..

Ne znam kome se isplati uzimati sa nekih "nestandardnih" stranica zato sto su jeftinije. Recimo godaddy sa onim raznim popustima, cijena izadje oko 10$ godisnje, a imaju dosta opcija koje mozete raditi sa domenom - a uz to je popularna stranica i moze ti vazda neko pomoci ako budes imao nekih problema.
09-09-2011, 03:30 PM
Ja sam uzeo prije par dana kod njih i za sada radi sve ok, jeste da sam cekao 3 dana i jos 2 za dns.. Ali eto Biggrin
09-09-2011, 10:12 PM
(09-09-2011 03:30 PM)Mikipumas Wrote:  Ja sam uzeo prije par dana kod njih i za sada radi sve ok, jeste da sam cekao 3 dana i jos 2 za dns.. Ali eto Biggrin

Da, kilavi su malo kod registracija domena. A sto se DNS-a tice to podesavas sam u kontrol panelu.

03-10-2011, 05:45 PM
Ja sam razmisljao da uzmem koji domen kod njih, mada sad kad vidim 3 dana cekanje +2 dana dns... Mada ono mislim da cu ipak uzeti shta 1$, da ih bacim nekome na ulici ne bi mi bilo zao Smile
03-10-2011, 09:05 PM (This post was last modified: 03-10-2011 09:10 PM by Jokja.)
(03-10-2011 05:45 PM)nneennaadd Wrote:  Ja sam razmisljao da uzmem koji domen kod njih, mada sad kad vidim 3 dana cekanje +2 dana dns... Mada ono mislim da cu ipak uzeti shta 1$, da ih bacim nekome na ulici ne bi mi bilo zao Smile

Puno ljudi se zali na njih pa ne znam koliko je pametno uzimati kod njih domen. Ja sam dobio kod njih dva domena i hosting na godinu dana za 5$ i za sada sve je bez ikakvih problema. To su mi onako neki test projekti i kada bi ostao bez domena ne bi mi bilo puno zao, dok za host mogu da dam samo sve pohvale. Ni u jednom trenutku do sada nisam naisao da mi koce sajtovi ili da nisu dostupni. Inace imam hosting i kod jedne od najboljih hosting kompanija JustHost, koji isto tako radi perfektno, ali evo do sada za godinu i nesto vise naleteo sam nekoliko puta da mi sajt nije dostupan ili da usporava, dok kod 1and1 nisam jos ni jednom primeto nikakve probleme. Razlog tome je i verovatno dobar kontrol panel, rucno odobravanje svakog domena i funkcije kontrol panela koje sprecavaju korisnike za prekomerno opterecivanje servera. Sto se tice brzine tehnicke podrske prednost je neuporediva na strani JustHosta.

18-10-2011, 07:34 PM (This post was last modified: 18-10-2011 07:35 PM by nneennaadd.)
Uzeo sam i ja, prvo jedan pa jos jedan posle par dana. Jedino shto treba malo duze DNS da se primiri.
Uglavnom u roku od sat-dva domen je spreman za usmeravanje Winking
18-10-2011, 07:42 PM
Kako se vrsi placanje nigde nisam nasao?Podrzavaju li moneybookers?
18-10-2011, 08:06 PM
Code:
http://faq.1and1.com/paybill/1.html

Prodaja čelika
05-11-2011, 11:17 PM
Eto, odlučila sam kupiti domenu kod 1and1, da probam. 0,99$ za prvu godinu. I sad dođem do opcije plaćanja, odabrem PayPal i evo što piše:

If you select PayPal as your payment method, it is required that you accept PayPal's merchant agreement allowing 1&1 to receive payment in full of your invoice for up to a maximum of $200 per month.

Please click on the Go To PayPal button and log in to your account. You will be redirected to the merchant agreement page, where the merchant is stated and a button. By clicking the accept button, you agree to the merchant agreement.

If the cost of your order exceeds $200, the limit will be increased in increments of $200. 1&1 will only charge you the amount of the package selected.

Malo me strah nastaviti s kupnjom... Kojih 200$!? Ako netko može pomoći, bila bi zahvalna Waving.

http://mamablogerica.bloger.hr/
http://planirambebu.blogspot.com/

06-11-2011, 12:24 AM
(05-11-2011 11:17 PM)Lili Love Wrote:  Eto, odlučila sam kupiti domenu kod 1and1, da probam. 0,99$ za prvu godinu. I sad dođem do opcije plaćanja, odabrem PayPal i evo što piše:

If you select PayPal as your payment method, it is required that you accept PayPal's merchant agreement allowing 1&1 to receive payment in full of your invoice for up to a maximum of $200 per month.

Please click on the Go To PayPal button and log in to your account. You will be redirected to the merchant agreement page, where the merchant is stated and a button. By clicking the accept button, you agree to the merchant agreement.

If the cost of your order exceeds $200, the limit will be increased in increments of $200. 1&1 will only charge you the amount of the package selected.

Malo me strah nastaviti s kupnjom... Kojih 200$!? Ako netko može pomoći, bila bi zahvalna Waving.

Ma idi bre na Godady i kupi domen mani se njih. Ovo ti govorim posto svasta ljudi pricaju o njima. Ja imam dobro iskustvo sa njihovim hostingom, a i sa domenima za sada (domene sam dobio dzaba uz hosting, a i nisu mi to neki ozbiljni sajtovi tako da ako i ostanem bez domena svejedno mi), ali opet nekako podrska im je dosta losa i ljudi svasta pricaju za njih pa sto je sigurno sigurno.

Thanks given by (1): Lili Love
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Registracija domena na 1and1 ziba 15 3,705 24-03-2016 09:48 PM
Last Post: Gadafi
  Hosting 1and1 alecmreza 2 1,634 25-10-2014 02:01 PM
Last Post: gamerxyz
  Domeni na popustu Skipper 0 1,666 08-04-2012 05:16 PM
Last Post: Skipper
  kratki .rs domeni pitanja findecko 10 3,697 09-03-2012 09:03 PM
Last Post: Skipper
  .com domeni za 5$ N!xon 8 2,981 26-02-2012 05:17 PM
Last Post: AleksaS
  Domeni i hosting za pocetnike sunaddict 1 2,454 04-02-2012 05:36 PM
Last Post: nesim
  Kakvi su domeni .org.rs i edu.rs Jokja 5 3,136 23-01-2012 12:09 PM
Last Post: ivanm
  CO.UK domeni ? sax 2 1,762 13-01-2012 08:33 PM
Last Post: rappin

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)