Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako pronaći mikro-nišu - Vodič
» by Istok Pavlović
08-02-2011, 02:23 PM
Kako pronaći mikro-nišu - Vodič
Istok Pavlović je još jednom napisao odličan članak na temu nalaženja mikro-niša, što je direkto vezano sa zaradom. Svakako pročitajte!

http://www.istokpavlovic.com/blog/nalaze...t-biznisu/

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (5): ulysses, simbak, kuliram, M00nlander
13-02-2011, 06:43 PM (This post was last modified: 13-02-2011 06:47 PM by Nenad80.)
RE: Kako pronaći mikro-nišu - Vodič
Jako lep clanak, masa ljudi gresi jel puca na najjace kljucne reci, najjace poslove. Dok mikro-nisa je jedan od nacina da se uspe u poslu. Uraditi ono sto ne radi svako pa neka treba i neka to treba jednom od 10 000 na ovom svetu, moze da donese lepe pare jel nas ima vise milijardi.
Send this user an email Find all posts by this user
15-02-2011, 02:00 PM (This post was last modified: 15-02-2011 02:01 PM by ankujund.)
Stvarno odlican tekst. Kapa do poda, puno mi je prosirilo vidike i naucilo me neke stvari.

Al moram ovo ispricat. Ponukan njegovim pisanjima po blogu da mu se javimo ukoliko imamo pitanja, objasnio sam coviku svoju ideju i trazio da mi kaze svoje strucno misljenje. Sve sto sam trazio je nesto tipa: " ima/nema tu potencijala ili ovo je super/katastrofa". Nista specijalno, da odvoji 5min procacka 3 stvari i kaze mi sta misli ( s tim da je postajala mogucnost suradnje). Umisto toga, dobio sam djecije filozofiranje gdje se jasno vidilo "necu ti pomoc"... Moram priznat da sam se razocarao...

Sve vrste web usluga - napravi-stranicu.com
15-02-2011, 02:06 PM
Govoris o Istoku?

Pa jbg, shvati da decko sada ima posla i obaveza preko glave, veruj mi...
Ranije je bio aktivan na jednom privatnom forumu gde sam i ja, a evo vec mesecima slabo tu dolazi, u guzvi je sigurno velikoj a kako i da ne bude kad drzi toliko sajtova i ima toliko deal-ova..tako da imaj razumevanja i budi srecan sto ti je bar odgovorio ako nista vise, veruj mi Waving
Find all posts by this user
15-02-2011, 02:25 PM (This post was last modified: 15-02-2011 02:26 PM by ankujund.)
Dobro, sve ja to shvacam, razgovarao sam sad s covjekom. Nisam ja razocaran sto on meni nije odradio posao, nego nevolim kad me neko vesla. Nije mi 12 godina.
Sve ja razumijem, al onda se to kaze otvoreno, nemogu i ok. Ja idem drugom.

Da se razumimo, nije da ja njega blatim ovdje, on je za mene i dalje veliki strucnjak, ja sam samo rekao kako je bilo. Takodjer sam sve to i njemu rekao "u facu". Eto mozda netko tko je planirao kontaktirati covjeka ne uradi to pa mu ovim postovima pomognem da ga manje gnjave Biggrin

Sve vrste web usluga - napravi-stranicu.com
13-12-2011, 11:32 PM
Stvarno kvalitetan tekst, svi pocetnici bi trebali da ga procitaju pre nego sto pocnu sa izradom nekog sajta i motivom da ce uspeti da se probiju u nekoj popunjenoj nishi...

Nemam potpis dok ne napravim sajt... [LINKBUILDING]
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)