Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako smanjiti broj fajlova?
28-01-2011, 05:15 PM (This post was last modified: 28-01-2011 05:18 PM by Jokja.)
Kako smanjiti broj fajlova?
Sad naslov teme je malo bezveze, ali nista mi nije konkretnije palo na pamet. Radi se o tome da imam hosting zakupljen kod Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. evo vec skoro godinu dana i sve je bilo savrseno do juce kada sam dobio obavestenje da prekoracujem broj fajlova i da moram da smanjim broj fajlova na broj koji je propisan njihovim pravilima. Sad ja nemam nigde statistiku koliko uopste ima fajlova na mome hosting nalogu pa ne znam kako bi mi najpametnije bilo da ih smanjim. Kako sam ih razumeo ogranicenje je 50000 fajlova, a ja imam 246000. Prema njihovim recima to im stvara problem zbog backupa koji rade. Na hostingu ima 21 sajt, svi su radjeni sa Joomlom, sad zanima me da li je bolje da skinem i prebacim na drugi hosting sajtove koji imaju dosta megabajta ili da prebacim manje sajtove, a ove sa dosta megabajta da ostavim kod njih? Sad hosting je navodno neogranicen, kako mozete i videti na sajtu, a ja eto sa svega 21 sajtom debelo krsim propise sto me poprilicno zbunjuje. Da li neko ima neki koristan savet?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Wordpress broj pregleda linka haris026 0 390 04-01-2017 07:14 PM
Last Post: haris026
  Topic: Storovanje i upload swf fajlova Cosmopolitan 7 824 14-06-2010 02:25 PM
Last Post: bojanposao

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)