Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šta kažete na ovako nešto?
08-01-2011, 08:01 PM
RE: Šta kažete na ovako nešto?
Po google keyword tool-u tesko bi se reklo da je amerima pun q tog bibera. Definitivno ima puno pretrazivanja znaci popularan je tako da imas "market". Sto se tice monetizacije to znas sam, ali probaj testirat i neke druge nacine kad budes imao posjetu, ko zna mozda bude i vise para.

Jedino sto ne volim kod ovakvih stvari sto su prolazne, s vremenom ce splasnut hype oko njega a to znaci i manje posjete/zarade.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): pavlek
08-01-2011, 08:06 PM
(08-01-2011 08:01 PM)dbomestar Wrote:  Po google keyword tool-u tesko bi se reklo da je amerima pun q tog bibera. Definitivno ima puno pretrazivanja znaci popularan je tako da imas "market". Sto se tice monetizacije to znas sam, ali probaj testirat i neke druge nacine kad budes imao posjetu, ko zna mozda bude i vise para.

Jedino sto ne volim kod ovakvih stvari sto su prolazne, s vremenom ce splasnut hype oko njega a to znaci i manje posjete/zarade.

hmm, sad ne znam dali da krenem s tim ili ne :S
ova 2 dana skupljam piple za justin bieber keyword.
znaci sve njegove fanove trenuntno dodajem i brinem se da me followaju Biggrin

sad stvarno ne znam dali da krenem ili ne, mislio sam onda sutra urediti dizajn (besplatan za blogger ali ga malo urediti, maknit stvari koje mi neodgovaraju itd.) a onda poceti polako traziti sadrzaj, pa kad skupim ljudi, to sve postat i sredit Biggrin

hmm. e sad, nisam siguran dali ima išta drugo osim adsensa, fulltraffica, imagetwista, i CPA offera koji bi bili na tom blogu.

mozda bi mogao naplacivat oglasavanje drugih slicnih blogova kad skupim preko 10 000 posjete na dan.
jer sad imam oko 5 k i više na ovom blogu sa balkana :S

krenit cu s blogovima na eng, bio to justin ili lady gaga xD
moram naci nišu za koju bi mogao dovoditi ljude sa fba i twita :S

Download Trainers
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
24-02-2011, 06:14 AM
any news?

passoa, ponosan član Internet zarada foruma od Aug 2009.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  eBay - prodaja proizvoda, postarina i jos po nesto ljubomir28021993 18 4,454 01-02-2018 06:29 PM
Last Post: Lazar023
  Da li je nase trziste spremno za ovako nesto? SpawneR 8 1,192 16-01-2017 05:03 PM
Last Post: Perky
  sta kazete na ovaj potez ? optimista 8 1,895 15-02-2012 05:23 PM
Last Post: AleksaS
  moram vam nešto priznat ! kosicdamir 5 1,140 12-01-2011 05:04 PM
Last Post: AleksaS

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)