Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Šta kažete na ovako nešto?
07-01-2011, 09:40 PM
Rolleyes Šta kažete na ovako nešto?
Pozdrav ekipa,
razmišljao sam da napravim još jedan blog, slican ovom trenutnom na kojem radim.

Međutim, ovaj bi bio oooooo. JUSTIN BIEBERU XD

Hahahah, da objasnim : on je postao faca, svi klinci trce za njim, najslušaniji je danas, svi citaju vijesti o njemu, američka djeca jednostavno su luda za njim.
E sad, projekt bi se zvao : BiberiČ !

Uglavnom, razmisljam da napravim blog o njemu, na blogu bi bile najnovije vijesti o njemu, pjesme sa youtube-a, njegovi intervijui, slike njegove. Uglavnom stavljao bi najnovije vijesti o njemu.

E sad gdje je zarada u tome .. Hmm zarada bi bila od fulltraffica i adscentmedia anketa.
Na primjer, kad postavljam sadržaj na blog, i sve, stavio bi da npr treba ispuniti anketu kako bi se vidio tab sa njegovim videima, dok bi najnovije vijesti o njemu citali uz stalno iskakanje fulltraffica.

Bmk za njega i njegove obožavatelje, ali mogu donositi puno para Smile

Sve u svemu, promet, koji je najbitniji u svemu ovome bi dovodio sa facebooka i twittera.
Linkao bi svoj blog po slicnim blogovima vezanih uz pop glazbu i justina.

Razmisljam napraviti profil i dodati iskljucivo sve ljude koji ga vole, na 2-3 profila na facebooku i 3 acca na twitteru. Za twiter vec imam par k folowersa za nišu justin bieber.

Uglavnom dali bi ovako nešto imalo smisla, tj. dali bi imao koristi od toga?

Ono, svaki dan postavim neke novosti o njemu kao preuredite članke, i postam na facebook i twitter, nadam se da bi ljudi ulazili .. Jer su toliko ovisni o njemu da moraju znat svaki dijelic njegovog zivota.

E sad, dali adscendmedia dopušta tako nešto? Da stavim anketu koju moraju ispuniti prije nego što vide njegove pjesme?

Dok sam se tuširao na radiju svira đastin pa mi je palo na pamet da tako nešto napravim, jer vec imam slican blog na balkanu, i ide solidno za sada. S tim da je balkan traffic puuuno slabiji od zapadnog Smile

Ne mora bit justin, moze bilo sta, ali za njega mi se cini najlakse dovest tu znatiželjnu djecu i njegove retardirane fanove Biggrin

Download Trainers
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-01-2011, 09:52 PM (This post was last modified: 07-01-2011 09:53 PM by dinkO14.)
RE: Šta kažete na ovako nešto?
Uz malo truda moglo bi biti nesto od ovoga (moje misljenje).Moj savjet za ubuduce ti je da se manje zamaras s time jel nesto moze i hoce uspjet,bolje je probaj jer je to jedini nacin da saznas Winking.

Sto se tice adscendmedia pricao sam prije mjesec,dva s njihovim affmangerom koji mi rekao da je dozvoljeno sve sto je pravi sadrzaj i naravno ako nije zasticen autorskim pravima.Najbolje ti je da njemu predstavis svoju ideju pa ce ti on sve rec Smile.

Sretno!
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): rovad
07-01-2011, 09:58 PM
(07-01-2011 09:52 PM)dinkO14 Wrote:  Uz malo truda moglo bi biti nesto od ovoga (moje misljenje).Moj savjet za ubuduce ti je da se manje zamaras s time jel nesto moze i hoce uspjet,bolje je probaj jer je to jedini nacin da saznas Winking.

Sto se tice adscendmedia pricao sam prije mjesec,dva s njihovim affmangerom koji mi rekao da je dozvoljeno sve sto je pravi sadrzaj i naravno ako nije zasticen autorskim pravima.Najbolje ti je da njemu predstavis svoju ideju pa ce ti on sve rec Smile.

Sretno!
Biggrin
sve se moze kad se hoce, ali to mi je onako usput palo na pamet.
i sad razmisljam kako i sta, najbolje bi bilo da se prvo posvetim skupljanju clanova na fb-u.
kad strpam 2 profila sa 5 k ljudi, i 3 profila na twitteru sa svaki po 5000 folowersa, onda bi trebao krenit s blogom.
to bi skupio za oko mjesec dana.
i blog da uredim, 10tak dana.
i spreman sam za reklamiranje...

samo opet neki misle da za tih 2 mjeseca mogu puno vise zaradit, a ne opet sa tim reklamama, jer samo sam se time i bavio, ovo ostalo CPA, AFF mislim da mi nebi islo jer treba puuuuno truda i vremena. što ja baš i nemam. trudi i vrijeme onako, ali znanja ni malo uvezi toga.
e sad kad bi bilo 1000 posjetitelja na dan na takvom blogu, recimo 500 klikova na fulltraffic, to bi bilo oko 2$ ako traffic nije sa balkana (nadam se), i da 20 od 1000 ispuni adsense anketu, e to ne znam koliko bi bilo..
znam da je to sve slabo, ali kad mi nista drugo ne ide. ali morat cu polako krenit s tom ozbiljnijom zaradom jer imam vremena koliko god hocu, samo skola. ovo ostalo mi je sve slobodno vrijeme i uz toliko vremena koliko sad trosim, da imam znanje od nekog drugog.
vrtio bi masnu paru Biggrin
evo npr da neo ili meštar imaju ovoliko vremena, ja znam da bi oni vrtili 5teroznamenkaste brojeve na mjesec Smile
Sorry

Download Trainers
07-01-2011, 10:01 PM
Mislim da ce biti zarade od toga. Pogotovu su devojke napaljene na Biber-a Biggrin

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
07-01-2011, 10:13 PM
ma svi su jebote, ne samo balkanci, imam kripova u razredu koji ga slusaju -.-
bolest

nije problem ni uložit novaca, samo da bude profita.
nije meni toliko ni do novaca, imam novaca offline i previše za svoje potrebe.
i za van, i za dijelove komp, i za razne gluposti, i za 5 kava na dan.

ali meni nije stvar u tome, nego, ja se osjecam sretno kad vidim da sam nesta zaradio. xD
npr. kad mi je sjelo sa adf.lya nekih 20$ ja sam bio toliko sretan, upravo zato sto sam nesta postigao, ja sam sam to zaradio.
jebes 20 $, ali preko interneta dobit 20$, napokon svojih i zarađenih sa ovoliko godina je velika stvar za mene.

kad god mi sjedne nešta na alertpay, ja dobijem motivaciju. ni skoro necu dici te novce, jednostavno zelim sto vise toga nauciti, da ja nešto postignem. zato sto sam jako bezobrazan prema roditeljima, a imam sve i daju mi sve. ne samo meni nego i bratu i sestri.
i onda kad razmislim, pa covjece ja sam tu dobio 20$ drkajuci po kompu koji su mi oni kupili, dok je stari 12 sati na poslu, i radi opet da bi nama nešta uzeli, a ja sam govno.

zelim se malo osamostaliti, da ne moram vise stalno uzimat novce za van i ostalo. da mogu napokon reci kad mi daje novac za van, yo MUM , ne treba, imam dosta.

jer mi nikad ne ostane, trosim na gluposti a imam zapravo za 3 izlaska..

sve u svemu sad sam otišao u offtopic -.-

uglavnom ovo za bibera, to je samo nesto sta bih ja napravio, imam puno ideja ali nemam znanja. zelim poceti nesto ozbiljnije, da si nađem neku zanimaciju, osim što se samo izlezavam na kompu i opijam vani.

znam da mi je skola najveci prioritet, ali ide dobro. 0 sati ucenja, 3.3 prosijek.
MENI DOSTA Tonuge2

zanimaju me računala i sve što ide uz njih, pa tako i mogucnost zarade na njima. elektrotehnicar sam, i za svoje godine cuda radim sa rasklapanjima, imam iza sebe mnogo pokidanih računala, iskočenih osigurača, drmanja struje. tako da bi kad zavrsim skolu, mogao imati stalan posao + ponekad popravljat racunala, i ostalo sto ima veze sa strujom + internet zarada.
inet zarada mi bi bila kao hobi, ali ne naravno klikanje po ovim reklamama.
nadam se da cu steci nekakvo znanje o AFF i CPA zaradi jer ona najvise donosi na ovom forumu, iako citam sve teme oko toga, i mnogo stvari mi je jasno, opet mnogo nije Smile
na pola sam. uvijek dobijem neku viziju i onda me nešta spusti o cemu nemam pojma, a potrebno je za tako nešto

Download Trainers
07-01-2011, 10:23 PM
Pa vec pocinjes za CPA zaradom kolko ja vidim,spominjao si adscendmedia ankete?

Nekuzim ovo sto govoris da neznas nista o cpa affiliate zaradi,nema se tu sta posebno znat - nades profitabilnu nichu,zakljucas sadrzaj cpa anketom,odradis SEO za stranicu kako bi dobijao ciljanu posjetu i zaradujes.Znaci trebas naucit SEO i sve sto ide uz njega,a bogu hvala na ovom forumu ima dovoljno sadrzaja za pocetnike poput tebe,mene i jos ostalih...
07-01-2011, 10:27 PM
(07-01-2011 10:23 PM)dinkO14 Wrote:  Pa vec pocinjes za CPA zaradom kolko ja vidim,spominjao si adscendmedia ankete?

Nekuzim ovo sto govoris da neznas nista o cpa affiliate zaradi,nema se tu sta posebno znat - nades profitabilnu nichu,zakljucas sadrzaj cpa anketom,odradis SEO za stranicu kako bi dobijao ciljanu posjetu i zaradujes.Znaci trebas naucit SEO i sve sto ide uz njega,a bogu hvala na ovom forumu ima dovoljno sadrzaja za pocetnike poput tebe,mene i jos ostalih...

pa znam da je to CPA, međutim nije mi to još najbistrije.
treba skripta za to, štošta treba :S

uostalom, sve bi mi nekako bilo lakše kad bi vidio neki primjer stranice, a SEO mi je najdalji u svemu ovome.
kud je skup, i treba vremena i vremena. a konkurencija za dosovno svaku profitabilnu nišu je prevelika da bi ja nešta čeprkao s time.

još jedna stvar je da se nedozvoljeni sadrzaj blog zakljuca s tako nekom anketom, ali opet i tu je konkurencija prevelika, i posjetu je teško dovuc.

Download Trainers
07-01-2011, 10:44 PM
Slažem se sa dinkO14, naprosto probaj i vidi - možda bude totalni blowout, možda bude neki mediocre "uspjeh", a možda i uspiješ na pure "luck". Znaš šta, sve ti je bolje nego stajat na mjestu neodlučno i paralizirano, kreni s nečim i vidi kako ide. Većina nas na forumu ima vrlo površno znanje o marketingu kao disciplini koja ima svoje zakonitosti i principe tako da bazirati odluke na temelju pretpostavki i zaključaka koji se baziraju na klimavim premisama je čisto gubljenje vremena i odgađanje korisnog djelovanja.

Naravno, uvijek treba i ubacit nešto research-a, analize i svega, no često ti te stvari neće dati konačne odgovore.
Ajd sad se trgni i na posao.

Waving

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
07-01-2011, 10:46 PM
(07-01-2011 10:27 PM)pavlek Wrote:  
(07-01-2011 10:23 PM)dinkO14 Wrote:  Pa vec pocinjes za CPA zaradom kolko ja vidim,spominjao si adscendmedia ankete?

pa znam da je to CPA, međutim nije mi to još najbistrije.
treba skripta za to, štošta treba :S

uostalom, sve bi mi nekako bilo lakše kad bi vidio neki primjer stranice, a SEO mi je najdalji u svemu ovome.
kud je skup, i treba vremena i vremena. a konkurencija za dosovno svaku profitabilnu nišu je prevelika da bi ja nešta čeprkao s time.

još jedna stvar je da se nedozvoljeni sadrzaj blog zakljuca s tako nekom anketom, ali opet i tu je konkurencija prevelika, i posjetu je teško dovuc.
Ako izaberes adscendmedia tamo kod njih ces da dobijes skriptu(tako je i sa ostalim CPA agencijama) i ti je samo postavis na tvoju stranicu, a trafic mozes da dovodis sa fb-a, twitter-a i ostalih socijalnih mreza, etc.

"Porazi su samo kratka odmaralista za buduce pobede" - M. Pupin
Thanks given by (1): pavlek
07-01-2011, 10:47 PM
@ pavlek

Hvala na ideji Smil42c3e75e22309
Pisi ti i dalje i razmisljaj, odoh da Hacker

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (1): Black Dragon
07-01-2011, 10:49 PM (This post was last modified: 07-01-2011 10:56 PM by pavlek.)
(07-01-2011 10:47 PM)rigor04 Wrote:  @ pavlek

Hvala na ideji Smil42c3e75e22309
Pisi ti i dalje i razmisljaj, odoh da Hacker

...

Download Trainers
07-01-2011, 10:57 PM
Ma zezam se Hysterical
Hteo sam samo da ti skrenem paznju da ne iznosis ideje ovako javno i detaljno jer neko moze da vidi potencijal u tome, a recimo da vec ima razradjene grupe na FBu i sta ti ja znam, tako da ga nikada ne bi stigao, a ispalo bi da u stvari ti njega kopiras.

Ako si vec sve ovako detaljno smislio, jedino ti ostaje da radis i vidis kako ide. Ako je uspesno, super, ako nije krenes sa necim drugim. Neke ideje nece uspeti, neke hoce. vremenom ces verujem steci osecaj za to pa ce biti sve vise uspesnih ideja i projekata.

Sve najbolje Drinking

MyThemeShop.com aff link
Thanks given by (2): drazenbr, pavlek
07-01-2011, 11:02 PM
(07-01-2011 10:57 PM)rigor04 Wrote:  Ma zezam se Hysterical
Hteo sam samo da ti skrenem paznju da ne iznosis ideje ovako javno i detaljno jer neko moze da vidi potencijal u tome, a recimo da vec ima razradjene grupe na FBu i sta ti ja znam, tako da ga nikada ne bi stigao, a ispalo bi da u stvari ti njega kopiras.

Ako si vec sve ovako detaljno smislio, jedino ti ostaje da radis i vidis kako ide. Ako je uspesno, super, ako nije krenes sa necim drugim. Neke ideje nece uspeti, neke hoce. vremenom ces verujem steci osecaj za to pa ce biti sve vise uspesnih ideja i projekata.

Sve najbolje Drinking
hahah, a znaci tako Biggrin
kad sam vidio ":dumb" onda -.-.....

heheh, uglavnom, pozabavit cu se prvo sa skupljanjem ljudi, to i nije tako teško.
koristit cu twitter i fb, na twitteru imam neki programcic koji followa ljude po keywordu.
samo biberam i to je to Biggrin

što se tice kopiranja, nema problema. samo da ne bude identicno. cudi me da se nitko prije toga nije sjetio.. znate sad da lejdi gaga i biber osvajaju svijet sa svojim nastupima i pjesmama, iako je konkurencija NEZAMISLIVO velika, na googlu naravno.
tako da ce sav promet dolazit sa fb-a i twittera.

zanima me ako netko zna koliko placaju za te US ankete?
uglavnom amerika i kanada?

i usput, fulltraffic koliko daje CPM-a za takav promet? kad se balkan vrti na 1 $ (a najveca rupa smo) ameri onda ownaju Biggrin

Download Trainers
07-01-2011, 11:09 PM
Hmmm, jos nisi poceo da radis?
Ajde begaj - izloguj se sa foruma i cepaj po projektu do ujutru.
Smile Smile

MyThemeShop.com aff link
07-01-2011, 11:09 PM
(07-01-2011 11:02 PM)pavlek Wrote:  zanima me ako netko zna koliko placaju za te US ankete?

Zavisi od ankete do ankete moze da ide od 0,2 pa do 20,30,50$(mozda malo preterujem za 50, a mozda i ne)

"Porazi su samo kratka odmaralista za buduce pobede" - M. Pupin
07-01-2011, 11:13 PM
(07-01-2011 11:09 PM)rigor04 Wrote:  Hmmm, jos nisi poceo da radis?
Ajde begaj - izloguj se sa foruma i cepaj po projektu do ujutru.
Smile Smile
e da mi tako uvijek netko kaze, da me natjera. svega bi bilo od mene..
neg kada ja svašta radim usput, provjeravam forum stalno, na fb-u sam.. msn dinga stalno, tu i tamo se LoL odigra, winamp redovito, jede se svakih pol sata...

ništa od toga onda, moram si ja to prije zacrtat da ispunim, ovako usput ne bi išlo xD

(07-01-2011 11:09 PM)ulysses Wrote:  
(07-01-2011 11:02 PM)pavlek Wrote:  zanima me ako netko zna koliko placaju za te US ankete?

Zavisi od ankete do ankete moze da ide od 0,2 pa do 20,30,50$(mozda malo preterujem za 50, a mozda i ne)

solidno, mislim sve vise od 1 $ je solidno, ova sica se ne isplati..
zavisi od ankete, ako treba 5 minuta da je obavis, naravno da je vise love.
a ove sto trebas ime prezime, email, te su sica Biggrin

valjda ce nesto biti od ovoga

Download Trainers
08-01-2011, 05:17 AM (This post was last modified: 08-01-2011 05:17 AM by Black Dragon.)
Ne bih da te demotivisem i baksuziram ali Amerikancima je stvarno pun ku*ac tog Justina.
Po ceo dan je na TV-u, radiu, na netu ima hiljade i hiljade "njegovih" fan FB strana/blogova/portala etc. etc.
Od prvih 50 Justin Bieber FB fan strana, >40 ima vise od 150k clanova ...

Nisam procitao ceo thread ali koliko vidim planiras da stavis CPA gateway na neki 'special' content
na blogu ? Da li mislis da ce ti neko popunjavati te ankete zbog nekih slika, snimaka.. koje mogu naci
sa samo jednom pretragom na Googlu ?

Ali ok, radi, nemoj da prekidas vec nastavi istim ili jos bolje jacim tempom. Sa tim blogom se sigurno
neces obogatiti (finansijski) ali ces zaraditi dosta korisnog znanja koje ces moci da upotrebis u nekim drugim projektima.

Pozdrav i srecno Winking

PS. Poslusaj Igora, nemoj deliti svoje ideje javno Winking

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
08-01-2011, 08:01 AM
Ma i ako ne budes mnogo zaradjivao od adscendmediam uvek mozes da zaradjujes od adsense-a Winking

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
08-01-2011, 07:30 PM
Ima istine u tome sto je Black Dragon rekao da je Amerima pun qrac Justina Biebera.
Medjutim, kad bi napravio prvo jednu bazi clanova/fanova vec pomenutog Biebera a onda im ponudis nesto tipa:
Just in Bieber - analogija sa One night in Paris
Is this possible - J.B. giving BJ?
Bieber losts his cell phone - See his private clips
i bilo sta zbog cega oni zive ( da li je ili nije gay, kolika su mu mooda, privatni snimci) mozda bi se i potrudili da pupune survey. Kao ona fora sa "Vidite pravo lice Lady gage?"

MyThemeShop.com aff link
08-01-2011, 07:43 PM
(08-01-2011 05:17 AM)Black Dragon Wrote:  Ne bih da te demotivisem i baksuziram ali Amerikancima je stvarno pun ku*ac tog Justina.
Po ceo dan je na TV-u, radiu, na netu ima hiljade i hiljade "njegovih" fan FB strana/blogova/portala etc. etc.
Od prvih 50 Justin Bieber FB fan strana, >40 ima vise od 150k clanova ...

Nisam procitao ceo thread ali koliko vidim planiras da stavis CPA gateway na neki 'special' content
na blogu ? Da li mislis da ce ti neko popunjavati te ankete zbog nekih slika, snimaka.. koje mogu naci
sa samo jednom pretragom na Googlu ?

Ali ok, radi, nemoj da prekidas vec nastavi istim ili jos bolje jacim tempom. Sa tim blogom se sigurno
neces obogatiti (finansijski) ali ces zaraditi dosta korisnog znanja koje ces moci da upotrebis u nekim drugim projektima.

Pozdrav i srecno Winking

PS. Poslusaj Igora, nemoj deliti svoje ideje javno Winking

nisam još ni krenio s time, a mislim cak i da nece biti nista od toga.

upravo ovo što kažeš, pun im je k. njega, sve je puno njegovih slika, videa, nastupa..
vidiš, znam to, ali o tome uopce nisam razmisljao.

btw. dobro je sto sam stavio ovu temu, a ti kazes da poslusam igora Biggrin eto vidis sad, krenio bi s time, a na kraju nebi bilo nista od toga, upravo to sto si ti naveo.

uglavnom, volim postavit tu temu kad imam neku ideju, jer vi puno više znate o svemu tome nego ja, i ne mogu samostalno nešta napravit..
mislim na neki "veci" projekt bez da vas tu pitam za mišljenje ili prijedloge. Smile

znaci bieber otpada..
to mi je jedini nacin pomocu kojeg mogu dovotiti posjetu na svoj blog, btw. nisam naveo da razmisljam da niša bude na engleskom jeziku, znaci cijeli blog bi bio na eng. jeziku. i tamo bi vladali popup oglasi, adsense i ostalo.

e sad, problem je koju nišu odabrati a da je "kompatibilna" sa facebook i twitter prometom, jer za google ipak, treba obratiti SEO, a za njega treba puno znanja i vremena, jedino što mi fali je znanje.. jednostavno mislim da ne mogu tako nesto napraviti, nisam ni probavao a pročitao sam sve žive teme u vezi toga na googlu.
mozda je cak i bolje da posjetu ne donosim sa googla jer bi na tom blogu bilo popupa i oglasa.

ali opet, koju nišu odabrati?

ono što me zanima, to je sve vec pretrpano..
te zanimljivosti, znanost, tehnologija, svemir... bla bla bla bla
i opet to sto me zanima bi trebala posjeta dolaziti s googla za nešto "kvalitetniju" zaradu.

jel ima tko ideju na neku nišu koju bi mogao obraditi na blogu.
:S
znam da je pitanje sasvim glupavo, i da necu dobiti odgovor.
ali ne znam sta da radim.. :S

Download Trainers
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  eBay - prodaja proizvoda, postarina i jos po nesto ljubomir28021993 18 4,191 01-02-2018 06:29 PM
Last Post: Lazar023
  Da li je nase trziste spremno za ovako nesto? SpawneR 8 1,116 16-01-2017 05:03 PM
Last Post: Perky
  sta kazete na ovaj potez ? optimista 8 1,875 15-02-2012 05:23 PM
Last Post: AleksaS
  moram vam nešto priznat ! kosicdamir 5 1,096 12-01-2011 05:04 PM
Last Post: AleksaS

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)