Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice
02-01-2011, 02:11 AM
VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice
Evo necega sto ce vas obradovati. Ako je nekome bas hitno da dodje do kartice za online placanje resenje je VISA GIFT kartica iz Erste banke. Odobravanje na licu mesta, sve se zavrsi za 10ak minuta. Najmanja uplata na kartici je 1000 din - od toga se odmah skida 100-150 dinara za kupovinu kartice, ostatak je na raspolaganju. Kartica je inace dinarska, konverzija se vrsi automatski prilikom placanja. Ako je neko koristi ne bi bilo lose da ovde napise svoja iskustva
Detaljnije
Code:
http://www.erstebank.rs/
Visa Electron poklon kartica

MyThemeShop.com aff link
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (2): AleksaS, Black Dragon
07-01-2011, 02:46 AM (This post was last modified: 07-01-2011 02:47 AM by rigor04.)
RE: VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice
UPDATE:

karticu sam uspesno dodao na Moneybookers. Zaduzili mi odredjeni iznos i posle 5 dana otisao sam do banke po izvod na kome je tacno pisalo koliko USDa je zaduzeno. Verifikacija uspesno obavljena.

Prilikom dodavanja novca na MB ( a verovatno prilikom prve transakcije), morate aktivirati opciju Verified by VISA, sto je jedna od mera za zastitu od neovlascenog koriscenja, jer pored svih podataka tipa Broj kartice, MM/YY i CSV, dobijate i opciju svaku transakciju potvrdite i passwordom.

MyThemeShop.com aff link
07-01-2011, 12:25 PM (This post was last modified: 07-01-2011 12:26 PM by maloni1991.)
RE: VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice
ja sam pre jedno 15-ak dana koristio nesto slicno, jedan lik je trebao da mi plati 100$ i kupio mi je vanila gift card (visa) https://www.vanillavisa.com/home.html?pr...csrfToken=
kad sam video da mi je ovo poslao poludeo sam, nisam znao sta da radim sa ovim pa sam dosta guglao o ovome Smile to se dosta koristi u inostranstvu kao poklon itd. da ne dajes nekom 100$ nego mu lepo odneses ovo parce plastike Smile
od 100$ koliko ima na kartici dobio sam 87$, uglavnom zavisi od kartice do kartice, na nekoj mozes samo jednom platiti i to je to, a na nekim moze da se podeli, uglavnom moje prvo iskustvo sa ovim je izuzetno losee - ne mora da znaci da je stvarno lose al ubuduce cu se truditi da izbegavam ovo
04-05-2011, 02:57 PM
Može li se ta Visa iskoristiti za paypal?

All the soccer news you need
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
04-05-2011, 07:39 PM
Srbija i Paypal??? Daj Boze da to vidim u narednih 30 godina

MyThemeShop.com aff link
04-05-2011, 09:06 PM
Sorry,mislio sam na hrvatsku

All the soccer news you need
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
30-05-2011, 09:58 PM
U čemu je caka? I kako se kasnije pare mogu podići sa ove kartice?
Kolike su provizije & slično? Po onome što sam pročitao ovde,
najviše preporučuju internet karticu Banke Intese.
30-05-2011, 10:47 PM
Caka je da karticu vadis za 10 minuta. Mislim da lovu ne mozes da primis na nju, meni koristi da kacim lovu na Moneybookers. Intesinu takodje imam nisam primao lovu na nju, ali nju moras da cekas oko 14 dana. Tako da ako ti hotno treba kartica za placanje i sl idi u Erste.

Napomena, ako se koristi za kupovinu hostinga mozda cete morati da saljete skenirana dokumenta i sl tamo gde kupujete.

(30-05-2011 09:58 PM)deedee1whoa Wrote:  U čemu je caka? I kako se kasnije pare mogu podići sa ove kartice?
Kolike su provizije & slično? Po onome što sam pročitao ovde,
najviše preporučuju internet karticu Banke Intese.

MyThemeShop.com aff link
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Porebna pomoc oko kartice Fullest 1 349 18-03-2018 05:26 PM
Last Post: liquid
  Ukidanje kartica za non EU Kvizac Haderak 2 801 17-10-2017 04:34 PM
Last Post: Kvizac Haderak
Icon4 Payoneer POMOC HITNO guglastican 2 1,004 10-07-2017 09:13 PM
Last Post: guglastican
  Payoneer kartica ne radi izf 0 934 23-05-2017 09:44 PM
Last Post: izf
  Payoneer kartica ne prima britanske funte milooskv 7 1,449 28-02-2017 03:36 PM
Last Post: Lazar023
Sad Skrill kartica nije dostupna u Srbiji milooskv 17 4,934 24-11-2016 02:11 PM
Last Post: greedylittlepig
  EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice mindhunter 65 35,984 02-10-2016 07:03 PM
Last Post: Protuva35
  VISA biznis kartica u Srbiji i povezivanje sa Paypalom IMEmperor 2 1,461 15-09-2016 05:04 PM
Last Post: IMEmperor

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)