Post Reply 

Thread Rating:
  • 11 Votes - 4.55 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako postati Youtube Partner?
31-05-2016, 10:02 PM
RE: Kako postati Youtube Partner?
Da malo pazljivije citas video bi da se u poslednje vreme ljudi non stop zale na to.

Pravljenje AdSense naloga za sve drzave - lukam@null.net
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
31-05-2016, 11:46 PM
I koji je razlog te razlike?

Rodjen da peca a teraju ga da radi...
Send this user an email Find all posts by this user
03-06-2016, 11:11 PM
Pozdrav Svima

Novi sam na YT-u i poceo sam da pravim neke videe. Znaci iskljucivo moj sadrzaj sa free muzikom u pozadini. Ako neko moze da mi kaze kad ubacim video koju licencu da koristim i posto zelim da budem partner preko adsensa a nemam adsens racun kako da ga napravim i da li ce odobriti ako nemam sajt?

Hvala unaprijed
04-06-2016, 08:45 AM
(03-06-2016 11:11 PM)EdisA Wrote:  Pozdrav Svima

Novi sam na YT-u i poceo sam da pravim neke videe. Znaci iskljucivo moj sadrzaj sa free muzikom u pozadini. Ako neko moze da mi kaze kad ubacim video koju licencu da koristim i posto zelim da budem partner preko adsensa a nemam adsens racun kako da ga napravim i da li ce odobriti ako nemam sajt?

Hvala unaprijed

Mozda te i odobre preko youtube kanala al moras imat dobar kanal. Mislim da sam negdje procito da su veci zahtjevi za prijavu za adsense racun, tako da ti je najbolje napravit web sajt i optimizirat ga max pa onda aplicirat za adsense.

Bitcoin
Razmjena linkova design, mobilephones/tech pisite mi na PM
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
04-06-2016, 09:27 AM (This post was last modified: 04-06-2016 09:27 AM by guglastican.)
Youtube mi bez razloga ukino unovcenje (cak nisam ni email dobio). Nemam opciju da se pozalim. A bas mi pregledi dobro krenuli.

Bitcoin
04-06-2016, 09:42 AM
@guglastican

Hvala na odgovoru Smile

U medjuvremenu sam aplicirao preko YT-a za adsens racun i dosao mi je mail da vec imam adsens racun na nekom drugom YT kanalu na kojem nema nista. Postoji li mogucnost da taj stari adsens povezem sa novim YT kanalom. Ima li sta nedozovoljeno u tome?
04-06-2016, 02:30 PM (This post was last modified: 04-06-2016 02:37 PM by kobascity.)
(04-06-2016 08:45 AM)guglastican Wrote:  
(03-06-2016 11:11 PM)EdisA Wrote:  Pozdrav Svima

Hvala unaprijed

Mozda te i odobre preko youtube kanala al moras imat dobar kanal. Mislim da sam negdje procito da su veci zahtjevi za prijavu za adsense racun, tako da ti je najbolje napravit web sajt i optimizirat ga max pa onda aplicirat za adsense.

To je bilo nekada... ja sam neki dan radio novi Adsense za druge račune i napravio sam ga preko YouTube kanala koji sam napravio nekoliko minuta ranije (znači potpuno novi kanal, nula videa na njemu i nula pogleda logično) i bez problema sam napravio adsense.

Naravno ako već imaš napravljen adsense s nekim drugim gmail računom na to ime i prezime (i adresu ulica, broj, grad, selo) onda jendostavno se ulogiraj preko tog gmaila i yt spoji s tim adsensom...ako se više ne možeš spojiti na njega onda jednostavno napiši to googlu (ako su ti odbili onda imaš negdje gdje možeš popuniti obrazac) i u tom svom prigovoru, žalbi ili nazovi već što je to - napišeš da ne možeš više pristupiti svom gmailu (naravno to mora biti istina) i vjerujem da ćeš kroz par dana dobiti pozitivan odgovor...

(04-06-2016 09:27 AM)guglastican Wrote:  Youtube mi bez razloga ukino unovcenje (cak nisam ni email dobio). Nemam opciju da se pozalim. A bas mi pregledi dobro krenuli.

Pišem ovdje da svi vide odgovor ako još nekome bude trebao da ne pišem u privatnu poruku.

Ako imaš prava na njega onda ćeš bez problema vratiti monetizaciju.. Znači otiđi na ''My channel'' pa onda na Videomanager..... tamo u popisu svojih videa vidi jel ti piše što uz taj video... ako je ukinuta monetizacija mora ti nešto pisati...evo u screenshotu ćeš vidjeti otprilike što može biti...

Onda kod tog videa klikneš na to što piše u vezi copyrighta.... i onda na ''file dispute'' i zatim popuniš obrazac sa potrebnim stvarima i čekaš odgovor od youtube-a

U slučaju da ti ništa ne piše uz video zapis za koji govoriš... provjeri uz ostale video zapise jel što piše...pa akoimaš 2 video zapisa koja su npr. blokirana u cijelom svijetu odmah ti yt automatski ukida monetizaciju na svim video zapisima...

e sada provjeri to sve, pa nam se javi jel rješeno...ako nije onda ćemo dalje tražiti rješenje... sretno.

Attached File(s) Image(s)

Aplikacija koja će pomoći svakom YouTuberu: Tubebuddy
04-06-2016, 03:09 PM
Kobascity kada ces nauciti da je zabranjeno ostavljati svoje referral linkove?

Pravljenje AdSense naloga za sve drzave - lukam@null.net
Thanks given by (1): kobascity
04-06-2016, 03:26 PM (This post was last modified: 04-06-2016 03:27 PM by guglastican.)
(04-06-2016 02:30 PM)kobascity Wrote:  
(04-06-2016 08:45 AM)guglastican Wrote:  Mozda te i odobre preko youtube kanala al moras imat dobar kanal. Mislim da sam negdje procito da su veci zahtjevi za prijavu za adsense racun, tako da ti je najbolje napravit web sajt i optimizirat ga max pa onda aplicirat za adsense.

To je bilo nekada... ja sam neki dan radio novi Adsense za druge račune i napravio sam ga preko YouTube kanala koji sam napravio nekoliko minuta ranije (znači potpuno novi kanal, nula videa na njemu i nula pogleda logično) i bez problema sam napravio adsense.

Naravno ako već imaš napravljen adsense s nekim drugim gmail računom na to ime i prezime (i adresu ulica, broj, grad, selo) onda jendostavno se ulogiraj preko tog gmaila i yt spoji s tim adsensom...ako se više ne možeš spojiti na njega onda jednostavno napiši to googlu (ako su ti odbili onda imaš negdje gdje možeš popuniti obrazac) i u tom svom prigovoru, žalbi ili nazovi već što je to - napišeš da ne možeš više pristupiti svom gmailu (naravno to mora biti istina) i vjerujem da ćeš kroz par dana dobiti pozitivan odgovor...

(04-06-2016 09:27 AM)guglastican Wrote:  Youtube mi bez razloga ukino unovcenje (cak nisam ni email dobio). Nemam opciju da se pozalim. A bas mi pregledi dobro krenuli.

Pišem ovdje da svi vide odgovor ako još nekome bude trebao da ne pišem u privatnu poruku.

Ako imaš prava na njega onda ćeš bez problema vratiti monetizaciju.. Znači otiđi na ''My channel'' pa onda na Videomanager..... tamo u popisu svojih videa vidi jel ti piše što uz taj video... ako je ukinuta monetizacija mora ti nešto pisati...evo u screenshotu ćeš vidjeti otprilike što može biti...

Onda kod tog videa klikneš na to što piše u vezi copyrighta.... i onda na ''file dispute'' i zatim popuniš obrazac sa potrebnim stvarima i čekaš odgovor od youtube-a

U slučaju da ti ništa ne piše uz video zapis za koji govoriš... provjeri uz ostale video zapise jel što piše...pa akoimaš 2 video zapisa koja su npr. blokirana u cijelom svijetu odmah ti yt automatski ukida monetizaciju na svim video zapisima...

e sada provjeri to sve, pa nam se javi jel rješeno...ako nije onda ćemo dalje tražiti rješenje... sretno.
http://prntscr.com/bc8r79

Nema kod mene nikakvig linka samo taj komentar sto sam zakacio. Video sam napravio od slika, amerikanac prica u video i muzika je iz youtube library. I kako sad autorska prava da podnesem kad sam ja napravio video. Na jednom video sam u jako kratkom vremenu zaradio 200$ dal je to razlog da mi ukinu modetizaciju za ova dva nova. max prosjek gledanja videa zato se dobro rangira.

Bitcoin
04-06-2016, 07:44 PM
Da li si ti imao dozvolu od amerikanca sto prica u video snimku?
04-06-2016, 07:55 PM
(04-06-2016 03:09 PM)Loxo Wrote:  Kobascity kada ces nauciti da je zabranjeno ostavljati svoje referral linkove?

Nisam stavio nikakav referal link? Ako mislis na ovo u potpisu, pa zar mi nije netko od admina rekao neki dan da se stavi u potpis? ili sam nešto krivo shvatio? NIje mi namjera kršiti pravila izbrisati ću ako se ne smije koristiti...ionako sam to stavio samo da se stavi

04-06-2016, 08:28 PM
(04-06-2016 07:44 PM)volimdaucim Wrote:  Da li si ti imao dozvolu od amerikanca sto prica u video snimku?

Pa kupio sam na fiverru voice record ali nisam nigdje stavio u description, ne znam kako to ide.

Bitcoin
04-06-2016, 08:33 PM
Pa procitas uslove a mozda je i fake prodaja,taj sto ti je prodao mozda ni on nema prava...ima mnogo razloga za ukidanje monetizacije...
04-06-2016, 08:54 PM (This post was last modified: 04-06-2016 08:55 PM by Mishkin.)
(04-06-2016 07:55 PM)kobascity Wrote:  
(04-06-2016 03:09 PM)Loxo Wrote:  Kobascity kada ces nauciti da je zabranjeno ostavljati svoje referral linkove?

Nisam stavio nikakav referal link? Ako mislis na ovo u potpisu, pa zar mi nije netko od admina rekao neki dan da se stavi u potpis? ili sam nešto krivo shvatio? NIje mi namjera kršiti pravila izbrisati ću ako se ne smije koristiti...ionako sam to stavio samo da se stavi
Popravi link da bude klikabilan i malo ga edituj da izgleda kao potpis...

NAJLAKŠI I NAJBRŽI NAČIN DA KREIRATE VIDEO KAO PROFI!!!
Thanks given by (1): kobascity
05-06-2016, 09:25 AM
Cudno mi se desava sa monetizacije, jedan dan ne ispunjavam uvjete drugi dan ispunjavam za isti video. U cemu je stos?

Bitcoin
06-06-2016, 05:04 PM
Pozdrav svima, odlican forum sa odlicnim informacijama! Imam u planu da napravim kanal sa muzikom za relaxaciju. Muzika koju bi uploadovala bi bila uglavnom pod creative commons licencom ili moja u zavisnosti kako budem bila sa vremenom. Verujem da za pocetak necu imati veliki broj pregleda ali bih gledala cesce da uploadujem video zapise. Lokacije sa kojih bi se gledalo nisu ogranicene. Da li biste mi preporucili da krenem preko adsensa ili kao partner sa nekom mrezom. Hvala unapred!
06-06-2016, 05:59 PM
Misljenja su razlicita.
Licno,volim preko mreze zbog brze isplate.
Na tebi je izbor.

Shopmania
Najjeftiniji smart sat
Sportski smart watch
07-06-2016, 11:48 AM
(06-06-2016 05:59 PM)mico Wrote:  Misljenja su razlicita.
Licno,volim preko mreze zbog brze isplate.
Na tebi je izbor.

Brže isplate????? Plaća se preko svih vrsta jednako... jednom mjesečno... samo ti ovisi da li kod neke mreže postoji uvjet koliko se treba skupiti da dođe do isplate... neke mreže nemaju minimum za isplatu pa će ti isplatiti i 0,3 dolara ako si toliko tog mjeseca zaradila... neke stavljaju uvjet da se mora skupiti određena svota na računu (kreće se od 10 do 100 dolara u pravilu), a Adsense isto ima minimum za isplatu a to je ako se ne varam 70 dolara...

Znači svi isplaćuju svaki mjesec na vaš račun... zato nemojte pisati gluposti kao što je ''netko brže isplaćuje'' jer onda netko tko ne kuži to vaše ''brže'' i samo pročita taj post bude u zabludi...

Isto tako ako nećeš zarađivati nakon nekoliko mjeseci bar 70 dolara mjesečno...a onda se nemoj time ni baviti s ciljem zarade... jer gubiš vrijeme... onda to radiš iz ljubavi i to je to... i onda ti opet nije bitno kako i kad ti se isplaćuje..

MREŽE TI UZIMAJU POSTOTAK (od 30-40% u pravilu) od tvoje zarade... sama si razmisli da li želiš davati skoro pola svoje zarade nekome... Naravno prije odluke svakako pripazi da pročitaš malo više o mrežama i adsensu...procjeni sama da li ti mreže mogu donijeti što dobroga i korisnoga, ako da..onda se zapitaj koliko to vrijedi...ako vrijedi toliko koliko ti mreža uzima, onda idi s mrežom nekom.,.. ako ne onda idi s Adsensom..

svakako nemoj potpisivati LOCK ugovore s mrežama, jer će te vezati na godinu-dvije...a ima danas puno mreža koje ti daju partnerstvo bez takvog ugovora (ali i s njima dok se raziđeš potraje mjesec dva u pravilu)...

I svakako pripazi na rating mreže ako se odlučiš ići u partnerstvo jer puno ih je koje znaju zeznuti svoje partnere (ne plate ih, smanje zaradu i sl.)

SRETNO S KANALOM....

07-06-2016, 03:25 PM
Hvala vam! Hvala mnogo na ovako detaljnom odgovoru! Ukoliko bih prvo monetizovala svoje video zapise putem adsensa a posle u nekom trenutku se odlucim za neku mrezu da li tada u bilo kom trenutku mogu da predjem na tu mrezu ili sam obavezana sa adsensom na odredjeno vreme?
07-06-2016, 08:06 PM
(07-06-2016 03:25 PM)bliss M Wrote:  Hvala vam! Hvala mnogo na ovako detaljnom odgovoru! Ukoliko bih prvo monetizovala svoje video zapise putem adsensa a posle u nekom trenutku se odlucim za neku mrezu da li tada u bilo kom trenutku mogu da predjem na tu mrezu ili sam obavezana sa adsensom na odredjeno vreme?

Adsense mislim da možeš prekinuti u svako vrijeme...samo unlinkaš račun (eventualno da im treba koji h da to registriraju) ali mislim da to ide odmah automatski... (neka me netko ispravi ako nije tako).

Ono što ti savjetujem da pripaziš kod adsensa i google-a je da oni ošto kažnjavaju copyright...pa recimo ako izgubiš monetizaciju na jednom youtube acc a imaš još neki acc spojen sa istim adsensom onda odmah to utječe na sve...

e sada ako tek krećeš vjerojatno ćeš imati samo jedan kanal, pa zanemari ovu opasku...ali eto da znaš za ubuduće Smile

Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Icon4 YouTube Copyright Strike & Content ID Match videos - Kako ih ukloniti (Objasnjenje) MilanRE 28 17,495 24-08-2017 09:59 PM
Last Post: mico
  Kako do zarade na youtube.com-u? rakicko 7 5,683 09-07-2016 04:51 PM
  Kako postati youtube partner za 5-7 dana Mrxula 70 23,991 29-12-2015 06:41 PM
Last Post: Almin98
  Youtube od A do Š (Youtube vodič) rakicko 41 22,414 03-12-2015 10:16 PM
Last Post: dalinea69
  Zarobljeni partner dragan993 8 1,841 07-10-2015 08:59 PM
Last Post: sunbeach
  Kako napraviti Youtube kanal SpawneR 17 8,556 22-09-2015 11:27 PM
  Kako funkcionira Freedom partner? Shanyta 23 7,237 16-04-2015 12:15 PM
Last Post: Shanyta
  Yt adsense partner iz balkanskih zemalja Ace_ 4 2,225 19-04-2014 09:39 AM
Last Post: Ace_

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 4 Guest(s)