Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urbae partner program (sadasnji Neogen)
14-12-2010, 07:04 PM (This post was last modified: 14-12-2010 07:06 PM by mladja04.)
Smil4332b7ad99d21 Urbae partner program (sadasnji Neogen)
Nekadasnji Urbae sajt, sadasnji Neogen (poljubac . com, lovedelux . com), je imao partner program za vlasnike sajtova i placali su 0.05Ec po kliku. pre tacno godinu ipo dana, znaci pocetkom prosle godine, su ugasili taj program za zaradu.
Interesuje me da li je neko saradjivao sa njima i da li su mozda nekom ostali duzni?

Jer meni su ostali duzni dosta para, a jedini komentar koji dobijem od njih posle svakih upucenih 50 mailova je da je trenutno kriza, da obaveze miruju i da ce biti isplacene!!!
A pre 2 godine (ili 3) kada sam zatrazio isplatu novca su mi greskom uplatili novac i to dva puta. Vreme je prolazilo i grizla me je savest pa sam im javio da su mi greskom poslali vise novca. Tek nakon te moje intervencije su videli da su pogresili i dogovorili smo se da novac ostane meni a kada bude sledeca isplata da prebijemo tu uplatu. I tako je i bilo. Ali onda sam sakupio ponovo dosta novca i kada im zatrazio isplatu oni ubacise obavestenje da prekidaju program i da ce svi biti isplaceni, a kada nezna se!!!
ima li neko neki predlog sta da radim?

Sediste firme mi se nalazi u Rumuniji i kakovidim imaju veoma dobre i popularne sajtove. U Srbiji im takodje dobro ide, a malo su kontradiktorni odgovori koje daju na svoje obaveze!!!!!

Hvala i pozdrav, Mladen

Farma / Dvor
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-12-2010, 08:04 PM
RE: Urbae partner program (sadasnji Neogen)
Nema nista od njih.
http://glavnibaja.blogspot.com/2009/08/n...ranti.html

Online igre - Jos igrica

Ninet Hosting - Najbolji hosting u Srbiji
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)