hi StumbleUpon promocija sajta
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
StumbleUpon promocija sajta
14-12-2010, 12:33 PM
StumbleUpon promocija sajta
Koliko sam uspeo da pretrazim google primeti sam da na nasim prostorima jako malo je pricano o ovom sajtu, a na ovom forumu pretraga pokazuje da nije pominjan.
Da li neko koristi ovaj sajt za promociju svoih sajtova? I zanima me kako povecati gledanost objava? Ono sto sam primeti jeste da neki ljudi imaju gledanost svojih objava i preko 30K, a pritom nevaju vise od 50 ljudi koji ih prate i koje oni prate.

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
14-12-2010, 01:11 PM
RE: StumbleUpon promocija sajta
StumbleUpon je legenda vec godinama,instaliras njihov toolbar i setujes kategorije koje te zanimaju i prilikom pretrage izbacuje je ti random sajtove iz tvoje interesne grupe,verovatno se tu nakupi pokoja kila gledanja.
Quote this message in a reply
14-12-2010, 01:14 PM (This post was last modified: 14-12-2010 01:15 PM by Davor85.)
Koristim SU godinu-dvije i imam jak account tamo (26K favorites i 953 Followersa).
SU je odlična stvar za dobiti promet. Samo se nemoj trudit previše da ga shvatiš, jer nećeš uspjet. Čudno nekak taj njihov algoritam funkcinora.
Discover i share, pa ako prođe prođe, može dobit par tsuća posjeta do par stotina tisuća. Najbolje prolaze članci sa slikama (humor, art, bizarno...). NEkad za neki članak koji misliš da će super proći ne dobiješ ništa posjeta, a za neki glupi dođe puno.

Samo nemoj otvoriti account i cijelo vrijeme discoveraš i shareaš istih par sajtova, prijavit će te i ban. Moraš što višerazličitih sajtova i tako, biti kao najobičniji korisnik, a ne webmaster kojem je cilj samo svom sajtu dovuć posjete.
E da i najbolje je otvorit account na neko žensko ime i neku slatku curu u vatar, tak ćeš najlakše skupit followere hehe.

Davor85, ponosan član Internet zarada foruma od Mar 2010.
Thanks given by (2): wizard
14-12-2010, 05:06 PM (This post was last modified: 14-12-2010 05:09 PM by Jokja.)
Mozda ne bi bilo lose i povremeno da podelim i clanke koje je neko drugi objavio na StumbleUpon, mozda neke od par hiljada pregleda? Pa neko ce valja vec da ubode i na moj Smile A sta mislite?

18-01-2011, 05:10 AM
S;lazem se sa DAvorom, Stumble je veoma kompleksan ali isto tako i veoma mocan, i ja takodje imam dosta jak nalog, sa dosta review-a. Winking

BTW Izlgeda da se Davor i ja znamo odavno, ili bih trebao reci Oliva? Tonuge2
19-01-2011, 02:02 AM
(18-01-2011 05:10 AM)Crni Wrote:  S;lazem se sa DAvorom, Stumble je veoma kompleksan ali isto tako i veoma mocan, i ja takodje imam dosta jak nalog, sa dosta review-a. Winking

BTW Izlgeda da se Davor i ja znamo odavno, ili bih trebao reci Oliva? Tonuge2

Welcome_sign Sparkle

29-01-2011, 02:30 PM
Smile RE: StumbleUpon promocija sajta
Slažem se sa svim članovima da je SU-ov algoritam prilično kompleksan i zamršen, ali ima jedna stvar koja je vrlo jasna i korisno je znati: što više ljudi kojima SU prikaže tvoj članak ili stranu pritisne thumb-down, odnosno pokaže da mu se ne sviđa, to će SU manje da je prikazuje drugim korisnicima.
To znači da su se oni članci koji imaju više K pogleda sviđaju mnogima i da ih SU češće izbacuje.
Možda ovo svi znate, ali eto za svaki slučaj da pomenem. Možda će nekom biti od pomoći.
25-02-2011, 06:55 PM
moze neko da mi pomogne sa ovim..instalirao sam i sta sad?
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
25-02-2011, 10:46 PM
(25-02-2011 06:55 PM)srkicarinho Wrote:  moze neko da mi pomogne sa ovim..instalirao sam i sta sad?

niko? Bored
26-02-2011, 01:36 PM
(25-02-2011 10:46 PM)srkicarinho Wrote:  
(25-02-2011 06:55 PM)srkicarinho Wrote:  moze neko da mi pomogne sa ovim..instalirao sam i sta sad?

niko? Bored

kreni stiskat "Stumble" u toolbaru i lajkat članke. pisat reviewe.. Odlaziš na profile drugih ljudi, lajakš, pišeš review i Suscribe... Možeš i slat privatne poruke di kaćžeš kako kako ima super stranicu, da ga praitš pa ako želi da se i on na tebe "pretplati", ali nemoj pretjerivat i spamat.

radi discovere (samo pazi da to budu različiti sajtove, ne par istih, i probaj da bude nekih jačih)

18-04-2011, 10:50 PM
Ako je neko za razmenu discover i share, neka mi se javi na pm(14K Favorites 294 Followers)

WrongDream.com
24-04-2011, 04:31 PM
(18-04-2011 10:50 PM)glumerys Wrote:  Ako je neko za razmenu discover i share, neka mi se javi na pm(14K Favorites 294 Followers)

Sakupljam ekipu koja ima stumble i reddit i dici cu nekakav lite forum gdje ce se ta ekipa regat i medusobno cemo se addati.

Kad neko stavi neku "svoju" vijest digne topic i svi ostali mu lajkaju tu vijest. Znaci samo kad se radi o vlastitim sajtovima, necemo si sve sto stavimo fillati jer nema potrebe.

Uglavnom, to ce sluzit tome da svi imamo koristi i dobijemo sto vise prometa kako bi mogli lakse monetizirati svoje stranice.

Oni koji su zainteresirani neka mi se jave na pm pa da vam mogu javiti na vrijeme kad bude sve spremno. To bi moglo dobro funkcionirati Winking.

Svako ce trebat izdvojiti 2 minute da pogleda na forum kome sve treba lajkat vijesti... Na redditu ili stumbleu (ovisi ko sta koristi) i to je to. Tako ce drugi i vama.

Nije bitno dali imate 0 ili 1000 followera, samo mi se javite. Ja sam tek poceo sa stumble-om i imam 2 followera, do kraja tjedna cu ih imati vec 10 garant. Sa twitterom sam poceo prije 4 dana, imam 200 followera.

Ako kome nije jasno sta, moze ovdje pitati. LP Waving
30-04-2011, 02:19 PM
(24-04-2011 04:31 PM)cropua Wrote:  
(18-04-2011 10:50 PM)glumerys Wrote:  Ako je neko za razmenu discover i share, neka mi se javi na pm(14K Favorites 294 Followers)

Sakupljam ekipu koja ima stumble i reddit i dici cu nekakav lite forum gdje ce se ta ekipa regat i medusobno cemo se addati.

Kad neko stavi neku "svoju" vijest digne topic i svi ostali mu lajkaju tu vijest. Znaci samo kad se radi o vlastitim sajtovima, necemo si sve sto stavimo fillati jer nema potrebe.

Uglavnom, to ce sluzit tome da svi imamo koristi i dobijemo sto vise prometa kako bi mogli lakse monetizirati svoje stranice.

Oni koji su zainteresirani neka mi se jave na pm pa da vam mogu javiti na vrijeme kad bude sve spremno. To bi moglo dobro funkcionirati Winking.

Svako ce trebat izdvojiti 2 minute da pogleda na forum kome sve treba lajkat vijesti... Na redditu ili stumbleu (ovisi ko sta koristi) i to je to. Tako ce drugi i vama.

Nije bitno dali imate 0 ili 1000 followera, samo mi se javite. Ja sam tek poceo sa stumble-om i imam 2 followera, do kraja tjedna cu ih imati vec 10 garant. Sa twitterom sam poceo prije 4 dana, imam 200 followera.

Ako kome nije jasno sta, moze ovdje pitati. LP Waving

nije lose ja sam za, na stumbleu isto imam malo followera, ali ici ce to prema gore, imam i par twitter racuna, svaki oko 500tinjak followera

Kvalitetne usluge grafičkog dizajna
30-04-2011, 08:14 PM
imat cu te na umu... cim ozdravim cu svima javiti sto i kako Winking
01-09-2011, 02:11 AM
Uvijek za. samo javite..

Svemirac Novosti
20-10-2011, 12:48 AM
Super ideja, jel bilo sta u medjuvremenu sa tim?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  najblji način povezivanja sajta sa FB mvasic 2 6,105 02-03-2013 01:03 AM
Last Post: mvasic
  Sta mislite o promociji na Stumbleupon-u? wizard 2 3,201 27-06-2012 11:39 PM
Last Post: JelenaM

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)