Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od 0 do 1000 subscribera u mjesec dana!
» Money is in the list - pratite me dok je gradim
07-01-2011, 02:52 PM
RE: Od 0 do 1000 subscribera u mjesec dana!
KVIK APDEJT:

Od vremena zadnjeg update-a pa do danas nisam baš bio pretjerano aktivan oko gradnje liste jer sam morao (i dalje moram) nadoknadit tjedan dana neaktivnosti što se tiče freelance zarade i pisanja članaka (Dražene ako čitaš ovo, taman sam uzeo pauzu od pisanja ovih "un dijeta" članaka pa očekuj večeras ili sutra prvi paket koji tako dugo i željno iščekuješ Biggrin)

Uglavnom, da ne piskaram puno i zamaram vas peripetijama, slike govore sve o trenutnoj situaciji:
[Image: CropperCapture2.jpg]

[Image: CropperCapture4.jpg]

Imam mnogo nepotvrđenih subscribera, skoro 40% sve skupa što je jako mnogo, narednih dana ću se pozabavit time da pokušam smanjit ovaj postotak na neku prihvatljivu razinu.

Od neki dan sam se skompao sa simbakom (jedan od moderatora ovdje na IZF-u) koji se zainteresirao za ovaj moj mini-projekt i ponudio svoju pomoć. Zasada neću otkrivati detalje, no mislim da mogu reći da je simbak kralj automatizacije i da će mi puno olakšat daljnje planove.

Također odlučio sam se ostavit traffic exchange-ova. Safeliste i downline builder-i još uvijek daju pristojne rezultate (2-3 subscribera dnevno).

Za naredni mjesec imam u planu isprobat safe-swaps.com koji se doduše plaća (15$ mjesečno ako se ne varam) ali prema mnogim pričama ispada da je jako dobar servis koji skraćuje vrijeme nalaženja ad-swap partnera i automatizira proces.

To je manje više to, neću pisat novi update vjerojatno naredna 2-3 tjedna jer mi sada slijedi pakleni finale na faksu i moram ostavit nešto vremena kako bih zadržao neki nivo online zarade.

Pozz

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Black Dragon
07-01-2011, 03:05 PM (This post was last modified: 07-01-2011 03:07 PM by iggysick.)
Ja moram priznati da sam iznenađen rezultatima koje pokazuješ.
Po njima ispada da se bez problema može prodati hrpa toga sa clickbanka i već prvi mjesec zaraditi sasvim solidna cifra uz jako jako malo prometa.
Meni je jasno da je tu u pitanju ciljani promet no svejedno, svi koji koriste iste izvore koje koristiš i ti zapravo ih koriste da bi nešto prodali a ne nešto kupili.

Edit: da sam ja na tvom mjestu učinio bih dvije stvari: potražio bi nekoga tko gradi liste tj dila ili gradi newsletter liste za lovu i druga stvar,išao bih na jeftine ppc kampanje promovirajući te liste-newslettere i giveawayove
07-01-2011, 04:16 PM
(07-01-2011 03:05 PM)iggysick Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja moram priznati da sam iznenađen rezultatima koje pokazuješ.
Po njima ispada da se bez problema može prodati hrpa toga sa clickbanka i već prvi mjesec zaraditi sasvim solidna cifra uz jako jako malo prometa.
Meni je jasno da je tu u pitanju ciljani promet no svejedno, svi koji koriste iste izvore koje koristiš i ti zapravo ih koriste da bi nešto prodali a ne nešto kupili.

Edit: da sam ja na tvom mjestu učinio bih dvije stvari: potražio bi nekoga tko gradi liste tj dila ili gradi newsletter liste za lovu i druga stvar,išao bih na jeftine ppc kampanje promovirajući te liste-newslettere i giveawayove

Pa da, mogu reć da sam imao i malo sreće, no bez obzira na sve na ovome se da zaradit sasvim pristojno već prvi mjesec ako se zna što se radi King

Međutim varaš se za ovo da su svi koji su na ovim TE-ima i safelistama tu SAMO da prodaju - ja sam živi primjer da si u krivu, i što je još bolje to sam dokazao drugi put (već sam odprije bio zaradio par stoja dolara na isti način)

Što se tiče skaliranja i leverage-a imam ja još par ideja u glavi no to tek kada nabildam ovu inicijalnu bazu subscribera.

Airsoft Field
07-01-2011, 04:45 PM
Rovad super, baš mi je drago. Čini se laka zarada, ali koliko je Rovad vremena potrošio da bi to sve napravio, pokrenuo, koliko je izmjena napravio, koje je proizvode promovirao, u koje vrijeme itd. Ništa nije slučajno. Ali naravno uvijek može bolje, samo naprijed Davore Winking
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
07-01-2011, 05:12 PM
(07-01-2011 04:45 PM)InFlames20 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Rovad super, baš mi je drago. Čini se laka zarada, ali koliko je Rovad vremena potrošio da bi to sve napravio, pokrenuo, koliko je izmjena napravio, koje je proizvode promovirao, u koje vrijeme itd. Ništa nije slučajno. Ali naravno uvijek može bolje, samo naprijed Davore Winking

Pa nije lako, vidiš ja sam stvarno mislio da ću bit u stanju s obzirom na sadašnje znanje i iskustvo doći do zadanog cilja od 1000 subscribera u prvih mjesec dana, ali kao što se vidi fulao sam za više nego 1000% Biggrin. Mogu se dijelom izvuć i na činjenicu da su bili blagdani, da sam imao fibru, da sam morao učit, da sam morao pisat na kraju krajeva članke, no bez obzira na sve to svjestan sam sada da sam se gadno prevario.

No to me niti malo ne obeshrabruje, svako carstvo je započelo od prve cigle koju je doseljenik nataknuo kao temelj buduće kuće, tako i ja gledam naprijed i znam da će od ovoga nešto bit, no poučen ovim najnovijim iskustvom ne znam točno što mogu očekivat i koliko brzo - vidjet ćemo usput, vjerojatno ću (opet) napravit i određeni broj grešaka, no jedino tako se mogu naučit i steći iskustvo.

Airsoft Field
07-01-2011, 06:26 PM
(07-01-2011 04:16 PM)rovad Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(07-01-2011 03:05 PM)iggysick Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja moram priznati da sam iznenađen rezultatima koje pokazuješ.

Pa da, mogu reć da sam imao i malo sreće, no bez obzira na sve na ovome se da zaradit sasvim pristojno već prvi mjesec ako se zna što se radi King

Međutim varaš se za ovo da su svi koji su na ovim TE-ima i safelistama tu SAMO da prodaju - ja sam živi primjer da si u krivu, i što je još bolje to sam dokazao drugi put (već sam odprije bio zaradio par stoja dolara na isti način)

Što se tiče skaliranja i leverage-a imam ja još par ideja u glavi no to tek kada nabildam ovu inicijalnu bazu subscribera.

Nisam ja rekao da su oni SAMO i isključivo da ti nešto prodaju već sam rekao da je s obzirom na vrstu prometa convert ratio nevjerojatan.
Ako nemaš pojma o čemu ogovir probaj na ppc reklmirati te iste clickbank proizvode pa ćeš vidjeti koliko muke i love moraš potrošiti da bi prodao jedan jedini proizvod a eto ti si prodao koliko vidim 5-6 komada sa samo 80 suscribera!
07-01-2011, 08:21 PM (This post was last modified: 07-01-2011 08:24 PM by simbak.)
Eto kao sto je rovad naveo i ja sam se ukljucio u ovaj projekt. Sve u svemu on ima jedno odredjeno znanje koje ja nemam i obrnuto, pa se nadam da ce mo se na taj nacin ljepo nadopuniti i prosiriti nase znanje. Ipak su uvijek dvije glave pametnije nego jedna. Smile Za pocetak mogu reci da smo dosta dobro startali i u prvom danu cak i zaradili Smile.

Eto da ja sad bas neduljum pricu bumo vidjeli kako ce sve ovo ici.

Waving

Sick Submiter - Odlican Link Building Alat
Xbox Error Codes

07-01-2011, 10:08 PM
(07-01-2011 06:26 PM)iggysick Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(07-01-2011 04:16 PM)rovad Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Nisam ja rekao da su oni SAMO i isključivo da ti nešto prodaju već sam rekao da je s obzirom na vrstu prometa convert ratio nevjerojatan.
Ako nemaš pojma o čemu ogovir probaj na ppc reklmirati te iste clickbank proizvode pa ćeš vidjeti koliko muke i love moraš potrošiti da bi prodao jedan jedini proizvod a eto ti si prodao koliko vidim 5-6 komada sa samo 80 suscribera!

7 komada Smile. S tim da sam od samo jednog komada dobio proviziju od 136.86$ Smile. Ma dobro, ovaj način zarade mi nije nepoznanice ni nešto novo, znam ja odprije da to šljaka, no moram priznat da je prvi put da je netko preko moga linka potrošio 297$.

Ponavljam, imao sam malo početničke sreće, to je super, no tek sada slijedi mukotrpan posao nastavka građenja liste i određenog "prizemljavanja" jer čisto sumnjam da mi se može ovako zalomit više puta u kraćem pa i dužem periodu.

Veličina liste i profit će se neminovno povećavati ako nastavim ovako kako sam započeo jer primjećujem da ljudi otvaraju moje follow-up mejlove, nisu baš basnoslovni postoci (prije 5 dana sam računao i globalno je ispalo 13%, definitivno može puno bolje) no za razliku od 1-2% open rate-a koliko sam imao kada sam se prvi puta bacio u list building to je opet jako dobro povećanje.

Airsoft Field
12-01-2011, 02:11 PM
Kako napreduje tvoj listbuilding?
15-01-2011, 10:10 PM
"Off topic" je prebacen u ovu temu :

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
24-01-2011, 04:18 PM
(12-01-2011 02:11 PM)milan93 Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Kako napreduje tvoj listbuilding?

Evo da se javim na brzinu nakon poduže stanke. Pošto mi je sada finale prvog semestra na faksu i još uvijek hvatam zaostatke i od faksa i od drugih stvari od kojih zarađujem na Internetu, nisam bio previše aktivan što se tiče građenja liste no to ne znači da sam odustao. Nema šanse da odustanem nakon onih početnih uspjeha.

Budući da ovo tipkam iz sveučilišne knjižnice ne mogu sada postat screenshotove jer ne mogu uploadat slike na host ili na one image sharing sajtove. No uglavnom lista se popela na nekih 130 subscribera. Što se tiče para, to je, kako sam i očekivao, presušilo zasada jer em je prvi mjesec kada ljudi uvijek manje kupuju em sam odlučio "kultivirat" listu tj gradit odnos sa subscriberima tako da im šaljem i neke korisne stvari savjete i lekcije. Ovo pomaže na duže staze jer jednom kada opet počnem slat promo mejlove ljudi će (nadam se) opet kupovat preko mojih aff linkova. S druge strane, kada bi im samo slao "buy this" poruke, stvorio bih dojam da sam tu samo da izvučem pare iz njih i ništa drugo.

Bila je samo jedna "random" prodaja od koje sam zaradio 20$ u proteklih 20-30 dana no realno gledano nisam očekivao ni to. Sve skupa je to nekih 400-injak dolara otkada sam krenio sa ovim, što se mene tiče to je više nego duplo od onoga što sam očekivao Smile.

Sljedeće što mi je u planu jest dogurat do nekih 300-500 subscribera i onda aktivnije počet tražit patnere za kros promociju (već spomenuti ad swap-ovi, način građenja liste gdje 2 email marketera u istom niche-u međusobno promoviraju jedan drugoga na vlastite email liste). Kada mi stigne ček na gore spomenuti iznos razmišljam i da 200$ spucam na viralurl.com gold accouunt jer sam dosada sa credit based safelistama/list builderima imao dosta uspjeha. Ovako bih svako 3 dana bio u mogućnosti dodat još 5-10 subscribera na listu jer viralurl ima daleko najviše članova (preko 70 000) od svih sličnih servisa.

Kada prođu kolokviji i ispiti planiram dovršiti pisanje već započetog ebook-a o affiliate marketingu i možda čak napisat još 2-3 ebook-a o dovođenju prometa, social marketingu, freelance zaradi i slično te onda te 3-4 knjige sklopit u jedan paket i onda prodavat. Međutim, sve sam bliže odluci da jednom kada to napravim potražim nekoliko JV partnera koji već imaju par tisuća email subscribera u IM niche-u i onda im ponudim 100% provizije na prodani proizvod (cijena paketa bi vjerojatno bila 17-27$).
Pitate se zašto? Stvar je u tome da na taj način mogu izgradit ciljanu listu KUPACA u relativno kratkom vremenu bez da potrošim centa na traženje kvalitetnog prometa. Istina, na taj način ne bih ništa zaradio, no JV partneri bi bili plaćeni tek NAKON što netko od njihovih subscribera kupi moj proizvod, a ja bih na taj način bio u mogućnosti gradit kvalitetnu listu bez puno muke i ulaganja. Tako izgrađena email lista je daleko kvalitetnija od one koja se gradi na način da se nekom nudi nešto besplatno zato jer je to email lista ljudi koji su već nešto kupili.
No ovo je već područje u koje ja nikada nisam zalazio tako da će to bit svojevrsni eksperiment

Airsoft Field
Thanks given by (1): drazenbr
10-02-2011, 02:01 AM
Danas mi je došao čekić od Clickbank-a, moram priznat da mi je to baš onako poticaj da ne odustanem od ovoga nego da guram kolko god bude trebalo, makar trebalo još 5 mjeseci da dođem do zadanih 1000 subscribera.

Evo slika - ne znam zašto je okreće za 90° stalno, no opet je vidljivo.

[Image: chekic.jpg]

Pravo da kažem ne znam ni zašto ovo uopće i stavljam, valjda zato što se želim pohvalit, istaknit, ah ta ljudska psiha Winking

By the way lista trenutno broji 153 ljudi, jedva čekam uhvatiti vremena i nastaviti promociju squeeze stranica.

Airsoft Field
06-03-2011, 12:05 AM
Samo tako nastavi ovo sto si uradio je i moja zelja i trudim se ali slabo mi ide ali necu odustati. Biggrin
Thanks given by (1): adsenseamater
06-03-2011, 01:25 AM
Ma od ovoga ne odustajem, nego zbog svih ovih ispita, sranja, prebacivanja s jednog faksa na drugi i drugih gluposti ne stignem posvetit konzistentnu pažnju ovome projektu, pa vrlo sporo napreduje.

Airsoft Field
04-04-2011, 02:06 AM
@rovad Znam jednu paid metodu za dobivanje signupova - ako si zainteresiran možeš me kontaktirati na skype

you are reading lies upon lies
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
06-04-2011, 10:11 PM
@rovad da li si probao sa Giving away FREE software načinom gradnje liste?

Zaradi $10 000 u 10 min !!!
14-05-2011, 04:54 AM
(06-04-2011 10:11 PM)drazenbr Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. @rovad da li si probao sa Giving away FREE software načinom gradnje liste?

Sorry na otegnutom odgovoru, muku mučim sa Internetom ovdje u Mostaru, pa se spojim ovako kada uhvatim signal (nerijetko i ovako debelo iza noći ili vrlo rano ujutro).

Uglavnom sam dijelio besplatne reportove, probao sam nešto sa nekim youtube softverom + report, rezultati su manje više isti...

Airsoft Field
01-06-2011, 03:22 PM
Rovad bas me zanima da li si imao neku prodaju od taffica sa surfexchange sajtova???
Da li si promovisao ebook's ili software? I da li si promovisao samo clickbank proizvode?

List building je nesto sto me jako interesuje, mada jos uvek nisam zagazio...

Hvala i srecno!
Find all posts by this user
01-06-2011, 10:00 PM
(01-06-2011 03:22 PM)Fposter Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Rovad bas me zanima da li si imao neku prodaju od taffica sa surfexchange sajtova???
Da li si promovisao ebook's ili software? I da li si promovisao samo clickbank proizvode?

List building je nesto sto me jako interesuje, mada jos uvek nisam zagazio...

Hvala i srecno!

Uglavnom su bili ebooks, nešto malo i software. Ne mogu ti točno reć odakle je došao promet od kojeg sam zaradio, budući da sam bio aktivan i na exchange-ovima i na tzv safelistama, znam samo i da na jednima i na drugima ima mnogo Amera i skoro 80% email liste su mi Ameri. A svi znamo da su Ameri mnogo lakši na "okidaču" kad je u pitanju kupovina preko Interneta.

Airsoft Field
16-03-2012, 01:21 AM
davore kakvo je tvoje iskustvo sada posle vise od pola godine? da li si nastavio sve ovo?i da li se isplati?
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Trafficwave 60 dana besplatno LeonMak 2 3,138 01-05-2013 11:50 PM
Last Post: LeonMak

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)