Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Click Bank promocija
05-12-2010, 11:17 AM (This post was last modified: 05-12-2010 11:18 AM by Jokja.)
Click Bank promocija
Hteo bi da promovisem neki Click Bank proizvod, sad zanima me da li kada linkujem tu stranu koju promovisem mogu odmah da linkujem na stranu za placanje ili mora na pocetnu stranu tog sajta koji promovisem?

Recimo evo uzecu jedan primer:
Recimo napravio sam blog na kojem zelim da promovisem ovaj proizvod Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. (nisam ga napravio ali eto neka ovo bude primer)
i sad da li moram da linkujem na tu pocetnu stranu Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
ili mogu da napravim sliku korpe kao na njihovom sajt, znaci da bude sve isto, ta korpa bi direktno isla na njihovu korpu za kupovinu tog proizvoda https://ssl.clickbank.net/order/orderform.html?time=1291540505&vvvv=74726166666963626f73&item=1&cbskin=507&vvar=cbskin%3D507

Da li je tako nesto moguce, da li je mozda potrebno nesto izmeniti ili kako vec mora da se napravi?
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
06-12-2010, 02:25 PM
RE: Click Bank promocija
Možeš raditi direktan skok na order page od CB proizvoda - moj savjet je ako koristiš WP (wordpress) onda koristi affiliate ninja ili možeš jednostavno kopirati link iz browsera kada se nalaziš na order page-u (znači da si kliknio na svoj vlasititi aff. link)

Nadam se da sam dobro objasnio Smile

Detaljnije to možeš pogledati na samoj stranici Clickbanka

Svako dobro,
D.

you are reading lies upon lies
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
17-02-2013, 11:26 PM (This post was last modified: 17-02-2013 11:27 PM by Outbox.)
Proslo je vise od dve godine od otvaranja ove teme, pa me zanima da li je to i dalje moguce?

Naime, hocu da promovisem jedan CB proizvod i zelim da potencijalni kupac ode direkt na order page, da zaobidjem zvanicnu stranicu tog proizvoda.
Negde sam naleteo na info da to nije dozvoljeno, vec moram da kontaktiram zvanicnog prodavca ne bi li mi on dao odobrenje i kreirao link sa mojim aff linkom, jer ima neko fora sa cookies-ima i mozes da popijes ban od CB-a. Nisam bas najbolje razumeo.

Poslao sam e-mail zvanicnom prodavcu, pa nadam se da ce mi odgovoriti.

Da li je imao neko iskustva sa tim?
20-02-2013, 11:03 PM
(17-02-2013 11:26 PM)Outbox Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Proslo je vise od dve godine od otvaranja ove teme, pa me zanima da li je to i dalje moguce?

Naime, hocu da promovisem jedan CB proizvod i zelim da potencijalni kupac ode direkt na order page, da zaobidjem zvanicnu stranicu tog proizvoda.
Negde sam naleteo na info da to nije dozvoljeno, vec moram da kontaktiram zvanicnog prodavca ne bi li mi on dao odobrenje i kreirao link sa mojim aff linkom, jer ima neko fora sa cookies-ima i mozes da popijes ban od CB-a. Nisam bas najbolje razumeo.

Poslao sam e-mail zvanicnom prodavcu, pa nadam se da ce mi odgovoriti.

Da li je imao neko iskustva sa tim?

Pozdrav. Da, možeš to učiniti, ne protivi se pravilima Clickbanka. Samo obrati pozornost da ne zaboraviš unijeti svoj ID kad radiš transfer na order page, meni se to znalo dešavati.
21-02-2013, 04:32 PM (This post was last modified: 21-02-2013 04:33 PM by Outbox.)
Kontaktirao sam prodavca i dobio sam odgovor da to ne moze Sigh

Nasao sam nacin kako tehnicki da odradim link, ali nailazim na netu na razne informacije kako to nije dozvoljeno, neki tvrdi da jeste, a ne mogu da nadjem u CB TOS-u nesto vise o tome. Sad sam zbunjen Stars
02-03-2015, 07:06 PM
Da ali je dozvoljeno imati sajt samo sa Click bank proizvodima!?Znaci samo na taj sajt postavljam banere od click bank proizvoda koje hocu da preprodajem preko click bank.
03-12-2017, 10:14 PM
To je zapravo i jedini pravi nacin ako zelite doci do neke zarade.

Realno vecina CB proizvoda su smece, scam., u smislu da ne dobijes ono sto pise da ces dobiti..

E sad, ako dovedes ljude na tu njihovu stranicu, postoji sansa da ce odustati... Ali, ako napravis svoju stranicu, napravis puno kvalitetnije sve, realnije... I stavis link direkt na placanje, tada je to puno bolje.. Osobno to radim i povecao sam zaradu za pun k..

1. ako je scam stranica, onda ljudi prvo mogu izguglati prije nego kupe i sve saznaju, vide da je scam i odustanu.. Ovako ti ne das tocan naziv proizvoda pa ljudi ne mogu ni izguglati o cemu se radi Biggrin .. Iako je i to prevara, ali jbg, sta ces, moras se snaci, ne? Winking Biggrin

svatko se snalazi kako umije i moze..
da su proizvodi OK, onda nema potrebe za time, pozitivni komentari svuda, prodavat ce se. .ovako se moras snaci, nema ti druge..

ali to je samo jedan dio taktike,, treba tu jos puno toga da bi se konvertiralo.. ovo je samo zadnji dio svega
03-12-2017, 10:50 PM
E-Business i E-marketing kategorija je imala najvise scam-ova, mada najbolji conversion. Navodno se Clickbank tu malo popravio, jer je odlucio eliminisatiali vecinu tih proizvoda, pa su se pojavile platforme tipa Clicksure i Clickbetter gde su prevaranti masovno presli. U svakom slucaju i dalje treba izbegavati ovu kategoriju na Clickbank-u, jer im je refunds & chargebacks i dalje preko 50% u proseku (mozda ima izuzetaka)!
03-12-2017, 11:09 PM
(03-12-2017 10:50 PM)weblinks Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. E-Business i E-marketing kategorija je imala najvise scam-ova, mada najbolji conversion. Navodno se Clickbank tu malo popravio, jer je odlucio eliminisatiali vecinu tih proizvoda, pa su se pojavile platforme tipa Clicksure i Clickbetter gde su prevaranti masovno presli. U svakom slucaju i dalje treba izbegavati ovu kategoriju na Clickbank-u, jer im je refunds & chargebacks i dalje preko 50% u proseku (mozda ima izuzetaka)!

mislim da vecina ljudi ni ne zna ponistiti pretplatu, posto je dosta komplicirano na clickbanku. .za sad nemam povrata, a sad da li ce biti ili ne, ne znam
03-12-2017, 11:36 PM
Mislim da je problem sto mnogi koji kupuju ove stvari se vec bave marketingom i znaju za 60 dana garancije i to zloupotrebljavaju da bi ukrali program i videli o cemu se radi besplatno. Ako promovises ljudima koji ne znaju za mogucnost zloupotrebe, onda si ok. Ja sam promovisao neke proizvode u ovoj kategoriji mesecima i nisam imao ni jedan refund/chargeback, dok za neke programe sam imao i preko 75%. Ako si nasao dobar program, ubo si premiju.

Proizvodi iz nekih drugih kategorija, gde nema puno prevaranata koji prodaju, su mnogo sigurniji sto se tice povracaja novca, ali imaju mnogo losiji conversion i teze ih je prodati.
03-12-2017, 11:44 PM
ma ja radim s ljudima koji su noobovi Winking ...
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Rolleyes Click Bank Pomoc zexboy86 12 4,768 21-01-2015 08:58 PM
Last Post: sunbeach
  Click Bank za pocetnike simbak 44 16,117 13-05-2013 08:00 PM
Last Post: termo77
  Click Bank zbunj? kamper 2 1,951 24-01-2012 10:33 PM
Last Post: kamper
Rolleyes Sopstveni proizvod na click bank kule 3 2,697 11-11-2009 05:06 AM
Last Post: M00nlander

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)