Post Reply 

Thread Rating:
  • 2 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korisni besplatni alati
» Lista korisnih besplatnih alata za sva područja internet marketinga
06-04-2012, 10:21 PM
RE: Korisni besplatni alati
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - the fastest single domain search

internet parketar
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (2): M00nlander, LeonMak
23-04-2012, 02:55 PM
Rand je "twitnuo" ovaj link sa besplatnim SEO alatima. Neki su već spomenuti u okviru teme...

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Prodaja čelika
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): LeonMak
23-04-2012, 05:29 PM
eng <> hrv riječnik
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

code/text editor koji je kod mene otvoren cijeli dan, sličan notepadu, ali ovaj nudi real time spell check i auto save funkciju

eng <> hrv riječnik za linux

css editor

i moram spomenut xubuntu, izlazi 12.04 za tri dana pa pričekajte, imat će podršku 5 godina....

ak se sjetim, postavim još.....

e sad ga više ne znam.....
23-04-2012, 09:00 PM
(23-04-2012 02:55 PM)Maslesha Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Rand je "twitnuo" ovaj link sa besplatnim SEO alatima. Neki su već spomenuti u okviru teme...

Vodjen "Randovim twitom" dosao sam do ovog free keyword suggestion alata koji nam po abecednom redu daje mali milion predloga za odabranu kljucnu rec.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): BaneSrb
23-04-2012, 11:45 PM
(23-04-2012 09:00 PM)ekibum Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Vodjen "Randovim twitom" dosao sam do ovog free keyword suggestion alata koji nam po abecednom redu daje mali milion predloga za odabranu kljucnu rec.

I sam sam na taj nacin dosao do toga kao jednog od zanimljivijih stvari u Randovoj prezentaciji te sam odmah podjelio sa svojim radnicima.

Mislim da cu cesto koristit ovaj alat jer sam na taj nacin rucno bas u petak brainstormao neke ideje u vezi poslovanja. Zanimljivo.
09-08-2012, 06:16 PM
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - zakaži automatsko slanje SM postova u budućnosti
Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. - zakaži slanje emaila (podržava samo Gmail) u budućnosti

internet parketar
24-09-2012, 03:32 PM
Ne znam gdje da stavim ova link pa evo ovdje

Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. : Insight za jezične fraze - kada niste sigurni kako se piše neka fraza, unesete opcije za koje niste sigurni i vidite koja se fraza više koristi

internet parketar
Thanks given by (2): tryengraved, Igor Tomić
07-09-2013, 06:39 PM
Dobio sam na poklon turbo affiliate link generator.
Uputstva se nalaze na vec nepostojecoj web stranici.
Ako neko nešto zna o ovome i kako se koristi bio bi veoma zahvalan.

Attached File(s) Image(s)

07-09-2013, 07:12 PM
Evo jedan super tool, call-to-action button creator, predobro i besplatno, eksporta button u css-u ili kao png Winking

Thanks given by (5): ekibum, Maslesha, VWolf, Drenova, sema
18-11-2013, 05:25 PM
Sta mislite o free spinner tools,da li ih vrijedi koristit? I uopste da li vrijedi koristiti spinnere pa i one placene?
24-06-2014, 08:39 PM
Jel neko probao ovo ? izgleda mi mnogo dobro Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
19-09-2014, 07:37 PM
Da podelim novi online resurs za istrazivanje kljucnih reci. Puno je bolji i brzi nego ubersuggest i nema dosadnih reklama i captche... Ja sam prezadovoljan Smile
Thanks given by (2): Davor Bomestar, Kapetan Bačvica
19-09-2014, 08:33 PM
(19-09-2014 07:37 PM)ekibum Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ja sam prezadovoljan Smile

Odlično je ovo Ekibume,
baš tražim ovako nešto i za Youtube. Smile

Međutim, ipak je tako samo na prvi pogled. Ipak ne pokazuje nikakvu statistiku niti broj pretraga? Ovo što je keyworde poredao po abecedi također naravno nije nikakva pomoć. Sorry

Možda jedino da je uzeti ovih prvih 10 pa ih ubaciti u G Adwords.
Opet ništa bez njega. Fever

P.S. Mislio sam da je onaj prvi stupac Top 10, ali nije.
Trebalo bi ubaciti sve keyworde u G Adwords. On ih prima <200. Sorry

Još jedna loša vijest - R.I.P. Prince.
Free Classified Ads - Free Classifieds.
Kvadar Oglasi, Besplatni Mali Oglasi.
19-09-2014, 09:59 PM
Ma naravno, daleko od toga da je je ovo savrsen alat ali je puno, puno bolji nego ubersuggest.org koga koristim svakodnevno u pronalazenju long tail fraza.
Quote:P.S. Mislio sam da je onaj prvi stupac Top 10, ali nije.
Trebalo bi ubaciti sve keyworde u G Adwords. On ih prima <200. Sorry
U gornjem desnom uglu kliknem na COPY ALL i onda kljucne reci zalepim u excelu, zatim selektujem prvih 200 komada i proverim u Google Planneru koliko mesecnu pretragu imaju, i ponovim postupak Smile
Obavezno cekiram Keyword (by relevance) opciju!
02-03-2015, 11:44 AM (This post was last modified: 02-03-2015 02:42 PM by DP83.)
On-page SEO resursi:
-Character counter Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-Latinica <-> cirilica Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-SEOBook kw density, naslov, h1, h2.. Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-Onpage Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Analiza:
-Ahrefs Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-OSE Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-Majestic SEO Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Analiza programi:
-Link assistant SEO Spyglass (sa ovim alatom mozete da eksportujete i pravite fantasticne izvestaje za klijente) Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-Authority Labs Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Istrazivanje i targetiranje:
-Ubersuggest Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
-Google keyword planner tool Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

To su sve alati koje preporucujem, koristim ih bukvalno svaki dan 24h/7/365

Popart Studio
Thanks given by (3): JovanM, vlajko71, Vendetta
09-11-2015, 12:53 PM
Mislim da niko nije spomenuo similarweb.com i 1pagerank.com.
Nisu ništa specijalno, ali nisu ni loši.
21-06-2016, 05:58 AM (This post was last modified: 21-06-2016 05:59 AM by LegalAlien.)
Link Shorteners:

Bitly.com
Ow.ly
Goo.gl
Tinyurl.com

Image Hosting Sites:

Photobucket.com
Tinypic.com
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Besplatni servisi za dovodjenje posete DraganBr 18 2,742 07-09-2013 01:59 AM
Last Post: Deni
Smil42c642f95f382 Besplatni google kod CyberxGamer 0 1,424 04-11-2012 06:07 PM
Last Post: CyberxGamer
  Besplatni auto-blogovi Black Dragon 3 2,583 23-03-2010 03:16 AM
Last Post: Tref

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)