Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
09-02-2013, 08:55 PM (This post was last modified: 09-02-2013 09:45 PM by mindhunter.)
RE: EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
Naravno da moze, za to je i namenjena :-)

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

http://www.arandjelovacsmestaj.com
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (1): Koperfild
14-02-2013, 08:01 PM (This post was last modified: 14-02-2013 08:07 PM by Koperfild.)
Puno hvala na pomoći, evo obavio sam tri plaćanja putem paypala i za sad je sve ok Smile ja sam zadovoljan.
Mislim da sad imam dovoljno iskustva što se procedure registracije i prvih koraka tiče da bi mogao da pomognem novim članovima koji razmišljaju da krenu u pravcu paypal-a kad već isti neće u našem pravcu Biggrin (znate ono: breg Muhamedu ili Muhamed bregu Smile

Pozdrav
Pozdrav
P.S. Inače, zatrašio sam od prodavca da mi pošalje fakturu za robu, on je poslao ja se logovao na pp nalog izvršio plaćanje i dobio email da sam platio i u tom emailu piše između ostalog: "Shipping address - unconfirmed" da li može biti problem ovo što je adresa slanja nepotvrđena? Naravno ja sam prodavcu poslao mailom tačnu adresu! Pre svega mislim sa stanovišta paypal dal bi mogao da bude problem ? što se prodavca tiče sigurno neće...
06-03-2013, 01:38 AM
Pozdrav svima.
Registrovao sam se na entropay, dobio svoju virtuelnu karticu i preko nje se uspesno registrovao na paypal, mada nisam jos nista placao preko njega. Voleo bih da dobijem jos i MasterCard od njih, ali nigde ne mogu da nadjem stranicu ili bilo sta da apliciram. U njihovom FAQ-u pise da kada se prijavim na svoj account, treba da trazim Get a Prepaid EntroPay Plastic MasterCard, ali toga kod mene nigde nema. Svuda sam trazio, ali nema nista povezano sa tim. Cak sam se i njima obratio, proslo je 12 sati, ali nema odgovora. Nadam se da mi neko moze reci o cemu se radi.
Send this user an email Find all posts by this user
06-03-2013, 05:11 AM
Od sredine prosle godine su blokirali postojece plasticne kartice i ne izdaju nove, neizvjesno je kad ce i hoce li ih uopce vise izdavati.
07-08-2016, 12:20 AM
Dali se sa virtualnom kreditnom karticom može kupovati sa web shopova koji traže isključivo američke kreditne kartice?

Nudim usluge održavanja ebay seller accounta | Hydra Lister - eBay Auto Lister.
02-10-2016, 07:03 PM
Pozdrav svima,zanima me kako da prebacim pare sa PokerStars-a na entropay i da li je to moguce i kako to da uradim.Preko entrropay-a sam uplatio e sad na entropay nisam video opciju money out.Mene zanima kolika je njihova provizija i da li je moguce da se isplati i koji su uslovi prilikom isplate,posto kada sam otvarao prebacivao sam 2 puta pare nista mi nije trazio.Molim za malu pomoc.
Send this user an email Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Porebna pomoc oko kartice Fullest 1 516 18-03-2018 05:26 PM
Last Post: liquid
  Blokirene platne kartice :O Woltez 4 2,762 28-12-2011 08:29 PM
Last Post: tryengraved
Icon4 kreditne kartice Srbija bata 0 1,499 23-12-2011 10:19 AM
Last Post: bata
  VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice rigor04 7 10,846 30-05-2011 10:47 PM
Last Post: rigor04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)