Post Reply 

Thread Rating:
  • 3 Votes - 3.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
22-11-2010, 06:23 AM (This post was last modified: 22-11-2010 09:12 AM by InFlames20.)
EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
Entropay je kompanija koja izdaje Virtuelne Kreditne Kartice. Sistem radi slicno kao paypal i ostali payment procesori samo sto za razliku od njih vi stavljate novac na Virtuelnu karticu (uzimaju 4.95% za upload novca na karticu) kojom mozete kupovati u bilo kom online shopu.

Mozete primati i slati novac na drugu entropay karticu kao i skidati novac koji ste primili na vasu debitnu karticu koju ste stavili kao Funding Source, za ovo vam uzimaju proviziju od $ 6 / £ 3 / € 4.50. A postoji i opcija da kupite njihovu Master Card karticu sa kojojm mozete podizati novac sa bilo kog bankomata. Ovu opciju nisam koristio ali na sajtu pise da se za vadjenje ove kartice placa " application fee of USD 9.99".

Evo kompletnog Cenovnika njihovih usluga:
Open an EntroPay Account Free
Create an EntroPay Virtual Visa Card Free
Load an EntroPay card from a personal credit or debit card 4.95%
Receive money from a merchant onto an EntroPay card 1.95%
Transfer between EntroPay Cards $0.20 / £0.10 / €0.15
Foreign exchange fee on relevant purchases 2%
Spend using an EntroPay card Free
Return money to a personal credit or debit card $ 6 / £ 3 / € 4.50
Destroy an EntroPay Virtual Visa Free

Prilikom registracije ne traze nikakvu verifikaciju kartice, ali ce vam gotovo sigurno traziti da skenirate licnu kartu, kreditnu/debitnu karticu napred i pozadi sa zatamljenih 8 sredisnjih cifara, i poslednji izvod iz banke. Za ovo zadnje ja sam im poslao poslednji depozit koji sam stavio na racun jer ne primam izvode (objasnio im zasto ne mogu da im skeniram izvod) i prihvatili su me bez problema.

Ako je neko zainteresovan za ovaj servis adresa je http://www.entropay.com

This is Your Life And It's Ending One Minute At A Time

http://www.arandjelovacsmestaj.com
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Thanks given by (2): evilone0901, sunaddict
11-02-2011, 02:43 AM
RE: EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
Samo da dodam da entropay radi besprekorno

zbog problema sa moneybookers-om, trazio sam zamenu i nasao njih

imam i njihovu mastercard karticu, i dizem bez problema na bankomatima

koristim je za kladjenje i sve funkcionise bez problema, primim pare na virtuelnu karticu, prebacim na mastercard, to prebacivanje traje nekih 30 sekundi i kosta 0.15$, i odmah posle toga mogu podici pare na bankomatu

Winking

http://najlepse-teniserke.blogspot.com/
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (2): sunaddict, DavidVictor
07-03-2011, 01:14 PM
dobar dan stigla mi entropay plastic mastercard jos pin kod koliko se ceka da stigne i pin kod usput sam je aktivirao na sajtu entropay hvala
Send this user an email Find all posts by this user
09-03-2011, 02:33 PM
dobra vijest, uskoro ce clickbank imati opciju isplate na payoneer!

http://www.clickbank.com/press_releases....d=true#276

costanza, ponosan član Internet zarada foruma od Sep 2009.
10-03-2011, 06:55 PM
ima li EntroPay Virtuelna kartica 3D secure hvala
09-04-2011, 07:56 PM
entropay mastercard kartica radi besprekorono danas sam podigao novac na bankmat Winking
Thanks given by (1): mindhunter
02-07-2011, 05:15 PM
pozdrav svima,
razmišljam da izvadim entropay karticu da bih mogao da igram poker online, ali sam pročitao negde na netu da sa entropay kartice ne može da se podigne vise para nego sto je bio pocetni ulog. Da li je zaista tako?
02-07-2011, 11:01 PM
(02-07-2011 05:15 PM)darenzi Wrote:  pozdrav svima,
razmišljam da izvadim entropay karticu da bih mogao da igram poker online, ali sam pročitao negde na netu da sa entropay kartice ne može da se podigne vise para nego sto je bio pocetni ulog. Da li je zaista tako?

Na poker mozes da uplatis i sa Kreditinim,debitnim karticama,sa Moneybookersom takodje.
Ja igram na svim pokerima sa MB uplacujem.
Ustavri ne uplacujem samo prebacujem sa jednog pokera na drugi i pravim ispalte jer dobijam hehehe.Uplatio sam jednom u zivotu pre dve godine.

http://imageontime.com/
03-07-2011, 05:09 PM
Biggrin RE: EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
pa, pokusavao sam, izvadio sam visa virtuon raiffeisen banke, pa prebacio pare ma mb, medjutim kad pokusam da prebacim pare na poker, izlazi mi poruka tipa vasa banka ne odobrava koriscenje kartice za potrebe kockanja... na mb sam menjao potrebe koriscenja sa GAMBELING purpuse na NON GAMBELING, i opet mi izlazi ista poruka, pa reko` aj da probam entropay.
ps svaka cast na dobijanju, zelim ti da tako bude i u buduce (osim ako ne igras protiv meneCrazy_grin)
06-07-2011, 01:28 PM
Mene zanima slijedece da li je sa ovom takozvanom Virtuelnom karticom moguce npr. verifikovati PayPal akaunt i da se ta kartica koristi kao i Debitna Visa Kartica za PayPal?

FileIce - zamjena za upload zaradu
Uploaded.to - Zaradite 7e od svake prodaje
06-07-2011, 01:59 PM
(06-07-2011 01:28 PM)N!xon Wrote:  Mene zanima slijedece da li je sa ovom takozvanom Virtuelnom karticom moguce npr. verifikovati PayPal akaunt i da se ta kartica koristi kao i Debitna Visa Kartica za PayPal?

Moguce je, ima ljudi na raznim forumima koji nude da ti verifikuju acc sa to VCC (Virtual Credit Card), mislim da se placa max 10$...

Adscendmedia - Vodeca CPA mreza!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): student_zarada
18-02-2012, 01:28 PM
Quote:Moguce je, ima ljudi na raznim forumima koji nude da ti verifikuju acc sa to VCC (Virtual Credit Card), mislim da se placa max 10$...

Znam da je malo starija tema, ali i mene ovo zanima. Ako netko zna gdje i kako to napraviti može na PM.

Besplatna objava članaka - dofollow linkovi | Najbolji domaći hosting
Timski rad je zakon, uvijek možeš okriviti nekog drugog.
Visit this user's website Find all posts by this user
18-02-2012, 03:12 PM
Sve sto je napisano u prvom postu i dalje vazi. Moze se verifikovati paypal na ovaj nacin. 20$ minimalan depozit(koji moze odmah da se trosi). Ja ovako koristim paypal(za placanje) iz Srbije zadnje 4 godine.

Thanks given by (1): sunaddict
05-03-2012, 03:22 PM
Rolleyes RE: EntroPay Virtuelne Kreditne Kartice
Treba mi PP pa sam rešila da probam ovako, i na prvom koraku sam nepametna: za registraciju na Entropay, da li treba da izaberem zemlju Srbija (jer mi je Visa iz Srbije) ili Hrvatska (jer ću da je vežem za PayPal Hrvatska)?

Može i ovako!
wwwrite.rs - online kurs Pisanje bloga za klijente
15-03-2012, 05:17 PM
Za registraciju na Entropay koristis karticu iz Srbije i sve podatke iz Srbije. Verovatno ce ti traziti da skeniras neki licni dokument i zbog toga upisi prave podatke.To je neko njihovo pravilo za sprecavanje pranja novca. A kad se registrujes na paypal sa virtuelnom karticom koju ces da napravis na entropay-u izaberes zemlju Hrvatska. I kad je verifikujes, kada budes placala paypal ce ti skidati direktno sa te virtuelne kartice. Tu viruelnu karticu napravis na neko ime koje izmislis i pod tim imenom se registujes na paypal.

Thanks given by (3): Djolisimo, JelenaM
15-03-2012, 10:18 PM
Mindhunter, izvini na dosadi ali je i mene ovo zainteresovalo pa bih par razjasnjenja.

Koliko sam shvatio na Entropay-u kada pravis virtual visu unosis nove podatke (ime, adresa
itd.) bez obzira na podatke sa accounta? Jel ne prave problem ako stavis drugo ime?

Isto tako, kad se registrujes na PayPal podaci treba da budu isti kao oni sa virtual vise?

Moze li na ovaj nacin da se povlaci novac sa PayPala na virtual visu?
15-03-2012, 10:47 PM
Samo prilikom prve registracije moras da uneses svoje prave podatke. Entropay ti napravi po default-u virtuelnu karticu na tvoje ime. Ti odes na opciju "Create Card" i tu uneses novo ime i prezime u uploadujes novac. Znaci .ne trazi da unosis neku drugu adresu i sl. jer kada kupujes sa tom karticom ti podaci se i ne prikazuju. Cela poenta ovog servisa je da kupujes anonimno i sigurno: https://www.entropay.com/security

"Today, many financial transactions are using mechanisms that offer minimal protection to the consumer. Credit and debit cards used for online purchases often reveal card numbers and personal information to unknown merchants, which can put the cardholder at risk.
With EntroPay, your personal and financial details are not given to the merchant. This not only keeps your information safe, but also protects your privacy when completing transactions online."

Kada se registujes na paypal koristis tu ime i prezime sa te novostvorene kartice a adresu izmislis neku.

Nisam primao novac na paypal na ovaj nacin tako da ne znam. Samo sam placao. Ali u svakom slucaju posto paypal registrujes na Hrvatsku, vazice pravila za povlacenje kao za Hrvatsku. Licno ne bih rizikovao primanje nekog veceg novca na ovaj nacin.

Thanks given by (2): JelenaM, Djolisimo
16-03-2012, 11:09 AM
Ja sam napravio ovu virtuelnu karticu preko Entropay-a. Posto sam iz Srbije kada sam otvarao nalog na paypalu, kao zemlju sam stavio Hrvatska. Verifkovao sam nalog na paypalu sa ovom karticom, izvrsio nekoliko sitnih placanja ali kada sam prvi put zatrazio da mi isplate nekih 50 eura na ovu karticu oni su zatrazili od mene da im posaljem skenirana dokumenta kako bi utvrdili moj identitet. Posto naravno na mom pasosu ne stoju Hrvatska vec posto je to jos uvek bio stari pasaos i stajalo Yogoslavia (rekoh mozda se zbune sa ovim Yugoslavia Smile) verifikacija naravno nije prosla i pare su ostale zarobljene kod nijh a nalog mi je limitiran, ne mogu sad ni da placam a ni da dizem pare sa njega Smile. Tako da znate da ako otvarate nalog na paypalu na ovaj nacin, znajte da vrlo lako da mozete ostati bez para koje imate na nalogu.

Crtani Filmovi
Thanks given by (3): Djolisimo, JelenaM, mindhunter
16-03-2012, 12:24 PM
Trebao si prvo da testiras, da probas da povuces mnogo manju cifru. Ali eto bar sad znamo da ovaj metod ne funckionise za primanje odnosno povlacenje novca vec samo za kupovinu.

21-03-2012, 02:36 AM
Da li mogu pomocu ove kartice nekako da dodjem do raspolaganja sa novcem koji mi stoji na paypal-u jer ga ne mogu nigde poslati niti iskoristiti (situacija iz Srbije sam, registrovao se kao da sam u HR, desilo mi se da sam morao traziti refund, i pare su otisle na pp nalog a ne na mastercard karticu koju sam linkovao sa pp nalogom).
Sta mi je najpametnije ciniti, i isplati li mi se praviti tu karticu, ili jednostavno cekati dan kada paypal dodje u Srbiju Sorry
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Porebna pomoc oko kartice Fullest 1 340 18-03-2018 05:26 PM
Last Post: liquid
  Blokirene platne kartice :O Woltez 4 2,618 28-12-2011 08:29 PM
Last Post: tryengraved
Icon4 kreditne kartice Srbija bata 0 1,447 23-12-2011 10:19 AM
Last Post: bata
  VISA GIFT kartica ERSTE BANKE - za sve one kojima je hitno da dodju do kartice rigor04 7 10,233 30-05-2011 10:47 PM
Last Post: rigor04

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)