hi Kljucna Rijec
Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kljucna Rijec
15-09-2010, 05:46 PM (This post was last modified: 15-09-2010 06:05 PM by xpert90.)
Kljucna Rijec
Istrazujem keyword za novi site, i porpilicno je tezak niche, ali necu odustajati od ovoga, jer je popularno.

Nasao sam neki keyword, ali opet nisam siguran da li da ga uzmem, sastoji se od dvije rijeci.

Ovakvi su rezultati:

Bez navodnika About 1,470,000 results
Sa "" About 43,900 results
I sa Allintitle About 3,650 results

Google Adwords Keyword Tool, postvljeno na [Exact]: Global Monthly Searches 60,500

Jos jedna fraza sa 3 rijeci, ovakvi su rezultati:

Bez navodnika About 810,000 results
Sa "" About 4,230 results
I sa Allintitle About 543 results

Google Adwords Keyword Tool, postvljeno na [Exact]: Global Monthly Searches 1,000

Sad me zanima vase misljenje i savjeti, da li uopste vredi ici na ovu kljucnu rijec ?

Pretrazivanje je po Google-u.

AWM - Registrujte se preko mog linka i dobicete 2 niches i landing pages da krenete sa zaradom!

Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
15-09-2010, 05:48 PM (This post was last modified: 15-09-2010 05:58 PM by ward.)
RE: Kljucna Rijec
da ja nastavim s onog threada na ovome..
Bez obzira na ovo sto si naveo,nemogu da neprimjetim nekoliko stvari.

Dal ti misliš taj sajt lansirat samo s jednom ključnom frazom?
Očito je da se radi o niči koja je popularna, (jel ovo gore pretrazivanje po googlu?) i sad s druge strane očito je da ima malo pretraživanja po exactu..zasto? Moj savjet opet isti,još jednu riječ i više fraza..
Nemojte se silovat ako nemate buđet da pogurate takav projekt. Morate shvatit da se kuča radi od temelje (longtail fraza) prema krovu (dvije riječi keyword)..
Mislim ja ti želim sreću u avanturi...

@edit : evo prijaviti se , i ako se ne pretplatite, nastaviti če slati mailove s linkovima..
http://www.nicheprofitclassroom.com/
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (2): xpert90
16-09-2010, 05:55 PM
(15-09-2010 05:48 PM)ward Wrote:  da ja nastavim s onog threada na ovome..
Bez obzira na ovo sto si naveo,nemogu da neprimjetim nekoliko stvari.

Dal ti misliš taj sajt lansirat samo s jednom ključnom frazom?
Očito je da se radi o niči koja je popularna, (jel ovo gore pretrazivanje po googlu?) i sad s druge strane očito je da ima malo pretraživanja po exactu..zasto? Moj savjet opet isti,još jednu riječ i više fraza..
Nemojte se silovat ako nemate buđet da pogurate takav projekt. Morate shvatit da se kuča radi od temelje (longtail fraza) prema krovu (dvije riječi keyword)..
Mislim ja ti želim sreću u avanturi...

@edit : evo prijaviti se , i ako se ne pretplatite, nastaviti če slati mailove s linkovima..
http://www.nicheprofitclassroom.com/

Ne mislim samo sa jednom. Pretrazivanje jeste po google-u. Vjerovatno cu i ici na longtail frazu, jer sam pocetnik u seo, linkbuilding, keyword research.

AWM - Registrujte se preko mog linka i dobicete 2 niches i landing pages da krenete sa zaradom!

16-09-2010, 11:02 PM
Na to tvoje pitanje bi ti 1000 ljudi dalo 1000 razlicitih odgovora.
Tu treba jos analizirati puno puno stvari, a i sve je povezano sa tvojim SEO znanjem.

Za pocetak ti predlazem da si nabavis neki alat za analizu KW i da si pred sebe ne postavljas pre velike zalogaje. Bolje kreniti sa nekim micro niche KW.

Pozzz

Sick Submiter - Odlican Link Building Alat
Xbox Error Codes

Thanks given by (1): xpert90
16-09-2010, 11:18 PM (This post was last modified: 16-09-2010 11:18 PM by Lord.)
"Google Adwords Keyword Tool, postvljeno na [Exact]: Global Monthly Searches 1,000"

Ovo bih ja odmah batalio:

1000 pretraga, ako budes No1, idu tebi oko 40% poseta tj 400 poseta mesecno, dnevno to su desetak poseta...

GoDaddy Promo Code and all others Domain Promo Codes at one place
17-09-2010, 08:25 AM
(16-09-2010 11:18 PM)Lord Wrote:  "Google Adwords Keyword Tool, postvljeno na [Exact]: Global Monthly Searches 1,000"

Ovo bih ja odmah batalio:

1000 pretraga, ako budes No1, idu tebi oko 40% poseta tj 400 poseta mesecno, dnevno to su desetak poseta...

Zapravo tebi ide oko 56% posjeta, što je malo manje od 20 posjeta dnevno.
Po meni to nije vrijedno truda, osim ako je prelagan KW, bez konkurencije i ako je dobro plaćen.

Dijeta
Dijeta
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
30-10-2010, 03:03 PM
Slažem se da ideš na duže fraze prvo i više ključnih riječi...testiraj dnevne promjene vezane za te ključne riječi gdje se događaju preko GoogleAlertsa pa odluči...puno uspjeha!

Igor Mosic
YabadooIT- Facebook stranice za tvrtke
01-12-2010, 02:28 PM
kakvi su ovo novi botovi sa recnikom retardiranog papagaja Busted
Quote this message in a reply
05-12-2010, 01:18 AM
Uspio sam naci rijec koja mi za exact pretragu daje 22000 mjesecnih pretraga, konkurencija je dosta jaka, ali sve su to domene starije manje od godinu dana. Da li bi se s ovim moglo stogod vise postici? Traffic Travis kaze da ce biti difficult...

Best Juicers In 2019
Super Mario Igre
Handmade Nakit
Fireboy And Watergirl
05-12-2010, 01:39 AM (This post was last modified: 05-12-2010 01:41 AM by Robert Bartuš.)
Ja ne bih uzimao ništa visoko konkurentno. Lupaj glavu sve dok ne nađeš nešto iznad 50.000 sa malom konkurencijom. Tako sam ja pre koji dan našao za svoj budući blog preko 90k global sa malom konkurencijom. Takođe prati šta se događa sa frazama na GoogleTrends. Tip: Pokušaj sa crticom tj. minus,a da bude relativno lako pamtljivo, npr http://www.keyword1-keyword2.com
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kljucna rec - znaci navoda ili ne rigor04 18 15,969 23-01-2011 12:42 PM
Last Post: adsenseamater

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)