Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naplata internet usluga putem student servisa?
23-08-2010, 12:31 PM (This post was last modified: 23-08-2010 03:50 PM by InFlames20.)
Naplata internet usluga putem student servisa?
Student sam i u slobodno vrijeme izrađivao bih web stranice, već imam par ponuda za izradu stranica. Zanima me mišljenje od vas iskusnijih dali bi ja kako mogao naplatiti te usluge putem student servisa i da je to bar donekle legalno (a da mi razni porezi i ostalo ne "pojedu" svu zaradu)?

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
23-08-2010, 12:50 PM
RE: Zarada od reseller hostinga
Jel ova tema ima veze sa reseller hostinzima ili?
Jer ako imaš samo ovo pitanje preimenovat ćemo temu i prebaciti je u odgovarajući PDF.

Kineski mobiteli, tableti, gadgeti - Telekineza.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-08-2010, 01:04 PM
(23-08-2010 12:50 PM)InFlames20 Wrote:  Jel ova tema ima veze sa reseller hostinzima ili?
Jer ako imaš samo ovo pitanje preimenovat ćemo temu i prebaciti je u odgovarajući PDF.

Ima veze, ja bi zakupio reseller hosting i to zajedno prodavao sa izradom web stranica. Sa tim bi krajnji korisnik dobio nešto jeftiniju stranicu, ali je veći moj početni trošak. Upravo zbog toga je bitno da zbog raznih poreza ne završim u minusu.
Ima netko iskustva i saznanja vezana uz naplatu preko student servisa?
Isto tako ako je netko koristio reseller hosting i ima pozitivna iskustva može mi preporučit..

Ispričavam se što odmah nisam sve ovo napisao, slobodno prebaci temu gdje ti misliš da je najprikladnije...

Prati moj put do milijunaša u 365 dana

Coinbase - Kupuj Bitcoin i ostale kriptovalute i za uplaćenih 100$ dobiješ dodatnih 10$
Send this user an email Find all posts by this user
20-01-2011, 01:13 AM
vidim da je malo starija tema, al nema odg. Sa reseler hostingom nemam iskustva. A onaj kome bi radio stranice, mora bit registriran u student servisu, moze kao firma a moze i fizicka osoba, ili bi se morao registrirat. Nakon toga izvadis ugovor ispunis sa nekom realnom satnicom i nariftas broj sati-dana da odgovara ukupnom iznosu- neto.
Npr. dogovoris posao u iznosu od 587 kn. Na ugovor napises ukupan iznos 500kn(20 sati po 25kn), i na tih 500 kn, onaj koji ti placa dobije racun uvecan za 17.5 posto provizije sc-u tj 587kn. Tvoja zarada je 500.
Imas porez za platit nakon 50000kn ovdje opisan porez sc
I postoji ukidanje porezne olaksice roditeljima nakon 9000kn

Sve o zaradi putem student servisa

Hosting akcija: 2100 Mb 140 kn godišnje

Plitvice lakes Croatia
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Veliki Internet biznis i porez Homer_Smajli 5 587 30-09-2018 04:46 AM
Last Post: Loxo
  Par pitanja vezanih uz račune za internet zaradu hodor 0 620 02-03-2017 01:44 AM
Last Post: hodor

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)