Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa na fb kako je iskoristiti
23-01-2019, 11:23 AM
Grupa na fb kako je iskoristiti
Pozdrav svima iz hladne Bosne iz zezanja prije dvije pokrenem grupu tipa oglasi u jednom geografskom području ako ko želi mogu postaviti link. Sad mene zanima posto je grupa dostigla 20 hiljada članova, može li se kako unovčiti. Svaki savjet dobrodošao
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
27-01-2019, 11:53 AM
RE: Grupa na fb kako je iskoristiti
Probaj provjerit neke starije postove ovdje na forumu. Znam da se prije ekipa ovdje bavila zaradom preko FB stranica. Nisam toliko u tom svijetu oko social media pa siguran dali je to jos uvijek aktivno.

SaaS SEO Marketing Agency
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
27-01-2019, 12:31 PM
Ufff,nemoj me krivo shvatiti, svakako se slazem sa Davorom, medjutim sto se zarade tice, sve ovisi o tome od kuda su ti clanovi i kakav value ti njima dajes. U svakoj takvoj social prici, uglavnom je bitno graditi odnose sa tim ljudima i na kraju vjerojatno nesto pitchati sto donosi value.

Hit me up to chat
27-01-2019, 10:32 PM (This post was last modified: 27-01-2019 10:32 PM by Loxo.)
Mozes da reklamiras svoj ili neciji sajt. Takodje pre 2-3 godine je bilo aktuelno iznajmljivanje naslovne fotografije i pinned posta. Ne znam da li je to jos uvek aktuelno.
Find all posts by this user
08-02-2019, 03:59 PM
Pokušaj da kontaktiraš prodavce garderobe na fejsu.Oni se svuda reklamiraju, ako ne izvučeš novac, pitaj ih da ti daju nešto od onoga što prodaju.

Sve o tehnici
06-03-2019, 08:39 PM
Heh hvala vam na odgovorima stavio sam u naslovnu i pinned post natpis mjesto za vasu reklamu pa cu vidjeti hoce li se ko upecati, otprilike koliko ide iznajmljivanje pinned ili naslovne okvirno
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Trazenje US fb grupa milan93 8 2,985 07-02-2011 12:06 AM
Last Post: xpert90
  Kako najpametnije iskoristiti Twiends kredit? Jokja 9 3,029 03-02-2011 01:23 AM
Last Post: Jokja

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)