Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc oko adsens-a
25-07-2010, 01:06 PM
Smile pomoc oko adsens-a
vec duze vreme citam po forumu oko adsens-a pa sam odlucio i ovo da probam Smile internet zaradom se bavim mesec dana i nisam zaradio skoro nista (neka beda ... nemam ni za boks pljuga) a vidim da preko ovog adsens-a ljudi uzimaju mnogoo vece pare (par dolara po 1 click-u sto je moja mesecna zarada Taunt) pa bih vas zamolio ako neko moze da mi pokaze kako se to radi .... kako da otvorim racun,sajtove kog tipa da pravim, da li funkcionise za blogove i tako te stvari ... kako da ne dobijem ban (posto sam video da ga dosta ljudi ima) ... necu da radim bukvalno nikakve prevare ... necu cak ni prijatelje da teram da klikcu na reklame ... ako neko moze malo da mi pojasni bio bih mu veoma zahvalan ... moze i ovde ali je jos bolje ako neko moze da ugrabi 10-ak minuta vremena da mi pojasni preko msn-a ili skypa ... buci mi reff (ako je uopste moguce) ili pomoci u svakom smilsu ...cisto da napomenem da sam sto se ovoga tice tootalnii noob ... a procitao sam bukvalno sve teme oko adsens-a ... msn i skype imate u mom profilu ...

pozdrav

Best Free Backlinks Source
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
25-07-2010, 01:48 PM
RE: pomoc oko adsens-a
(25-07-2010 01:06 PM)maloni1991 Wrote:  vec duze vreme citam po forumu oko adsens-a pa sam odlucio i ovo da probam Smile internet zaradom se bavim mesec dana i nisam zaradio skoro nista (neka beda ... nemam ni za boks pljuga) a vidim da preko ovog adsens-a ljudi uzimaju mnogoo vece pare (par dolara po 1 click-u sto je moja mesecna zarada Taunt) pa bih vas zamolio ako neko moze da mi pokaze kako se to radi .... kako da otvorim racun,sajtove kog tipa da pravim, da li funkcionise za blogove i tako te stvari ... kako da ne dobijem ban (posto sam video da ga dosta ljudi ima) ... necu da radim bukvalno nikakve prevare ... necu cak ni prijatelje da teram da klikcu na reklame ... ako neko moze malo da mi pojasni bio bih mu veoma zahvalan ... moze i ovde ali je jos bolje ako neko moze da ugrabi 10-ak minuta vremena da mi pojasni preko msn-a ili skypa ... buci mi reff (ako je uopste moguce) ili pomoci u svakom smilsu ...cisto da napomenem da sam sto se ovoga tice tootalnii noob ... a procitao sam bukvalno sve teme oko adsens-a ... msn i skype imate u mom profilu ...

pozdrav

Mislim da je o svemu ovome pisano ovde na forumu (I to u velikim kolicinama).Tako da prvo dobro pretrazi ovaj forum pa onda ukoliko ti nesto ne bude jasno dodji ovde i pitaj (Stvarno bi bilo glupo da ti neko objasnjava nesto sto je vec objasnjeno )

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
25-07-2010, 02:43 PM
(25-07-2010 01:48 PM)Black Dragon Wrote:  
(25-07-2010 01:06 PM)maloni1991 Wrote:  vec duze vreme citam po forumu oko adsens-a pa sam odlucio i ovo da probam Smile internet zaradom se bavim mesec dana i nisam zaradio skoro nista (neka beda ... nemam ni za boks pljuga) a vidim da preko ovog adsens-a ljudi uzimaju mnogoo vece pare (par dolara po 1 click-u sto je moja mesecna zarada Taunt) pa bih vas zamolio ako neko moze da mi pokaze kako se to radi .... kako da otvorim racun,sajtove kog tipa da pravim, da li funkcionise za blogove i tako te stvari ... kako da ne dobijem ban (posto sam video da ga dosta ljudi ima) ... necu da radim bukvalno nikakve prevare ... necu cak ni prijatelje da teram da klikcu na reklame ... ako neko moze malo da mi pojasni bio bih mu veoma zahvalan ... moze i ovde ali je jos bolje ako neko moze da ugrabi 10-ak minuta vremena da mi pojasni preko msn-a ili skypa ... buci mi reff (ako je uopste moguce) ili pomoci u svakom smilsu ...cisto da napomenem da sam sto se ovoga tice tootalnii noob ... a procitao sam bukvalno sve teme oko adsens-a ... msn i skype imate u mom profilu ...

pozdrav

Mislim da je o svemu ovome pisano ovde na forumu (I to u velikim kolicinama).Tako da prvo dobro pretrazi ovaj forum pa onda ukoliko ti nesto ne bude jasno dodji ovde i pitaj (Stvarno bi bilo glupo da ti neko objasnjava nesto sto je vec objasnjeno )
ma procitao sam ja bukvalno sve ... al nista ne kapiram ... ispricano je o svemu ... znam ja ... al ja nemam pojma prvo ni kako se otvara nalog , ne znam ni sta je kompresija , ni kako se postavlja addsens ... bukvalno nista ...

25-07-2010, 03:29 PM (This post was last modified: 25-07-2010 03:31 PM by Black Dragon.)
(25-07-2010 02:43 PM)maloni1991 Wrote:  ma procitao sam ja bukvalno sve ... al nista ne kapiram ... ispricano je o svemu ... znam ja ... al ja nemam pojma prvo ni kako se otvara nalog , ne znam ni sta je kompresija , ni kako se postavlja addsens ... bukvalno nista ...

Pa onda procitaj opet ! (Ukoliko si citao sve odjednom moguce je da ti je mozak pun nekih informacija i da ne znas odakle da pocnes. To se svima desava a najbolji lek za to je da krenes u akciju) Winking ... A za te prostije stvari kao "Kako napraviti nalog" ili "Kako postaviti AdSense na sajt" koristi Google. Samo ukucaj "How to make account on adsense" ili "How to put adsense on website" i dobices hrpu informacija. Slobodno probaj to sam da uradis nece ti se nista strasno dogoditi osim mozda toga da naucis nesto novo Tonuge2

Stand next to this and you'll die!
Find all posts by this user
25-07-2010, 04:01 PM
(25-07-2010 03:29 PM)Black Dragon Wrote:  
(25-07-2010 02:43 PM)maloni1991 Wrote:  ma procitao sam ja bukvalno sve ... al nista ne kapiram ... ispricano je o svemu ... znam ja ... al ja nemam pojma prvo ni kako se otvara nalog , ne znam ni sta je kompresija , ni kako se postavlja addsens ... bukvalno nista ...

Pa onda procitaj opet ! (Ukoliko si citao sve odjednom moguce je da ti je mozak pun nekih informacija i da ne znas odakle da pocnes. To se svima desava a najbolji lek za to je da krenes u akciju) Winking ... A za te prostije stvari kao "Kako napraviti nalog" ili "Kako postaviti AdSense na sajt" koristi Google. Samo ukucaj "How to make account on adsense" ili "How to put adsense on website" i dobices hrpu informacija. Slobodno probaj to sam da uradis nece ti se nista strasno dogoditi osim mozda toga da naucis nesto novo Tonuge2
evo ... otvorio sam blog ...
http://how-to-lose-20-pounds-in-1-month.blogspot.com/
pogledaj pa kazi sta mislis Biggrin

otvorio sam i nalog ... cekam da me odobre Biggrin

jel imas ti msn ili skype samo na 5 min da mi pomognes ako te ne mrzi Biggrin

25-07-2010, 09:30 PM (This post was last modified: 25-07-2010 09:31 PM by mickey.)
Quote:evo ... otvorio sam blog ...

za početak makni čirilicu... Biggrin
25-07-2010, 10:20 PM
(25-07-2010 09:30 PM)mickey Wrote:  

kako ? Biggrin

25-07-2010, 11:19 PM
Честитамо!

Ваша пријава за Google AdSense је одобрена. Сада можете да активирате
налог и почнете са коришћењем услуге AdSense – за то ће бити потребно
само неколико минута.

samo da se pohvalim TauntTaunt

26-07-2010, 09:49 AM (This post was last modified: 26-07-2010 09:52 AM by mickey.)
(25-07-2010 10:20 PM)maloni1991 Wrote:  
(25-07-2010 09:30 PM)mickey Wrote:  

kako ? Biggrin

u nadzornoj ploči ili kонтролна таблa promjeni jezik u engleski...
jbg, ako imaš blog na engleskom onda imaš i postavke na engleskom
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Adsens zarada drowp4 22 1,271 01-02-2018 11:11 PM
Last Post: amenida
  Da li mozes promeniti web izgled ako je tvoj web prihvaten u adsens drowp4 3 454 18-12-2017 05:49 PM
Last Post: novii
  Objašnjenje osnovnih stvari vezanih uz Adsens novii 4 5,429 06-12-2017 11:41 PM
Last Post: iamkermit94
Sad odbiio na adsens drowp4 8 892 27-03-2017 10:34 PM
Last Post: drowp4
  odbijanje aktivnog Adsens racuna sa neodgovarajucim mailom Softa 2 588 07-02-2017 04:51 PM
Last Post: Softa
  Otezano dobijanje Adsens accounta Davor Bomestar 7 2,183 08-09-2011 03:28 PM
Last Post: DavidVictor
  prvi adsens nalog-kritike, prognoze oknedar 2 1,602 17-01-2011 01:42 PM
Last Post: oknedar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)