Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U sta dalje uloziti?
03-07-2010, 10:30 PM (This post was last modified: 03-07-2010 10:59 PM by octavia77.)
U sta dalje uloziti?
Evo mene opet Smile

Prvo da vam kazem malo o tome sto trenutno posjedujem(znanje) a i ono cime se bavim trenutno. Krenuo bi sa svim tim nekako dalje samo neznam u kojem smjeru.

Sa internet zaradom krenuo sam sa addsense i sa blogom. Znaci klasika, napravio blog, skupljao frendove sa laznim acc na FB (muka, malo bananja, ma svega je tu bilo), radio grupe i slao na tu stranicu. Naravno na blog sam postavio adsense oglase - zarada je bila jako dobra ako ne i odlicna medjutim to me vec pocelo previse umarati radio i po 12 sat ako ne i 20 sati dnevno i monotonija.

Malo sam zelio promjene i nauciti nesto novo, uclanio se u GDI kompaniju(prodaja domene i hosta) i tamo se ukljucio u ucenje izrade stranice (frontpage) i malo oglasavanja, ovdje sam iskoristio svoji 30 000 prijatelja medjutim posjete ok ali ukljucenja 2-3.

Kako me to ne zadovoljava jer sam prestao raditi ono sa blogom (zarada od bloga sada nemjerljiva od prije) ...krenuo bi u nekom 3-ćem smjeru.

Ono sto sad jedino mogu iskoristiti je negdje sada 20 000 prijatelja(banani neki acc-ti). I volja za novim ucenjem i znanjem..

Citao sam dosta ovdje o svemu sve mi se nekako cini koplicirano i skoro isti kalup.. Ima li nesto novo na tom nasem podrucju? Nesto sto se tek razvija ili nesto gdje mislite da bi sa ovim sta imam mogao uspjeti?
Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
04-07-2010, 12:19 AM
RE: U sta dalje uloziti?
(03-07-2010 10:30 PM)sportbilly Wrote:  Evo mene opet Smile

Prvo da vam kazem malo o tome sto trenutno posjedujem(znanje) a i ono cime se bavim trenutno. Krenuo bi sa svim tim nekako dalje samo neznam u kojem smjeru.

Sa internet zaradom krenuo sam sa addsense i sa blogom. Znaci klasika, napravio blog, skupljao frendove sa laznim acc na FB (muka, malo bananja, ma svega je tu bilo), radio grupe i slao na tu stranicu. Naravno na blog sam postavio adsense oglase - zarada je bila jako dobra ako ne i odlicna medjutim to me vec pocelo previse umarati radio i po 12 sat ako ne i 20 sati dnevno i monotonija.

Malo sam zelio promjene i nauciti nesto novo, uclanio se u GDI kompaniju(prodaja domene i hosta) i tamo se ukljucio u ucenje izrade stranice (frontpage) i malo oglasavanja, ovdje sam iskoristio svoji 30 000 prijatelja medjutim posjete ok ali ukljucenja 2-3.

Kako me to ne zadovoljava jer sam prestao raditi ono sa blogom (zarada od bloga sada nemjerljiva od prije) ...krenuo bi u nekom 3-ćem smjeru.

Ono sto sad jedino mogu iskoristiti je negdje sada 20 000 prijatelja(banani neki acc-ti). I volja za novim ucenjem i znanjem..

Citao sam dosta ovdje o svemu sve mi se nekako cini koplicirano i skoro isti kalup.. Ima li nesto novo na tom nasem podrucju? Nesto sto se tek razvija ili nesto gdje mislite da bi sa ovim sta imam mogao uspjeti?

GDI je dobar, al je tesko dovesti nekog...
ako vec volis uciti nove stvari onda bi ti preporucio da probas nauciti raditi web stranice (dreamweaver, joomla, wordpress)! kad to naucis onda mozes raditi stranice za neku sitnu lovu uz uvjet da ljudi moraju u tebe uzeti hosting! onda odes na npr. hostgator i uzmes reseller hosting za 25 $ mjesecno,a za hosting uzimas 300 kn/godisnje. i kad napravis 5 stranica s njima si pokrio troskove hostgatora, a sve ostalo koliko god ih napravis ti je cista zarada!
Ovo je jedna moja ideja, ako ti se nesviđa onda zanemari!

Servis-dubrovnik servis računala i Apple uređaja
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Thanks given by (1): Black Dragon
04-07-2010, 07:04 AM
Rolleyes RE: U sta dalje uloziti?
Hvala uzeto u obzir Smile Svakako sam mislio Wordpress prouciti i naučiti.. a ovo sto dalje predlazes... pa pun net je takvih ljudi koji izradjuju stranice, Znaci tesko se tu probiti.

Aj ljudi dalje neke ideje!! Waving
04-07-2010, 07:16 AM
Pa ak radis stranice za djabe i zaradujes od hostinga mi se ne cini da puno njih to nudi?

(04-07-2010 07:04 AM)sportbilly Wrote:  Hvala uzeto u obzir Smile Svakako sam mislio Wordpress prouciti i naučiti.. a ovo sto dalje predlazes... pa pun net je takvih ljudi koji izradjuju stranice, Znaci tesko se tu probiti.

04-07-2010, 07:26 AM
(04-07-2010 07:16 AM)dbomestar Wrote:  Pa ak radis stranice za djabe i zaradujes od hostinga mi se ne cini da puno njih to nudi?

(04-07-2010 07:04 AM)sportbilly Wrote:  Hvala uzeto u obzir Smile Svakako sam mislio Wordpress prouciti i naučiti.. a ovo sto dalje predlazes... pa pun net je takvih ljudi koji izradjuju stranice, Znaci tesko se tu probiti.

Jel ti spavas ikako? Smile usput: Dobro jutro!!! Citao sam dosta prijedloga tvojih o nacinu zarade.. Pa aj bubni nesto i for me Smile Ono sto mi trenutno u glavi da na neki nacin iskoristim jos ovih 20 000 ljudi na FB..ipak bilo je mukotrpno ih skupiti, a da ne kazem da su mi banali jedno 20 acc Smile
04-07-2010, 09:15 AM
Umjesto u facebook traffic i adsense sajt ti izvjesti seo pa tako ganjaj posjetu za sajt. Kad odradis imas stalan traffic i stalan income da vise se ne patis sa facebookom.

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
04-07-2010, 11:16 AM
trebo si ostat radit na blogu kad ti je već fino išlo, samo proširiti horizonte što se tiče traffica. imaš lijepu podlogu s fejsbuka, poradi na SEO, imaš stotine stranica di mož submitat svoje linkove i tako dobit traffic, radi na blogu da imaš što više kvalitetnih postova (ne znam o čemu je blog i koji jezik da ti dam koji savjet više).

Davor85, ponosan član Internet zarada foruma od Mar 2010.
Send this user an email Find all posts by this user
04-07-2010, 12:26 PM
Ko spava taj ne zaraduje Devil

A pa ako si citao moje prijedloge onda imas ideje Tonuge2

Pa ono zaspamaj tih 20 000 clanova sa linkom na svoj sajt koji je vezane tematike. Probaj razmislit sto im je "motivacija" da se uclane na FB pa smisli sto bi ih privuklo na sajt. Ponudi neku nagradnu igru ili nes ako se registriraju na tvom sajtu a tamo ponudis opt in pa skupis i njihove e-mailove pa ih spamas tj. podsjetis na sajt i ponude sto imas. itd itd. ne pitaj mene kako nes izvest jer ja sam dobar u onome sto radim (SEO) jer filtriram sve ostale stvari i koncentriram se samo na SEO Smile

(04-07-2010 07:26 AM)sportbilly Wrote:  Jel ti spavas ikako? Smile usput: Dobro jutro!!! Citao sam dosta prijedloga tvojih o nacinu zarade.. Pa aj bubni nesto i for me Smile Ono sto mi trenutno u glavi da na neki nacin iskoristim jos ovih 20 000 ljudi na FB..ipak bilo je mukotrpno ih skupiti, a da ne kazem da su mi banali jedno 20 acc Smile
04-07-2010, 02:09 PM
Spava covjek naravno al kad volis ono sto radis i kad imas uspjeha ili mu se nadas i dok spavas i dok hodas i radis druge stvari uvjek se poglavi mota neka misao kako da nesto unaprijedis i dovedes do savrsenstva zar ne Winking

Arabic Alphabet
Arapska slova
Send this user an email Find all posts by this user
04-07-2010, 02:36 PM
(03-07-2010 10:30 PM)sportbilly Wrote:  Evo mene opet Smile

A bar je ovo jednostavno...Smile Kad si vec tako dobro zarađivao, napisi pdf report na temu kako si pomocu bloga, adsensa i fejk accounta na fejsu zarađivao x $, stavi neki catchy naslov, i onda taj report ponudi tim 20 000 "prijatelja" za neku popularnu cijenu tipa $4,99 ili $9.99. Mozda se netko i upeca ako nisu sve fake accounti kao tvoji LOL.

Escape Room Zagreb - Isprobaj novu avanturu!
If I could offer you one tip for the future, "use sunscreen" would be it. The long-term benefits of sunscreen have been proved by scientists, whereas the rest of my advice has no basis more reliable than my own meandering experience.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Šta i kako dalje? prohibition 2 894 29-04-2018 03:06 AM
Last Post: marko7
  Stampa na majicama i fb page...sta dalje? what? 12 5,828 02-12-2014 05:09 PM
Last Post: slnet
  Gde uloziti 300 eura? findecko 19 12,053 19-06-2013 07:17 PM
Last Post: optimista
  Kako proširiti dalje..? stevic012 2 1,850 08-12-2011 12:03 AM
Last Post: Djolisimo
  Gde uloziti 1000$? EuforijaKg 25 13,586 02-07-2011 06:11 PM
Last Post: BannersBroker
  Imam stranicu kako dalje Ledenko97 2 2,384 28-10-2010 01:02 AM
Last Post: waldorf
  Imam ideju, što dalje? Kako je realizirati? InFlames20 12 6,912 20-12-2009 06:54 PM
Last Post: Neosynthesist
  imam stranicu kako dalje 1mario1 19 13,590 16-02-2009 12:33 AM
Last Post: Davor Bomestar

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)