Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koji web host da uzmem
» treba mi za sajt od trenera u teretani
22-04-2010, 08:50 PM
Koji web host da uzmem
Uglavnom, treneru u teretani gdje idem 2-3 puta tjedno treba web-stranica. Da preskočim o čemu kako i šta, meni u biti treba jedan stabilan, brz i pouzdan host koji je uz to još i jeftin. On je nešto to gledao na svoju ruku, i zapalio se za ovaj mini paket od ovog nekog hrvatskog web servera.

Mene najviše muči ovaj cpanel, jer on ne spada u standardnu opremu, a ja sam se nekako naučio s njim radit, ovo ostalo ne znam ni šta je ni kako je.
A ni cijena paketa nije baš mala - 250kn godišnje plus 50k za cpanel.
Sam ovaj sajt neće imat više od 2-3 tisuće posjeta mjesečno, tako da uopće ne treba 15gb bandwidtha, a ne treba ni 500 mb storage-a, jer sajt neće bit veći od 20-30 mb.

Možete li mi preporučit nešto jeftino, stabilno, brzo i pouzdano i da ima cpanel.

P.S. Zna itko išta o ovome - hrvatski-hosting.com?

P.P.S. Ne mora nužno bit hrvatski hosting servis, budući da će sajt s vremenom imat posjetu sa raznih krajeva svijeta.

CERTIFIED HOSTING - Stabilan i siguran hosting
Airsoft Field
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
22-04-2010, 09:31 PM
RE: Koji web host da uzmem
(22-04-2010 08:50 PM)rovad Wrote:  Uglavnom, treneru u teretani gdje idem 2-3 puta tjedno treba web-stranica. Da preskočim o čemu kako i šta, meni u biti treba jedan stabilan, brz i pouzdan host koji je uz to još i jeftin. On je nešto to gledao na svoju ruku, i zapalio se za ovaj mini paket od ovog nekog hrvatskog web servera.

Mene najviše muči ovaj cpanel, jer on ne spada u standardnu opremu, a ja sam se nekako naučio s njim radit, ovo ostalo ne znam ni šta je ni kako je.
A ni cijena paketa nije baš mala - 250kn godišnje plus 50k za cpanel.
Sam ovaj sajt neće imat više od 2-3 tisuće posjeta mjesečno, tako da uopće ne treba 15gb bandwidtha, a ne treba ni 500 mb storage-a, jer sajt neće bit veći od 20-30 mb.

Možete li mi preporučit nešto jeftino, stabilno, brzo i pouzdano i da ima cpanel.

P.S. Zna itko išta o ovome - hrvatski-hosting.com?

P.P.S. Ne mora nužno bit hrvatski hosting servis, budući da će sajt s vremenom imat posjetu sa raznih krajeva svijeta.

JA sam čuo da je Posluh najkvalitetniji hrvatski hostinig, ali neznam iz osobnog iskustava....

Moj ti je prijedlog malo drugačiji, ja ću ti predložiti besplatni hosting iz hrvatske, koji je jaako dobar, iz mog osobnog iskustva to tvrdim.
Kod njih sam već 3 mjeseca i nemam nikakvih problema sa njima, a i jako brzo odgovaraju ako imas nekih problema...
Link ti je ovaj

<a href="http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=r005w3lt"> $6.00 Welcome Survey After Free Registration!</a>
Sharecash-reg

22-04-2010, 10:45 PM
Ja bih išao uvijek na bluehost, početni paketi su dosta jeftini, od $~6-$7, ili hostgator..
Uzmi mu još preko CJ ili integriranog aff programa, i dobiješ nekih 300-500kn za manje investicije. Winking

I worship stupidity, and you are my new god. —Q
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-04-2010, 12:08 AM
Ukoliko se odlučiš na Hrvatski hosting onda ti preporučujem Infoit, u suprotnom poslušaj Neosynthesistovu preporuku

Dijeta
Dijeta
23-04-2010, 04:17 PM
ja koristim ovaj iz potpisa 1$ mjesecno 24h online podrska imas razne pakete primaju paypal moneybookers kartice itd jako sam zadovoljan

Arabic Alphabet
Arapska slova
23-04-2010, 04:59 PM
(23-04-2010 12:08 AM)octavia77 Wrote:  Ukoliko se odlučiš na Hrvatski hosting onda ti preporučujem Infoit

potpis

Davor85, ponosan član Internet zarada foruma od Mar 2010.
23-04-2010, 06:26 PM
Da, preporučio sam mu infoit, i složili smo se da uzme ovaj Sprint paket, jer nam treba nekoliko domena s obzirom da ćemo radit, bolje rečeno ĆU radit, 2-3 različita sajta, tako da do kraja sljedećeg tjedna prvi sajt bi moga osvanut u mome potpisu Biggrin

Hvala na savjetima, naj ste bolji Biggrin.

Airsoft Field
23-04-2010, 06:37 PM
(23-04-2010 06:26 PM)rovad Wrote:  Da, preporučio sam mu infoit, i složili smo se da uzme ovaj Sprint paket, jer nam treba nekoliko domena s obzirom da ćemo radit, bolje rečeno ĆU radit, 2-3 različita sajta, tako da do kraja sljedećeg tjedna prvi sajt bi moga osvanut u mome potpisu Biggrin

Hvala na savjetima, naj ste bolji Biggrin.

reko bi nešto,al ce me babaroga Tease
26-04-2010, 11:18 PM
Sad me zanima kod ovog infoit.hr hostinga - vidim da ide registracija domena preko njih, ali je 70kn, a zašto bi čovjek (trener iz teretane) dava i 20 kn više ako ne mora. Može li se uzet domena na namecheap ili godadday i onda tu domenu koristit na infoit?

Molim da mi odgovorite jasno i nedvosmisleno (@ward -.-")

P.S. možda je pitanje i glupo, ali tko pita ne skita.

Airsoft Field
26-04-2010, 11:31 PM
da

SaaS SEO Marketing Agency
26-04-2010, 11:55 PM
(26-04-2010 11:31 PM)dbomestar Wrote:  da

E ovo se zove kratak i jasan odgovor Winking

Izrada Web Stranice
Zarada na Internetu
Preuzmite Besplatne Knjige
09-01-2012, 08:33 AM
Da ne otvaram novu temu, budem pitao ovdje. Gdje da uzmem host na kojem bi hostao 5 mini sajtova, da bude čim jeftiniji? Jel ko koristio justhost? Vidim da imaju neku akciju za 3.5$ mjesečno.

Money can't buy happiness... But somehow it's more comfortable to cry in a BMW than on a bicycle....
09-01-2012, 10:51 AM
(09-01-2012 08:33 AM)djetlic Wrote:  Da ne otvaram novu temu, budem pitao ovdje. Gdje da uzmem host na kojem bi hostao 5 mini sajtova, da bude čim jeftiniji? Jel ko koristio justhost? Vidim da imaju neku akciju za 3.5$ mjesečno.

Ja imam kod njih hosting vec duze vremena i sasvim su ok. Posto imam veci broj sajtova nedavno sam kupio i reseller, pa ako hoces mogu ti ja prodati host samo mi kazi koliko ti treba prostora. Ako kupujes od njih ta cena od 3,5$ vazi ti za kupovinu hostinga na 4 godine. Imaj u vidu da ni jedan hosting nije neogranicen, pa prema tome i justhost te ogranicava na 50000 fajlova. Naravno ovo nije napisano krupnim slovima, vec u njihovim uslovima. Limit od 50000 fajlova mozes da dostignes i sa jednim sajtom ako je malo veci ili maksimum 7-8 bas ono mini sajtova. Iz tog razloga ja sam i kupio reseller jer tu nemam drugog ogranicenje osim prostora i protoka. Imaj u vidu da u okviru te cene koja je istaknuta na njihovom sajtu nije uracunat backup sajta, vec za taj luksuz placas dodatno 20$. Ako si zainteresovan ja ti mogu prodati hosting od 1GB prostora i 15GB protoka, mozes da stavis tih pet sajtova, imas dnevni backup, sto se tice drugih ogranicenje nemas nista vise. Sto se cene tice takav paket ti mogu prodati za 10€ godisnje. Inace ja ih prodajem skuplje, mada eto moze po toj ceni za IZ clanove Smile

10-01-2012, 11:15 AM (This post was last modified: 10-01-2012 11:17 AM by findecko.)
http://www.mikro-hosting.com
vidi kod njih , jeftini su , podrska im je odlicna
ja kod njih imam giga paket i prezadovoljan sam mada tebi bi i ovaj start zavrsio posao

izvinjavam se nisam video datum posta , molim moderatore da obrisu post ako nije problem
10-01-2012, 03:41 PM
Ako mene pitas, a iz hrvacke si preporucujem ti http://www.avalon.hr ako si iz srbije http://www.adriahost.rs ako si iz crne gore http://www.oklop.me

10-01-2012, 04:25 PM
http://www.game-hr.com , mini paket je 120 kuna
http://www.game-hr.com/web-hosting.html
10-01-2012, 07:16 PM
Smil42c642f95f382 RE: Koji web host da uzmem
Sve je to u redu, ali - koliko dižeš na benchu ?
malo je offtopic. Winking Smile
Find all posts by this user
10-01-2012, 07:47 PM (This post was last modified: 10-01-2012 08:14 PM by mico.)
Za dobar host treba izdvojiti i dobru lovu.
10-01-2012, 08:01 PM (This post was last modified: 10-01-2012 08:01 PM by Palac.)
Smil4332b7ad99d21 RE: Koji web host da uzmem
(10-01-2012 07:47 PM)mico Wrote:  Ko zeli host za 4 dolara nek se javi na pm

Zašto da ti se javi na PM?
Koliko znam, ovo se kosi sa pravilima foruma. Jer, ako želiš dati korisnu informaciju, onda je daj - javno
Jer, i mene bi zanimao takav Hosting, samo što ja znam da takav hosting za 4 $ nije i ne može biti visoko kvavlitetan, kakav meni treba i kakav koristim. .Smil4332b7ad99d21

Jedino ako je to 4$ mjesečno. Tako nešto i ja plačam.
Find all posts by this user
09-02-2015, 03:18 PM
treba mi hosting koji moze da izdrzi 50 000 posjta dnevno sta bi mi predlozili
trentno sam na hostingeru i probijam limite
jedan je paket limitiran na 5000 a drugi je limitiran na 10000
imate li kakav prijedlog koji hosting da umeme posto hostinger ocigledno nemoze da podrzi ni jednim paketom moje zahtijeve
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Pocetnicka pitanja + host Namecheap / Coolice ili neki treci? Tusk 2 3,614 04-07-2017 09:35 PM
Last Post: Tusk
  Koji hosting izabrati... ? markosavic 2 4,092 26-05-2016 11:19 PM
Last Post: contrateam
  Koji VPS? liquid 45 13,119 22-04-2016 09:14 PM
Last Post: flex202
  Koji hosting odabrati ? Toma1 6 2,474 11-02-2016 11:13 PM
Last Post: Loxo
  Bad Host bigli100 2 1,274 02-01-2016 02:09 AM
Last Post: mrcina
  best host bigli100 14 3,456 01-01-2016 03:26 PM
Last Post: Loxo
  Stable Host Kimi 7 3,538 06-05-2015 10:05 AM
Last Post: flex202
  Pomoc - Kako ukloniti domen koji je neko redirektovao na moj website MightyTipster 5 2,610 06-04-2015 10:29 AM
Last Post: contrateam

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)