Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEO - Link Building Direktorijima
29-09-2011, 07:22 PM
RE: Donacije-lista direktorija
(29-09-2011 07:15 PM)maximum Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Db je u jednoj prilici objavio rezultate ankete koji su prikazivali način gradnje linkova.
Donacije i slično je bilo na zadnjem mjestu.
Na ovoj Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. se nalazi poveći spisak direktorija s mogućnošću donacije..pa tko ima nek izvoli To_clue

Ja ne bih donirao direktorije. Imas boljih nacina sa donacijama. Doniras web ili app projekte a oni te izlistaju na Thanks page na njihovom sajtu. Na ovaj nacin lako ubodes PR 7 ili 8 linkove. Za listu proguglaj, ali najcesce je pametno pogledat koji free software-i zahvaljuju na donacijima na ovaj nacin.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
29-09-2011, 08:22 PM
RE: Donacije-lista direktorija
Quote:Ja ne bih donirao direktorije. Imas boljih nacina sa donacijama. Doniras web ili app projekte a oni te izlistaju na Thanks page na njihovom sajtu. Na ovaj nacin lako ubodes PR 7 ili 8 linkove. Za listu proguglaj, ali najcesce je pametno pogledat koji free software-i zahvaljuju na donacijima na ovaj nacin.
jesi ti što na ovaj način radio?

Ima svega pa i SEO pojašnjenje
Send this user an email Find all posts by this user
22-10-2011, 04:43 PM
RE: SEO - Link Building Direktorijima
Lijep forum nadam se da cu sta nauciti od vas. Ewo isprobajem ovaj Fast Directory Submitter
jel ja moram svaki put chapta ukucavati ili ima nacin da to obidjem?
Malo ovaj programcic šteka (win7) mozda na xp ide kako treba nisam probao
03-03-2016, 09:12 AM
[quote='Davor Bomestar' pid='770' dateline='1230328721']

Imam jedno veoma prosto pitanje (potpuni sam laik, pa me razumite)

da li ostavljanje linka svog sajta u oglasu na sajt koji vrši oglašavanje, ima bilo kakvog uticaja na pozicioniranje na google?

03-03-2016, 09:52 AM (This post was last modified: 03-03-2016 09:57 AM by Jokja.)
Ima uticaja ako je dofollow i ako neće biti uklonjen posle mesec dana. Sa Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. dodatkom možeš vršiti proveru linkova.
03-03-2016, 02:28 PM
osim DMoz-a, s obzirom da je 2016 godina, ima li jos koji dir da vredi imati link ka authority sajtu?

Nekako izbegavam direktorijume, pa kontam vredi li ih koristiti posle svih ovih novih zivotinjica od rodjaka Googla.

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
03-03-2016, 04:11 PM
Nema puno vajde od direktorijuma, ali treba ih korističi radi raznovrsnosti link profila.
04-03-2016, 08:04 AM
(03-03-2016 09:52 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ima uticaja ako je dofollow i ako neće biti uklonjen posle mesec dana. Sa Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. dodatkom možeš vršiti proveru linkova.

Hvala puno! Da li moram biti obazriv sa brojem linkanja na takav način?

I molim te, u vezi dodatka koji si mi ostavio, gde, tj kako mogu proveriti da li je dofollow?
04-03-2016, 10:19 AM
(04-03-2016 08:04 AM)redline Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(03-03-2016 09:52 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Ima uticaja ako je dofollow i ako neće biti uklonjen posle mesec dana. Sa Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. dodatkom možeš vršiti proveru linkova.

Hvala puno! Da li moram biti obazriv sa brojem linkanja na takav način?

I molim te, u vezi dodatka koji si mi ostavio, gde, tj kako mogu proveriti da li je dofollow?

Instaliraj Lite dodatak za Chrome ili Operu, aktiviraj ga i čekiraj opciju za prikaz nofollow linkova. Veoma je jednostavan dodatak, sve će ti se samo kazati kad ga instaliraš Smile

Nemoj preterivati ni sa jednom vrstom linkova. Dovoljno je 3-4 linka mesečno sa tom metodom.
04-03-2016, 10:31 AM
(04-03-2016 10:19 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(04-03-2016 08:04 AM)redline Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Hvala puno! Da li moram biti obazriv sa brojem linkanja na takav način?

Instaliraj Lite dodatak za Chrome ili Operu, aktiviraj ga i čekiraj opciju za prikaz nofollow linkova. Veoma je jednostavan dodatak, sve će ti se samo kazati kad ga instaliraš Smile

Nemoj preterivati ni sa jednom vrstom linkova. Dovoljno je 3-4 linka mesečno sa tom metodom.

čekirao sam opciju "highlight no follow" ali gde mi prikaže da je sajt no follow? Sigh
04-03-2016, 11:57 AM
(04-03-2016 10:31 AM)redline Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.
(04-03-2016 10:19 AM)Jokja Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. Instaliraj Lite dodatak za Chrome ili Operu, aktiviraj ga i čekiraj opciju za prikaz nofollow linkova. Veoma je jednostavan dodatak, sve će ti se samo kazati kad ga instaliraš Smile

čekirao sam opciju "highlight no follow" ali gde mi prikaže da je sajt no follow? Sigh

Gledaj linkove na sajtovima i ako je link precrtan znači da je nofollow.
24-09-2016, 10:12 AM
Što ne ažurirate ovaj post kad je već "Sticky"???
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  SEO - Link Building Blog Komentiranjem Davor Bomestar 32 14,457 19-09-2017 06:29 PM
Last Post: DennisApofe
  Link building sa blog postovima Lakisa94 10 1,326 08-06-2016 01:45 PM
Last Post: kres0
  Link Building Taktike koje savjetuje Neil Patel Davor Bomestar 4 1,675 07-09-2015 06:19 PM
Last Post: ekibum
  SEO - Link Building Forumima Davor Bomestar 40 14,834 02-09-2015 02:16 PM
Last Post: cwvps
Rolleyes SEO Link building Manuel16 9 1,319 13-08-2015 11:33 AM
Last Post: shulk
Star Besplatan Link Building alecmreza 29 5,432 06-05-2015 01:25 AM
Last Post: Igor Tomić
  Lokacije za link building reflex 14 5,249 22-12-2014 07:09 PM
Last Post: Dragoslav Infozarada
  Link Building Priručnik galesensei 5 2,009 04-11-2014 04:20 PM
Last Post: Hellas

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)