Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova
» barem za prvih 500 subscribera...
28-02-2013, 05:38 PM
RE: MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova
Ovako, imam par pitanja za korisnike Mailchimpa. Već par dana se "borim" s tim kako da kvalitetno sredim pretplatničku listu preko Mailchimpa. Znači da na mom siteu ima "okvir" sa natpisom pretplatite se na naš newsletter te dobijte vaš free poklon... Naravno trebam imat listu, ali i autoresponder mail koji čim bi se korisnik pretplatio - dobio bi autoresp. mail sa mojim free sadržajem. E sad, muči me par stvari pa bih molio ukoliko netko od vas zna da pomogne ili da linka na pomoć (jer ja ju još nisam našao Sorry )

Dakle, prvo što me zanima - postoji li način da smanjim ovu "design formu" ? - i da nju direktno (takav izgled) na site stavim a ne da mi bude samo tekst "Subscribe to our mailing list" koji tek onda vodi na tu pretplatničku formu?

[Image: 21kxr8h.jpg]

Dalje, recimo da mi to nije toliko velik problem te da mi je u redu i da mi ovakva pretplatnička forma (manja verzija) stoji na siteu:

[Image: 2ujp2ya.jpg]

No, kad se upiše mail adresa i pritisne Subscribe, odvede me na drugu stranicu koja izgleda ovako:

[Image: 2yz0ns2.jpg]

Zbog čega se vide moji podaci? Da li je to moguće maknuti ikako, i da li vi stavljate "real" podatke ili kako?

Nemojte se ljutiti ako vam dosta ovih pitanja izgleda glupo, još sam početnik...

Hvala , pozdrav
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-03-2013, 03:41 PM
RE: MailChimp Upute - Besplatan autoresponder / newsletter servis za slanje e-mailova
(28-02-2013 05:38 PM)killfatgetfit Wrote: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu. [Image: 2yz0ns2.jpg]

Zbog čega se vide moji podaci? Da li je to moguće maknuti ikako, i da li vi stavljate "real" podatke ili kako?

Nemojte se ljutiti ako vam dosta ovih pitanja izgleda glupo, još sam početnik...

Ovo mozes da resis tako sto na stranici Create Forms imas opciju forms & response emails padajuci meni i u njemu izaberes zeljenu formu koju hoces da editujes. U tvom slucaju to je Signup "Thank You " Page. Izaberi je i tu mozes da je editujes i da izbrises polje *|HTML:LIST_ADDRESS_HTML|* Tada nebi trebalo vise da se pojavljuju tvoji podaci. Takodje imas i meni Traslate it gde mozes da prevedes formu na zeljeni jezik.
Thanks given by (1): killfatgetfit
01-03-2013, 04:54 PM
Hvala puno, shvatio sam sad ovo za micanje adrese sa svih tih "pagea"(sign up, thank you itd.).

Još ću pogledat da shvatim kako da direktno stavim ovu "veliku" sign up formu, a ne da mi bude ona "manja" - Subscribe to our mailing list.
01-12-2013, 05:00 PM
Rolleyes RE: Besplatan autoresponder koji RADI!
POzdrav!! zainteresiran sam za list building, kako ga sastaviti na koji nacin koga staviti nanjega,i koliko se mjesecno moze odtoga zahonorariti????[/quote]
06-01-2014, 06:40 PM
Relativno jednostavno - ponudi posetiocima tvog sajt besplatnu e-knjigu Smile svako ko hoce tu knjigu morace da ostavi i da se pretplati na tvoju mailing listu.

http://energetskaefikasnost.info/
20-02-2014, 12:50 PM
hvala na odgovoru pozabaviti ču se sada malo stime.
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Slanje pozivnica dubbblin 3 1,067 18-03-2017 08:32 PM
Last Post: Aleksanda117
  Slanje emaila POMOC Maksa 3 453 17-01-2017 10:49 AM
Last Post: drmisel
Cool Kako dodati Mailchimp u Widget? Kapetan Bačvica 1 862 07-09-2015 12:16 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  MailChimp alternativa zechina 10 1,357 14-06-2015 10:30 AM
Last Post: zechina
  masivno slanje maila ZeroNoob 5 2,415 19-04-2014 11:44 PM
Last Post: giggug
  Aplikacija za slanje Newsletter-a - Gotovo resenje nmalisa 1 1,864 27-03-2014 03:30 PM
Last Post: oddball
  Aplikacija za slanje Newsletter-a nmalisa 1 1,646 29-10-2013 12:45 AM
Last Post: Igor Tomić
Rolleyes Newsletter - što i kako adikcija 3 3,606 09-09-2013 04:51 PM
Last Post: adikcija

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)