Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kako naci pisce textova za web - Part 2
19-03-2010, 07:08 PM
Kako naci pisce textova za web - Part 2
Evo posto sam uvidio da je dosta clanova na forumu zainteresirana za outsourcanje pisanje clanaka tj. nalazanje pisaca da im pise ili izmjenjuje tekstove onda sam odlucio izdvojiti jedan dio neke knjige gdje je vrlo dobro opisano to outsourcanje.

Knjiga je na engleskom jeziku a ovaj dio koji sam izdvojio ima sedam stranica. Specificno govori o trazenju pisaca na Get A Freelancer sajtu ali metoda se moze koristit i na drugima naravno.

Svakako bi preporucio da procitate i Thread od IM Warriora na ovu tematiku: Gosti i korisnici koji nisu aktivirali svoj račun ne mogu vidjeti linkove u porukama. Da bi vidjeli linkove registrirajte se ovdje ili aktivirajte svoj račun klikom na konfirmacijski link u e-mailu.

Ovaj isjecak knjige se veoma dobro nadovezuje na warriorov thread.

Inace ta knjiga je pisana kao upute kako zaradjivati na Associate Content websajtu no ova metoda nalazenja pisaca se moze primjenit za bilo koju upotrebu clanaka.

Text je u attachmentu (privitku) u PDF formatu.

Attached File(s)
Trazenje_Pisaca_Eng.pdf
File Type: .pdf
Downloaded: 581 times
Size: 177.34 KB

Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kako naci pisce textova za web - Upute za početnike i.m.warrior 10 6,261 24-10-2015 11:17 AM
Last Post: afrokt
  Gde naći klijente kojima je potreban pisac? Markos 6 4,759 22-03-2012 09:10 PM
Last Post: sema
  Gdje naći kvalitetnog pisca, writera? reflex 14 2,931 29-10-2011 03:23 AM
Last Post: costanza

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)